3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7759 kunstwerken aangeboden
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denkenPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorRenee
Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Lucio Fontana - Lucio Fontana: Graphics, multiples and more kopen? Bied vanaf 1!
Lucio Fontana - Lucio Fontana: Graphics, multiples and moreKunstboeken
Geplaatst doorRenee
Jaartal2006
TechniekOverig
Afmetingen25 cm x 18 cm (h x b)
Theo Niermeijer - Zonder Titel - IJzeren beeld - Jaren 80 kopen? Bied vanaf 250!
Theo Niermeijer - Zonder Titel - IJzeren beeld - Jaren 80Beeld / Object
Geplaatst doorSmoke
TechniekIJzer
Afmetingen30 cm x 50 cm x 12 cm (h x b x d)
Various Artists Books - Reis door de moderne tijd Cultuur en technologie in de twintigste eeuw kopen? Bied vanaf 1!
Various Artists Books - Reis door de moderne tijd Cultuur en technologie in de twintigste eeuwKunstboeken
Geplaatst doorRenee
Jaartal1989
TechniekSoftcover
Afmetingen23 cm x 15 cm (h x b)
Cas Oorthuys - Geschiedenis van de Nederlandse architectuurfotografie kopen? Bied vanaf 1!
Cas Oorthuys - Geschiedenis van de Nederlandse architectuurfotografieKunstboeken
Geplaatst doorRenee
Jaartal1989
TechniekHardcover
Afmetingen25 cm x 26 cm (h x b)
Bert Witte - Najaarskermis kopen? Bied vanaf 30!
Bert Witte - NajaarskermisGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorendyk177
Jaartal1988
Afmetingen69 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Wessels - Jan met Pet op Toneeltje kopen? Bied vanaf 20!
Paul Wessels - Jan met Pet op ToneeltjeSchilderij
Geplaatst doorgriffin
Jaartal1981
Afmetingen68.5 cm x 49.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan van der Zee - Kruisiging kopen? Bied vanaf 75!
Jan van der Zee - KruisigingGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorruud-dj
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van der Zee - Kruisiging kopen? Bied vanaf 85!
Geplaatst doorruud-dj
Jaartal1957
TechniekHandgekleurd
Afmetingen29 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Pit van Loo - Stilleven met plant kopen? Bied vanaf 100!
Pit van Loo - Stilleven met plantSchilderij
Geplaatst doorruud-dj
Afmetingen41 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Korteling - Drents landschap met korenschoven kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Korteling - Drents landschap met korenschovenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorruud-dj
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jo van Dijk - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
Jo van Dijk - Abstracte compositieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorruud-dj
Jaartal1971
Afmetingen40 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jurjen de Haan - Sater kopen? Bied vanaf 350!
Jurjen de Haan - SaterSchilderij
Geplaatst doorBonaMi
TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hans Lie - figuur III kopen? Bied vanaf 250!
Hans Lie - figuur IIISchilderij
Geplaatst doorBonaMi
Jaartal1987
TechniekGouache
Afmetingen110 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter van Straaten - Mooi Kado kopen? Bied vanaf 1!
Peter van Straaten - Mooi KadoKunstboeken
Geplaatst doorRenee
Jaartal1979
TechniekSoftcover
Afmetingen21 cm x 13 cm (h x b)
Marten Toonder - Marten Toonder de andere wereld kopen? Bied vanaf 1!
Marten Toonder - Marten Toonder de andere wereldKunstboeken
Geplaatst doorRenee
Jaartal1982
TechniekSoftcover
Afmetingen15 cm x 21 cm (h x b)
Gena - Abstract “ Twee Luik “ kopen? Bied vanaf 299!
Gena - Abstract “ Twee Luik “Schilderij
Geplaatst doorGNart
Jaartal2023
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Albert Servaes - Jezus gestorven aan het kruis kopen? Bied vanaf 49!
Albert Servaes - Jezus gestorven aan het kruisTekening / Aquarel
Geplaatst doormarysienka
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 cm x 232 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010) kopen? Bied vanaf 75!
Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010)Schilderij
Geplaatst doortakamine
Jaartal2010
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Eduard van Zanden - Meisje met Pop - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Eduard van Zanden - Meisje met Pop - LithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlenteman
TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Jacob Voskuil - Rustende moeflon - Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!
Johan Jacob Voskuil - Rustende moeflon - HoutsnedeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlenteman
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Raymond Poulet - Litho, titel, Maternity kopen? Bied vanaf 30!
Raymond Poulet - Litho, titel, MaternityGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Oliver Nelson - Lou Donaldson – 2 LP Back Talk kopen? Bied vanaf 5!
Oliver Nelson - Lou Donaldson – 2 LP Back TalkVinyl
Geplaatst doorVeilingmeester-Vinyl
Jaartal1980
TypeLP
Frank de Brouwer - Drieluik - meisjes kopen? Bied vanaf 500!
Frank de Brouwer - Drieluik - meisjesGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRoemerGerits
Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Schiffmacher - Tattoo kopen? Bied vanaf 125!
Henk Schiffmacher - TattooGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorvanPaassen
Jaartal2007
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Merel van Beeumen - Kleurenzeefdruk ‘Ginkgo IV’ kopen? Bied vanaf 30!
Merel van Beeumen - Kleurenzeefdruk ‘Ginkgo IV’Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDrost260
Jaartal1986
Afmetingen29 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Hordijk - Amsterdams stadsgezicht kopen? Bied vanaf 15!
Gerard Hordijk - Amsterdams stadsgezichtGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMargie
TechniekLitho
Afmetingen22.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Spoerri - Gastronomischer Tagebuch - Zeefdruk op textiel - Genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 650!
Daniel Spoerri - Gastronomischer Tagebuch - Zeefdruk op textiel - Genummerd en gesigneerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSmoke
Jaartal1995
Afmetingen130 cm x 285 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorMargie
TechniekLitho
Afmetingen24.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Hordijk - Grand Jetá kopen? Bied vanaf 100!
Gerard Hordijk - Grand JetáTekening / Aquarel
Geplaatst doorMargie
TechniekAquarel
Afmetingen32 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Conny Sprinkhuizen - Kleurenzeefdruk ‘Judy gekloond’ kopen? Bied vanaf 40!
Conny Sprinkhuizen - Kleurenzeefdruk ‘Judy gekloond’Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDrost260
Jaartal1999
Afmetingen40 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Slachtoffer van de vloot kopen? Bied vanaf 45!
Dirkje Kuik - Slachtoffer van de vlootGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMargie
Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enrico Baj - "L'Ultimo dei Generali"- Keramisch Bord diameter 30 cm - 1969 - 1290/3000 kopen? Bied vanaf 750!
Enrico Baj - "L'Ultimo dei Generali"- Keramisch Bord diameter 30 cm - 1969 - 1290/3000Beeld / Object
Geplaatst doorSmoke
Jaartal1969
TechniekKeramiek
Afmetingen30 cm x 30 cm x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Chris Buursen - "Vrij naar El Greco" kopen? Bied vanaf 20!
Chris Buursen - "Vrij naar El Greco"Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMargie
Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen38.5 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Gude - Kleurenlitho z.t. kopen? Bied vanaf 40!
Frank Gude - Kleurenlitho z.t.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDrost260
Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheid kopen? Bied vanaf 450!
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap GRATIS VERZENDING * certificaat van echtheidSchilderij
Geplaatst doorfamschippers
Jaartal2020
TechniekAcryl
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage (GRATIS VERZENDING) kopen? Bied vanaf 50!
Jean Baptiste Madou - 6 prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage (GRATIS VERZENDING)Prenten & Uitgaves
Geplaatst doortakamine
Jaartal1968
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen27.5 cm x 34.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Heinz Voss - Kleurenets ‘Strukturen des Seins’ kopen? Bied vanaf 35!
Heinz Voss - Kleurenets ‘Strukturen des Seins’Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDrost260
Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen83 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marie Laurencin - Litho. Titel. DEUX VROUWEN / TWEE VROUWEN kopen? Bied vanaf 40!
Marie Laurencin - Litho. Titel. DEUX VROUWEN / TWEE VROUWENGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 90!
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat van echtheid)Schilderij
Geplaatst doorfamschippers
Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen23 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Georg Hering - Zonder titel kopen? Bied vanaf 74!
Georg Hering - Zonder titelTekening / Aquarel
Geplaatst doornelleke1958
Jaartal1921
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen54 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Arie Zuidersma - 2 linosneden:dorpsgezicht en vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 75!
Arie Zuidersma - 2 linosneden:dorpsgezicht en vrouwelijk naaktGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorruud-dj
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst