1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van items die voor de eerste keer zijn aangeboden (dus geen heraanbiedingen). Wilt u alle items actief in de veiling bekijken? Kijk dan bij Volledig Aanbod.

Ria van der Wens - koperets ‘Harmonie’ kopen? Bied vanaf 20!
Ria van der Wens (1938) Nederlands koperets ‘Harmonie’
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Adriaan van 't Hoff - Lithografische prent , Oehoe – Uitgegeven door De V.AE.V.O. –100x75 cm kopen? Bied vanaf 60!
Adriaan van 't Hoff (1893-1939) Nederlands Lithografische prent , Oehoe – Uitgegeven door De V.AE.V.O. –100x75 cm
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Eugene Lucker - 5x diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 60!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands 5x diverse voorstellingen
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Dominic Rouse - 'Bananentriptiek' (2013) kopen? Bied vanaf 110!
Dominic Rouse (1959) Engels 'Bananentriptiek' (2013)
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Harrie Sijbers - Bloemen in bos kopen? Bied vanaf 40!
Harrie Sijbers (1953) Nederlands Bloemen in bos
Techniek Keramiek
Afmetingen 27 x 27 x 4 cm (h x b x d)
€ 40
Hendrik Hondius - Groot lot van 27 gravures, Bijbelse rebus puzzels kopen? Bied vanaf 75!
Hendrik Hondius (1597-1651) Nederlands Groot lot van 27 gravures, Bijbelse rebus puzzels
Techniek Gravure
Afmetingen 15 x 9 cm (h x b)
€ 75
Roger Raveel - Genesis kopen? Bied vanaf 895!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Marc Ottee - Acryl van Bloemen kopen? Bied vanaf 70!
Marc Ottee (1898-1982) Nederlands Acryl van Bloemen
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Etienne Elias - De droom kopen? Bied vanaf 1695!
Etienne Elias (1936-2007) Belgisch De droom
Afmetingen 111 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.695
Onbekend - Vissersboot op water, achtergron dorp zichtbaar kopen? Bied vanaf 40!
Onbekend Vissersboot op water, achtergron dorp zichtbaar
Techniek Acryl
Afmetingen 68 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Charles Eyck - Portret in vegetatie - Linosnede kopen? Bied vanaf 75!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Portret in vegetatie - Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Johannes Graadt van Roggen - Duinlandschap I kopen? Bied vanaf 125!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Duinlandschap I
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Johannes Graadt van Roggen - Pointe du Raz (Bretagne) kopen? Bied vanaf 125!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Pointe du Raz (Bretagne)
Techniek Droge Naald
Afmetingen 36 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Jan van der Vaart - Kleine vaas kopen? Bied vanaf 500!
Jan van der Vaart (1931-2000) Nederlands Kleine vaas
Afmetingen 9 x 9 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Rosenthal - Bjorn Wiinblad schaaltje kopen? Bied vanaf 25!
Rosenthal (1879-2009) Duits Bjorn Wiinblad schaaltje
Afmetingen 4 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 125!
Gerardus Johannes Ernens (1935) Nederlands Bosbeek.
Afmetingen 82 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ad van Riel - Cave (1) kopen? Bied vanaf 110!
Ad van Riel (1959) Nederlands Cave (1)
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Hugo Kaagman - Keramiek bord met Brigitte Bardot kopen? Bied vanaf 200!
Hugo Kaagman (1955) Nederlands Keramiek bord met Brigitte Bardot
Afmetingen 50 x 50 x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Nieuwe zilveren hanger met ronde malachiet kopen? Bied vanaf 45!
Nieuwe zilveren hanger met ronde malachiet
Techniek Zilver
Afmetingen 1 x 2 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 7.8 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 45
Petrus Paulus Schiedges - Langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!
Petrus Paulus Schiedges (1860-1922) Nederlands Langs de waterkant
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Albertus Wieringa - Litho, Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Albertus Wieringa (1941) Nederlands Litho, Landschap
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Eppe de Haan - Human body kopen? Bied vanaf 150!
Eppe de Haan (1949) Nederlands Human body
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 35 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Nieuwe zilveren hanger met red stone Jaspis kopen? Bied vanaf 45!
Nieuwe zilveren hanger met red stone Jaspis
Techniek Zilver
Afmetingen 1 x 1.7 x 2.8 cm (h x b x d)
Gewicht 2.65 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 45
Herta de Heer - Herta de Heer-Niemeyer, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Herta de Heer (1905) Nederlands Duits Herta de Heer-Niemeyer, Aquarel, Landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 18.5 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Lee Cole - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Lee Cole (1954) Nederlands Chinees Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 76 x 157 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Nieuwe zilveren hanger met turkoois kopen? Bied vanaf 70!
Nieuwe zilveren hanger met turkoois
Techniek Zilver
Afmetingen 1.1 x 3 x 4.3 cm (h x b x d)
Gewicht 11.9 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 70
Nieuwe zilveren hanger met ovale malachiet kopen? Bied vanaf 55!
Nieuwe zilveren hanger met ovale malachiet
Techniek Zilver
Afmetingen 1 x 2.3 x 5.2 cm (h x b x d)
Gewicht 8.3 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 55
Carolina Paulussen - Rozen II kopen? Bied vanaf 200!
Carolina Paulussen (1963) Nederlands Rozen II
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Jef Verheyen - Le vide kopen? Bied vanaf 345!
Jef Verheyen (1932-1984) Belgisch Le vide
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Max Velthuijs - STAMYLAN productie (polyetheen) kopen? Bied vanaf 20!
Max Velthuijs (1923-2005) Nederlands STAMYLAN productie (polyetheen)
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
€ 20
Loic Tuhal - Ode aan Banksy kopen? Bied vanaf 1145!
Loic Tuhal (1968) Frans Ode aan Banksy
Afmetingen 124 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.145
Max Velthuijs - pilot plant polyolefinenproeffabriek kopen? Bied vanaf 20!
Max Velthuijs (1923-2005) Nederlands pilot plant polyolefinenproeffabriek
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
€ 20
Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!
Robert Anning Bell (1863-1933) Engels 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek .
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
€ 35
OLI-B - Deep End kopen? Bied vanaf 1995!
OLI-B (1984) Belgisch Deep End
Afmetingen 79 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Max Velthuijs - caprolactam intallatie kopen? Bied vanaf 20!
Max Velthuijs (1923-2005) Nederlands caprolactam intallatie
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
€ 20
Ernst Ludwig Kirchner - Portret van Gerda kopen? Bied vanaf 100!
Ernst Ludwig Kirchner (1880-1938) Duits Zwitsers Portret van Gerda
Techniek Giclée
Afmetingen 92 x 70 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk MEDITERRANEE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 115!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Kleurenzeefdruk MEDITERRANEE Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Armando - Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk HAPPY MAN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk HAPPY MAN Handgesigneerd
Afmetingen 50 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Frederik Hendrik Kaemmerer - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 160!
Frederik Hendrik Kaemmerer (1839-1902) Nederlands Boerderij aan het water
Afmetingen 57 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 160
1 bieding
Nol Reuser - Picknick aan de maas kopen? Bied vanaf 400!
Nol Reuser Nederlands Picknick aan de maas
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Fons Franken - De Siamees kopen? Bied vanaf 80!
Fons Franken (1919) Nederlands De Siamees
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Teja van Hoften - Hemellichaam kopen? Bied vanaf 2500!
Teja van Hoften (1951) Nederlands Hemellichaam
Techniek Keramiek
Afmetingen 80 x 40 x 35 cm (h x b x d)
Gewicht 30 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Paul Rollman - Koepelkerk in Amsterdam. Sluis. kopen? Bied vanaf 20!
Paul Rollman (1924-2014) Nederlands Koepelkerk in Amsterdam. Sluis.
Afmetingen 32 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 20