3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7733 kunstwerken aangeboden
Piet Warffemius - Gesigneerde zeefdruk - "Nacht in juli" - 1984 - 35/45 kopen? Bied vanaf 55!
Piet Warffemius - Gesigneerde zeefdruk - "Nacht in juli" - 1984 - 35/45Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
Jaartal1984
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Wiemers - Vrouw kopen? Bied vanaf 75!
Peter Wiemers - VrouwGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArt4You2
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorArt4You2
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Wiemers - Kerklandschap kopen? Bied vanaf 85!
Peter Wiemers - KerklandschapGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArt4You2
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Hassel - Kleurenzeefdruk COBRA FACE kopen? Bied vanaf 45!
Ad van Hassel - Kleurenzeefdruk COBRA FACEGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ennio Morlotti - Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV kopen? Bied vanaf 75!
Ennio Morlotti - Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXVGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Munt kopen? Bied vanaf 80!
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - MuntGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorEtsenshop
TechniekEts
Afmetingen38 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maartje Wijngaarden - Africa I kopen? Bied vanaf 65!
Maartje Wijngaarden - Africa IGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArt4You2
Afmetingen57 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ennio Morlotti - Mooie gesigneerde litho - 'Artist Proof' kopen? Bied vanaf 75!
Ennio Morlotti - Mooie gesigneerde litho - 'Artist Proof'Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Warffemius - One star shining kopen? Bied vanaf 30!
Piet Warffemius - One star shiningGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPrivateartcollector
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - Nieuwe Kerkstoren, Haarlem kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus Roodenburg - Nieuwe Kerkstoren, HaarlemGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorh-g-art
Jaartal1925
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Willemen - Kwadranten kopen? Bied vanaf 35!
Ad Willemen - KwadrantenGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen34 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maartje Wijngaarden - Africa II kopen? Bied vanaf 65!
Maartje Wijngaarden - Africa IIGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArt4You2
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - Spaarne, Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
Hendrikus Roodenburg - Spaarne, HaarlemGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorh-g-art
Jaartal1941
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!
Ron Gennisse - IsolementGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilfred Voet - Ets. Titel, "twee vazen bloemen". kopen? Bied vanaf 30!
Wilfred Voet - Ets. Titel, "twee vazen bloemen".Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gena - Sailing kopen? Bied vanaf 300!
Gena - SailingSchilderij
Geplaatst doorGena
Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Camille Hilaire - Côte d'Azur kopen? Bied vanaf 28!
Camille Hilaire - Côte d'AzurGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!
Gena - New LifeSchilderij
Geplaatst doorGena
Jaartal2023
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maartje Wijngaarden - Faces kopen? Bied vanaf 60!
Maartje Wijngaarden - FacesGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArt4You2
Afmetingen56 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva Polyakova - Magnolia in voorjaar kopen? Bied vanaf 175!
Elva Polyakova - Magnolia in voorjaarSchilderij
Geplaatst doorelen
Jaartal2022
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nikolaas Eekman - Zittende man kopen? Bied vanaf 600!
Nikolaas Eekman - Zittende manTekening / Aquarel
Geplaatst doorh-g-art
Jaartal1942
Afmetingen57 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Kastelijn - Kleurenzeefdruk ‘ Zomer ‘ kopen? Bied vanaf 45!
Henk Kastelijn - Kleurenzeefdruk ‘ Zomer ‘Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDrost260
Jaartal1988
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 125!
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorArt4You2
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho DELLA PRIMAVERA Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho DELLA PRIMAVERA Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
TechniekOffset
Afmetingen134 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Kastelijn - Kleurenzeefdruk ‚Herfst‘ kopen? Bied vanaf 45!
Henk Kastelijn - Kleurenzeefdruk ‚Herfst‘Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDrost260
Jaartal1988
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans van Dokkum - Grafiek (7x) kopen? Bied vanaf 100!
Hans van Dokkum - Grafiek (7x)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooratelierm
TechniekLitho
Afmetingen20 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leentje Linders - Kleurenets ‘ Number fifty-five’ kopen? Bied vanaf 80!
Leentje Linders - Kleurenets ‘ Number fifty-five’Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDrost260
Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen75 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Spaanse geiten - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea - Spaanse geiten - LithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlenteman
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maartje Wijngaarden - Maskers kopen? Bied vanaf 75!
Maartje Wijngaarden - MaskersGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArt4You2
Afmetingen62 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ HET IS HIER REUZE GEZELLIG kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ HET IS HIER REUZE GEZELLIGGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
Afmetingen50 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anke Peddemors - WC 2309 kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors - WC 2309Schilderij
Geplaatst doorsinceira
Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
14k wit gouden oorclips met briljant geslepen diamant tot. 0.50ct - J/K - VS/SI kopen? Bied vanaf 650!
14k wit gouden oorclips met briljant geslepen diamant tot. 0.50ct - J/K - VS/SISieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen1.4 cm x 0.87 cm (h x b)
Gewicht6.9 g
GesigneerdNederlands keur
Elva Polyakova - Vrolijk Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
Elva Polyakova - Vrolijk AmsterdamSchilderij
Geplaatst doorelen
Jaartal2023
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anke Peddemors - WC 23 54 kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors - WC 23 54Schilderij
Geplaatst doorsinceira
Jaartal2023
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Elva Polyakova - Gelukkige boom kopen? Bied vanaf 175!
Elva Polyakova - Gelukkige boomSchilderij
Geplaatst doorelen
Jaartal2023
Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anke Peddemors - WC 2322 kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors - WC 2322Schilderij
Geplaatst doorsinceira
Jaartal2022
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Adriaan Terhell - Havenzicht kopen? Bied vanaf 165!
Adriaan Terhell - HavenzichtSchilderij
Geplaatst doorMarckantony
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Jörg Remé - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Pages - Centrum Parijs kopen? Bied vanaf 35!
Pierre Pages - Centrum ParijsTekening / Aquarel
Geplaatst doorSolosa
Afmetingen24 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Mutsers - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Hans Mutsers - zonder titelTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - Abstract Drie Luik kopen? Bied vanaf 299!
Gena - Abstract Drie LuikSchilderij
Geplaatst doorGNart
Jaartal2019
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprints kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprintsPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1964
TechniekRotaprint
Afmetingen49.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst