Volledig aanbod

Wouter Stips - Delfsblauw, poes en ik hou van jou kopen? Bied vanaf 75!
Wouter Stips (1944) Nederlands Delfsblauw, poes en ik hou van jou
Afmetingen 50 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Duck Sung Kang - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Duck Sung Kang (1945) Zuid-Koreaans zonder titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 37 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Radersma - compositie in rood kopen? Bied vanaf 65!
Jan Radersma (1948) Nederlands compositie in rood
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Charles Bragg - THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 kopen? Bied vanaf 85!
Charles Bragg (1931-2017) Amerikaans THE PERFECT COUPLE/HOLE 18
Techniek Droge Naald
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Rob Scholte - Tjipke Visserweg kopen? Bied vanaf 55!
Rob Scholte (1958) Nederlands Tjipke Visserweg
Afmetingen 32.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Eric Toebosch - Als een hond omvalt kopen? Bied vanaf 45!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Als een hond omvalt
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan van Zonneveld - Mooie zeefdruk met reliëf (plakaatverf) "le Bugne Dordogne" kleine oplage (50) kopen? Bied vanaf 32!
Jan van Zonneveld (1939) Nederlands Mooie zeefdruk met reliëf (plakaatverf) "le Bugne Dordogne" kleine oplage (50)
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Christo - Unieke, met stift gesigneerde affiche "wrapped Reichstag project for Berlin" kopen? Bied vanaf 179!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Unieke, met stift gesigneerde affiche "wrapped Reichstag project for Berlin"
Techniek Offset
Afmetingen 83 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 179
Direct kopen
Albrecht Genin - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Albrecht Genin (1945) Duits zonder titel
Afmetingen 90 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Sjoerd Elzer - monochrome reliëf ets + aquatint - 1968 - abstract - zeer kleine oplage (6/10) kopen? Bied vanaf 21!
Sjoerd Elzer (1944-2023) Nederlands monochrome reliëf ets + aquatint - 1968 - abstract - zeer kleine oplage (6/10)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 21
Direct kopen
Eduard Flor - geen titel kopen? Bied vanaf 100!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands geen titel
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Walter Neuhof - Maastricht bij nacht kopen? Bied vanaf 75!
Walter Neuhof (1904-1982) Nederlands Maastricht bij nacht
Afmetingen 73.5 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Gustave Dore - Set van 6 originele gravures kopen? Bied vanaf 100!
Gustave Dore (1832-1883) Frans Set van 6 originele gravures
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 44 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
René Pauwels - Schepping van de mutanten 3/32 kopen? Bied vanaf 50!
René Pauwels (1933) Belgisch Schepping van de mutanten 3/32
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Ardi Brouwer - Fraaie polychrome zeefdruk "de orde" - gelimiteerde oplage (300) - 2003 kopen? Bied vanaf 34!
Ardi Brouwer (1960) Nederlands Fraaie polychrome zeefdruk "de orde" - gelimiteerde oplage (300) - 2003
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
René Pauwels - Het onstaan , Goden of toeval? 3/32 kopen? Bied vanaf 50!
René Pauwels (1933) Belgisch Het onstaan , Goden of toeval? 3/32
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Ger de Joode - Nieuwe wegen kopen? Bied vanaf 350!
Ger de Joode (1939) Nederlands Nieuwe wegen
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
René Pauwels - Aliens and Humans 3/32 kopen? Bied vanaf 50!
René Pauwels (1933) Belgisch Aliens and Humans 3/32
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Anton Rooskens - Vogelman kopen? Bied vanaf 450!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Vogelman
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
René Pauwels - De mens in de ruimte kopen? Bied vanaf 50!
René Pauwels (1933) Belgisch De mens in de ruimte
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan van Lokhorst - origineel schilderij - gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!
Jan van Lokhorst (1954) Nederlands origineel schilderij - gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
René Pauwels - Death and Future 3/32 kopen? Bied vanaf 50!
René Pauwels (1933) Belgisch Death and Future 3/32
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Emiel Hoorne - Originele Belgische jaren 70 POP-ART Zeefdruk "auto caravan opener" bep. oplage kopen? Bied vanaf 31!
Emiel Hoorne (1951) Nederlands Originele Belgische jaren 70 POP-ART Zeefdruk "auto caravan opener" bep. oplage
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Hans van Dokkum - Grote kleuren Litho "vissersnetten zomeravond" - zeer kleine oplage (8) kopen? Bied vanaf 28!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Grote kleuren Litho "vissersnetten zomeravond" - zeer kleine oplage (8)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Joop Uittenbogaard - Wilgen kopen? Bied vanaf 59!
Joop Uittenbogaard (1916-2010) Nederlands Wilgen
Afmetingen 69 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Leo Kogan - Ubiquity kopen? Bied vanaf 275!
Leo Kogan (1974) Nederlands Moldavisch Ubiquity
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Siet Zuyderland - Litho: Reading I - 1979 kopen? Bied vanaf 90!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands Litho: Reading I - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Yolande Brouwers - rood fond kopen? Bied vanaf 38!
Yolande Brouwers (1951) Nederlands rood fond
Afmetingen 69 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 38
Direct kopen
Erik Andriesse - Pythagoras kopen? Bied vanaf 550!
Erik Andriesse (1957-1993) Nederlands Pythagoras
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 72 x 72.8 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Winfred Gaul - 724113 - Signierte und nummerierte Original Serigraphie - Informel kopen? Bied vanaf 99!
Winfred Gaul (1928-2003) Duits 724113 - Informeel
Afmetingen 42 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Wouter Stips - Twee persoons ontbijtservies kopen? Bied vanaf 28!
Wouter Stips (1944) Nederlands Twee persoons ontbijtservies
Techniek 3D Multiples & Objecten
Afmetingen 18 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht 2325 g
€ 28
Direct kopen
Ans Schumacher - Gezicht kopen? Bied vanaf 350!
Ans Schumacher (1941) Nederlands Gezicht
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
A.R. Penck - Kein Titel kopen? Bied vanaf 800!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Geen titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Jörg Immendorff - Das ist mein Stein kopen? Bied vanaf 500!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Dit is mijn steen
Techniek Offset
Afmetingen 74 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Pavel Husa - Linosnede kopen? Bied vanaf 49!
Pavel Husa (1945) Tsjechisch Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 48.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Potterij Zaalberg - Zaalberg vaas kopen? Bied vanaf 60!
Potterij Zaalberg (1936) Nederlands Zaalberg vaas
Afmetingen 31 x 24 x 24 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Direct kopen
Joop te Riele - Arnhems meisje kopen? Bied vanaf 79!
Joop te Riele (1939) Nederlands Arnhems meisje
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 620 g
€ 79
Direct kopen
Anton Rooskens - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 825!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 103 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 79!
Jean Mauboules (1943) Frans Zwitsers Inkt en papierknipsel - 2001
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Birgit Krabiell - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Birgit Krabiell (1948) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Willem de Bont - Aarde kopen? Bied vanaf 35!
Willem de Bont (1953) Nederlands Aarde
Techniek Ets
Afmetingen 82 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Peter Langenberg - Uit de tweede hand kopen? Bied vanaf 25!
Peter Langenberg (1940) Nederlands Uit de tweede hand
Techniek Potlood
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jan Stroosma - Kleurets Jan Stroosma kopen? Bied vanaf 30!
Jan Stroosma (1928-1983) Nederlands Kleurets Jan Stroosma
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Bert Jonkers - Mandala’s kopen? Bied vanaf 300!
Bert Jonkers (1920-2001) Nederlands Mandala’s
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Jos Mous - impressie van de bedrijvigheid in de haven van Antwerpen in blauw kopen? Bied vanaf 90!
Jos Mous (1896-1968) Belgisch impressie van de bedrijvigheid in de haven van Antwerpen in blauw
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Keimpe Kootstra - Gesprek van de Dag. kopen? Bied vanaf 40!
Keimpe Kootstra (1948) Nederlands Gesprek van de Dag.
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Ted Felen - Israël kopen? Bied vanaf 200!
Ted Felen (1931-2016) Nederlands Israël
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen