Volledig aanbod

John Blommaerts - Op weg naar het kamp kopen? Bied vanaf 50!
John Blommaerts (1945) Belgisch Op weg naar het kamp
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Herman van Rossum - Ingelijste olieverf op paneel: Vrouw met een adelaarshoofd - 1975 kopen? Bied vanaf 595!
Herman van Rossum (1952-1991) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: Vrouw met een adelaarshoofd - 1975
Afmetingen 22.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Peter Paul Rubens - Rubens pinx - Reykers - aalst kopen? Bied vanaf 25!
Peter Paul Rubens (1577-1640) Belgisch Rubens pinx - Reykers - aalst
Techniek Gravure
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Les Deux Garçons - Gemengde techniek/collage: 'La condition vitale de l'amour' - 2006 kopen? Bied vanaf 699!
Les Deux Garçons (2000) Nederlands Gemengde techniek/collage: 'La condition vitale de l'amour' - 2006
Techniek Collage
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Jan Tinholt - Olieverf op doek: 'Morning Exercises' kopen? Bied vanaf 395!
Jan Tinholt (1950) Nederlands Olieverf op doek: 'Morning Exercises'
Afmetingen 50 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Jan Simon Knikker (sr.) - Landschap met korenschoven en boeren kopen? Bied vanaf 140!
Jan Simon Knikker (sr.) (1889-1957) Nederlands Landschap met korenschoven en boeren
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Direct kopen
Corneille - Grote litho Zonnevogel, 1994 kopen? Bied vanaf 750!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote litho Zonnevogel, 1994
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Corneille - Antieke ingelijste litho, Journée Féérique / Feeric Day, 1971 kopen? Bied vanaf 1200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Antieke ingelijste litho, Journée Féérique / Feeric Day, 1971
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Theo Swagemakers - aquarel slot kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands aquarel slot
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Leen Schouten - The lighthouse at Two Lights kopen? Bied vanaf 125!
Leen Schouten (1936) Nederlands The lighthouse at Two Lights
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Tony Reniers - Mazan (Provence) kopen? Bied vanaf 95!
Tony Reniers (1923-2013) Belgisch Mazan (Provence)
Afmetingen 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Klaas Gubbels - Nieuwjaarstafel, litho (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Nieuwjaarstafel, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Peter Klashorst - Dancing queen kopen? Bied vanaf 40!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Dancing queen
Techniek Offset
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Lucien Lejeune - Eternel Renouveaux kopen? Bied vanaf 50!
Lucien Lejeune (1870-1953) Belgisch Eternel Renouveaux
Afmetingen 60 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Onbekend - intrigerend portret XL kopen? Bied vanaf 49!
Onbekend intrigerend portret XL
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 60 cm (h x b)
Drager Board
€ 49
Direct kopen
Cees Bolding - (1897-1979.De Molen van Ruysdael '28.Prachtig, origineel ingelijst. kopen? Bied vanaf 49!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands (1897-1979.De Molen van Ruysdael '28.Prachtig, origineel ingelijst.
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Franz Roh - " WEIBLICHER AKT mit EIDECHSE " kopen? Bied vanaf 100!
Franz Roh (1890-1965) Duits "VROUWELIJK NAAKT met HAGEDIS"
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 17.5 x 24 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Konrad Nachenius - Ik weet niets over de kunstenaar kopen? Bied vanaf 100!
Konrad Nachenius (1934-2009) Nederlands Ik weet niets over de kunstenaar
Afmetingen 50 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Nanna Ditzel - kinderstoel kopen? Bied vanaf 100!
Nanna Ditzel (1923-2005) Deens kinderstoel
Afmetingen 70.5 x 51 x 52 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 100
Direct kopen
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Kaststel 3 vazen Delft 501 kopen? Bied vanaf 150!
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa (1883) Nederlands Kaststel 3 vazen Delft 501
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
Gewicht 2.4 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 150
Direct kopen
Porceleyne Fles - Royal Delft Bord kopen? Bied vanaf 300!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Royal Delft Bord
Afmetingen 4 x 34 cm (h x b)
€ 300
Direct kopen
Marjan Smit - droge naald ets - Toren 5/35 - ingelijst - 25610 kopen? Bied vanaf 95!
Marjan Smit (1958) Nederlands droge naald ets - Toren 5/35 - ingelijst - 25610
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Peter Roovers - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 50!
Peter Roovers (1902-1993) Nederlands Madonna met kind
Techniek Gips
Afmetingen 24 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1200 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Plateelbakkerij Flora - Kaststel 450/449/14 kopen? Bied vanaf 35!
Plateelbakkerij Flora (1945-1989) Nederlands Kaststel 450/449/14
Afmetingen 33 x 16 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 2750 g
€ 35
Direct kopen
Jan van den Hurk - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 90!
Jan van den Hurk (1917-2002) Nederlands Dorpsgezicht
Afmetingen 78 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Luis Penin - de gala casamento kopen? Bied vanaf 45!
Luis Penin (1968) Spaans de gala casamento
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Shirley Estelle Witebsky - Lithographie "Métamorphose" kopen? Bied vanaf 90!
Shirley Estelle Witebsky (1925-1966) Amerikaans Lithografie
Techniek Overig
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Auguste Jean Gaudin - Eau-forte "Métro Saint Michel" kopen? Bied vanaf 40!
Auguste Jean Gaudin (1914-1992) Frans lithografie "Metro Saint Michel"
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Dirk Baksteen - Min achterbosch kopen? Bied vanaf 25!
Dirk Baksteen (1886-1971) Nederlands Belgisch Min achterbosch
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Brieke Drost - Aladdin olielamp, litho kopen? Bied vanaf 50!
Brieke Drost (1957) Nederlands Aladdin olielamp, litho
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Ron van der Werf - Origineel kopen? Bied vanaf 900!
Ron van der Werf (1958) Nederlands Origineel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Direct kopen
Igor Sacharow-Ross - Gravure en couleur avec empreinte en relief kopen? Bied vanaf 30!
Igor Sacharow-Ross (1947) Duits Russisch Kleurengravure met reliëfdruk
Techniek Overig
Afmetingen 79 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Miguel Berrocal - Citius. Altius. Fortius, höher, schneller, stärker kopen? Bied vanaf 95!
Miguel Berrocal (1933-2006) Spaans Sneller. Hoger. Sterker, hoger, sneller, verder.
Techniek Gravure
Afmetingen 10.5 x 7.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Auguste Jean Gaudin - Eau- forte "La communiante" kopen? Bied vanaf 40!
Auguste Jean Gaudin (1914-1992) Frans Ets "De Communicant"
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Cees Dam - ( gesigneerd ) & Jo Coenen : 2 hardcover monografieën kopen? Bied vanaf 40!
Cees Dam (1932) Nederlands ( gesigneerd ) & Jo Coenen : 2 hardcover monografieën
Techniek Hardcover
Afmetingen 27 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Joep van Lieshout - & Gert Voorjans: 2 monumentale boeken kopen? Bied vanaf 90!
Joep van Lieshout (1963) Nederlands & Gert Voorjans: 2 monumentale boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 29.5 x 24 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Cecile Dreesmann - 2 boeken >allebei gesigneerd< kopen? Bied vanaf 50!
Cecile Dreesmann (1920-1994) Nederlands 2 boeken >allebei gesigneerd<
Techniek Hardcover
Afmetingen 20 x 17 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Paul de Lussanet - Hommage aan Cobra, litho kopen? Bied vanaf 60!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Hommage aan Cobra, litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Armband BARAKA kopen? Bied vanaf 4400!
Armband BARAKA
Techniek Goud
Afmetingen 1 x 1 cm (h x b)
Gewicht 38.63 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 4.400
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Apographon Saqqara, litho kopen? Bied vanaf 40!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Apographon Saqqara, litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Rob Scholte - Waarover zal ik zingen kopen? Bied vanaf 75!
Rob Scholte (1958) Nederlands Waarover zal ik zingen
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Paul Blanca - Lightdrawing kopen? Bied vanaf 100!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands Lightdrawing
Techniek Digitale Print
Afmetingen 120 x 81 cm (h x b)
Ingelijst Dibond
€ 100
Direct kopen
Jacob Zekveld - Slang, zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Slang, zeefdruk
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Chris van Otterloo - Dobbers in landschap met vuurtoren, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!
Chris van Otterloo (1950) Nederlands Dobbers in landschap met vuurtoren, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Armband goud kopen? Bied vanaf 2400!
Armband goud
Techniek Goud
Afmetingen 1 x 1 cm (h x b)
Gewicht 20.4 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 2.400
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Gezicht kopen? Bied vanaf 20!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Gezicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 9 x 13 x 2 cm (h x b x d)
€ 20
Direct kopen
Ring Antiek kopen? Bied vanaf 1750!
Ring Antiek
Techniek Goud
Afmetingen 1 x 1.5 cm (h x b)
Gewicht 7.91 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 1.750
Direct kopen