Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die momenteel in de aftersale staan. Deze items staan niet meer actief in de veiling, maar u kunt nog wel eenmalig een bod uitbrengen.

Modest Huys - Leven en werk van Modest Huys (1874-1932) kopen? Bied vanaf 32!
Modest Huys (1874-1932) Belgisch Leven en werk van Modest Huys (1874-1932)
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.6 x 22.6 cm (h x b)
€ 32
Direct kopen
Lois Kapr - Duinen aan zee kopen? Bied vanaf 100!
Lois Kapr (1922) Duinen aan zee
Afmetingen 22 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Meisje met blokken kopen? Bied vanaf 40!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Meisje met blokken
Techniek Brons
Afmetingen 12.5 x 6 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 920 g
€ 40
Direct kopen
Luis Martinez Lafuente - Jongen met viool kopen? Bied vanaf 125!
Luis Martinez Lafuente (1935-2005) Spaans Jongen met viool
Techniek Brons
Afmetingen 32 x 10 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1690 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Textiel
Afmetingen 285 x 200 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Marion Visione - Demeter kopen? Bied vanaf 495!
Marion Visione (1951) Nederlands Demeter
Techniek Brons
Afmetingen 57 x 27 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Villeroy en Boch - Klompjes kopen? Bied vanaf 60!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Klompjes
Afmetingen 5.5 x 5.3 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht 360 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Direct kopen
Han Krug - Landschappen bij een beek - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Landschappen bij een beek - Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 37 x 25 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
George Chevalier - Panter kopen? Bied vanaf 100!
George Chevalier (1894-1987) Frans Panter
Afmetingen 10.5 x 15 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1100 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 100
Direct kopen
Techniek Hout
Afmetingen 35 x 47 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Direct kopen
Hugo Liebe - Enkhuizen kopen? Bied vanaf 50!
Hugo Liebe (1912-1996) Nederlands Enkhuizen
Techniek Aquarel
Afmetingen 62.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jose Fernanda - Aanzoek kopen? Bied vanaf 150!
Jose Fernanda (1950) Nederlands Aanzoek
Afmetingen 85.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jurjen de Haan - Astic kopen? Bied vanaf 200!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Astic
Techniek Acryl
Afmetingen 41.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Johan Hendrik van Mastenbroek - Havengezicht kopen? Bied vanaf 30!
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) Nederlands Havengezicht
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Ad Arma - Synergie 2 kopen? Bied vanaf 150!
Ad Arma (1954) Nederlands Synergie 2
Techniek Ets
Afmetingen 66.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Samen een geheel kopen? Bied vanaf 50!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Samen een geheel
Techniek Verbronsd
Afmetingen 18 x 6 x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht 400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Irene Wolfferts - Abstracte bomen kopen? Bied vanaf 130!
Irene Wolfferts (1948) Nederlands Abstracte bomen
Afmetingen 114 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Een duik in het diepe kopen? Bied vanaf 25!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Een duik in het diepe
Techniek Brons
Afmetingen 8 x 7 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 40 g
€ 25
Direct kopen
Royal Boch - Mooi kaststelset kopen? Bied vanaf 50!
Royal Boch (1841) Belgisch Mooi kaststelset
Afmetingen 37.5 x 15.5 x 15.5 cm (h x b x d)
€ 50
Direct kopen
Afmetingen 77 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Bouke Ylstra - Man en vrouw III kopen? Bied vanaf 35!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Man en vrouw III
Techniek Droge Naald
Afmetingen 29 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Herman Brood - En Voz Baja kopen? Bied vanaf 700!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands En Voz Baja
Techniek Stift
Afmetingen 25.3 x 25.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Jos van den Berg - De haven van Altea - Aquarellen kopen? Bied vanaf 48!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands De haven van Altea - Aquarellen
Techniek Aquarel
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Direct kopen
Wil Willemsen - Red dress kopen? Bied vanaf 125!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Red dress
Afmetingen 66 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Corneille - Terragrafie op canvas Vrouw Kat Vogel Cobra kopen? Bied vanaf 1800!
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Direct kopen
Piet Rackwitsz - onbekend (Rotterdam) kopen? Bied vanaf 45!
Piet Rackwitsz (1892-1968) Nederlands onbekend (Rotterdam)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Meisje met hond kopen? Bied vanaf 60!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Meisje met hond
Techniek Brons
Afmetingen 11 x 7 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1520 g
€ 60
Direct kopen
Herman Brood - metro kopen? Bied vanaf 125!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands metro
Afmetingen 62 x 82 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch groene palm
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Corneille - Charlie Parker ingelijste Cobra-terragrafie op doek kopen? Bied vanaf 2200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Charlie Parker ingelijste Cobra-terragrafie op doek
Techniek Terragravure
Afmetingen 87 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 2.200
Direct kopen
Nieuwe Handgemaakte sterling zilveren 'Turquoise bohemien' turquoise armband kopen? Bied vanaf 28!
Nieuwe Handgemaakte sterling zilveren 'Turquoise bohemien' turquoise armband
Techniek Zilver
Afmetingen 1.2 x 1.4 x 21 cm (h x b x d)
Gewicht 4.22 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 28
Direct kopen
Hans Innemee - Me and You kopen? Bied vanaf 69!
Hans Innemee (1951) Nederlands Me and You
Afmetingen 17.5 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Henri Frederic Boot - Stilleven op schouw kopen? Bied vanaf 475!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Stilleven op schouw
Afmetingen 96 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Hans Innemee - Being big kopen? Bied vanaf 89!
Hans Innemee (1951) Nederlands Being big
Afmetingen 30 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Direct kopen
Luis Penin - Gala de ruedas kopen? Bied vanaf 23!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de ruedas
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Gena - “ In flight” kopen? Bied vanaf 225!
Gena (1982) Nederlands “ In flight”
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jasper Banen - De kleine beesten kopen? Bied vanaf 495!
Jasper Banen (1962) Nederlands De kleine beesten
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Henri de Haas - Litho, Vrouw met hond V. kopen? Bied vanaf 30!
Henri de Haas (1937) Nederlands Litho, Vrouw met hond V.
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Margaretha C. Verheus - Maartse sneeuw kopen? Bied vanaf 130!
Margaretha C. Verheus (1905-1990) Nederlands Maartse sneeuw
Afmetingen 81 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk VRIJE VAL met HOED Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk VRIJE VAL met HOED Handgesigneerd
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Tilly Wils - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!
Tilly Wils (1949) Nederlands Stilleven
Afmetingen 71.5 x 101.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Henk van der Vet - Christian Dotremont kopen? Bied vanaf 45!
Henk van der Vet (1939) Nederlands Christian Dotremont
Afmetingen 77 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Ger van Tankeren - Sculptuur HEARTBEAT kopen? Bied vanaf 30!
Ger van Tankeren (1937) Nederlands Sculptuur HEARTBEAT
Techniek Verbronsd
Afmetingen 7 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 30
Direct kopen
Elmar Gille - De wereld op zijn kop kopen? Bied vanaf 90!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands De wereld op zijn kop
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Bernard Vercruyce (1949) Belgisch Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd
Afmetingen 59 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Onbekend - Stilleven. kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Stilleven.
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk ROYAL PALM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Kleurenzeefdruk ROYAL PALM Handgesigneerd
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Frans van Straalen - Origineel werk kopen? Bied vanaf 30!
Frans van Straalen Nederlands Origineel werk
Techniek Acryl
Afmetingen 31 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Direct kopen
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk HAPPY MAN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk HAPPY MAN Handgesigneerd
Afmetingen 50 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen