Volledig aanbod

filters 1
Claes Oldenburg - Drawings&Prints kopen? Bied vanaf 25!
Claes Oldenburg (1929-2022) Amerikaans Zweeds Drawings&Prints
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 26 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Otto Bachmann - Galante Szene , handsigniert, mit Widmung kopen? Bied vanaf 75!
Otto Bachmann (1915) Zwitsers Gallant tafereel, handgesigneerd, met opdracht
Techniek Litho
Afmetingen 57.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Patrick Van Caekenbergh - Collage: ontwerp "Zodiac" - 1994 kopen? Bied vanaf 2000!
Patrick Van Caekenbergh (1960) Belgisch Collage: ontwerp "Zodiac" - 1994
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
France Hilon - 'Sérénité' kopen? Bied vanaf 25!
France Hilon (1942) Frans 'Sérénité'
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Günther Brockhoff - Mann und Frau, Paar, 2 Akte kopen? Bied vanaf 75!
Günther Brockhoff (1925-1996) Duits Man en vrouw naakt
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 49.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Richard Orlinski - PAC Men kopen? Bied vanaf 200!
Richard Orlinski (1966) Frans PAC Men
Techniek Kunststof
Afmetingen 18 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Peter Ruting - Niet bekend kopen? Bied vanaf 35!
Peter Ruting (1938-2015) Nederlands Niet bekend
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Walt Disney - Steamboat Willie kopen? Bied vanaf 175!
Walt Disney (1901-1966) Amerikaans Steamboat Willie
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Richard Orlinski - Pacmen kopen? Bied vanaf 100!
Richard Orlinski (1966) Frans Pacmen
Techniek Kunststof
Gewicht 150 g
€ 100
Direct kopen
Corneille - Affiche , van Jaski Art Gallery kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Affiche , van Jaski Art Gallery
Techniek Offset
Afmetingen 55.5 x 50 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Porceleyne Fles - Vaas / buikvaas kopen? Bied vanaf 50!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Vaas / buikvaas
Afmetingen 25 x 21 cm (h x b)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Direct kopen
Wil van Leeuwen - Grote expressionistische collage - zonder titel - jaren 60 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Wil van Leeuwen (1909-1994) Nederlands Grote expressionistische collage - zonder titel - jaren 60 - gesigneerd
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 59
Direct kopen
Nelleke Zandwijk - Leuke ets uit de serie "bij Jules & Alice IV" - zeer kleine oplage (20) - gesign kopen? Bied vanaf 36!
Nelleke Zandwijk (1961) Nederlands Leuke ets uit de serie "bij Jules & Alice IV" - zeer kleine oplage (20) - gesign
Techniek Droge Naald
Afmetingen 29 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Eugène Ionesco - tentoonstellingsaffiche voor Eugène Ionesco met originele lithografie kopen? Bied vanaf 20!
Eugène Ionesco (1909-1994) Frans Roemeens tentoonstellingsaffiche voor Eugène Ionesco met originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Wolfgang Schlick - "Libellen" kopen? Bied vanaf 120!
Wolfgang Schlick (1941-2014) Duits "Libellen"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61.3 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
W.P. Eberhard Eggers - Die bruechigen Schoenen kopen? Bied vanaf 120!
W.P. Eberhard Eggers (1939-2004) Duits De kapotte schoenen
Techniek Offset
Afmetingen 52 x 40 cm (h x b)
€ 120
Direct kopen
Hannes Grosse - Unbekannt 2 kopen? Bied vanaf 450!
Hannes Grosse (1932) Duits Onbekend 2
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Hannes Grosse - Unbekannt kopen? Bied vanaf 450!
Hannes Grosse (1932) Duits Onbekend
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Hannes Grosse - Gestural Abstraction kopen? Bied vanaf 450!
Hannes Grosse (1932) Duits Gebarenabstractie
Afmetingen 39.4 x 49.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 450
Direct kopen
Willem Wevers - Fotokunstwerk kopen? Bied vanaf 95!
Willem Wevers (1952-2005) Nederlands Fotokunstwerk
Techniek C-Print
Afmetingen 55 x 50 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Herman Gordijn - Processie, ets kopen? Bied vanaf 125!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Processie, ets
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Gerardus Johannes Ernens - Prachtige bloemen in de vaas kopen? Bied vanaf 125!
Gerardus Johannes Ernens (1935) Nederlands Prachtige bloemen in de vaas
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jos van den Berg - Wind Veerse Meer, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Wind Veerse Meer, ets
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Rob Scholte - Nachtlicht, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 169!
Rob Scholte (1958) Nederlands Nachtlicht, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Imanol Marrodán - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 195!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Zonder titel
Techniek C-Print
Afmetingen 18 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Jac Boonen - Gravidité, ets kopen? Bied vanaf 25!
Jac Boonen (1911) Belgisch Gravidité, ets
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Karin Szekessy - 'Blauwe pop' kopen? Bied vanaf 25!
Karin Szekessy (1939) Duits 'Blauwe pop'
Techniek Digitale Print
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Helen Westgeest - Zonder titel 4 kopen? Bied vanaf 20!
Helen Westgeest (1958) Nederlands Zonder titel 4
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 46 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Wout van Heusden - Compositie met figuren kopen? Bied vanaf 30!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Compositie met figuren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 43 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Carlo Berté - Naakt kopen? Bied vanaf 35!
Carlo Berté (1939) Italiaans Naakt
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 53 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Minoïsche krijger kopen? Bied vanaf 250!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Minoïsche krijger
Techniek Litho
Afmetingen 121 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Arthur Spronken - Mythische figuren kopen? Bied vanaf 550!
Arthur Spronken (1930-2018) Nederlands Mythische figuren
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 44 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Marius van Beek - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 40!
Marius van Beek (1921-2003) Nederlands Liggend naakt
Techniek Houtskool
Afmetingen 43 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Cees Kortlang - Abstracte gouache kopen? Bied vanaf 150!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Abstracte gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 33 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Janneke Viegers - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Janneke Viegers (1952) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 202 x 202 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Adolf Frohner - Vrouwenfiguur kopen? Bied vanaf 100!
Adolf Frohner (1934-2007) Oostenrijks Vrouwenfiguur
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Piet Klaasse - Schriftgeleerden kopen? Bied vanaf 30!
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands Schriftgeleerden
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Carla Kleekamp - Havotwee kopen? Bied vanaf 25!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands Havotwee
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Walter Barten - De Stierenvechter kopen? Bied vanaf 35!
Walter Barten (1935-2004) Nederlands De Stierenvechter
Techniek Droge Naald
Afmetingen 37 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
David Schneuer - Reiter im Park kopen? Bied vanaf 1700!
David Schneuer (1905-1988) Israëlisch Pools Ruiters in het park
Techniek Aquarel
Afmetingen 39 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.700
Direct kopen
Piet Klaasse - Rogier kopen? Bied vanaf 20!
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands Rogier
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Leo Braat - Il est très tard. kopen? Bied vanaf 25!
Leo Braat (1908-1982) Nederlands Il est très tard.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 52 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 25
Direct kopen
Nicola Rozemeijer - Kleurrijk schilderij getiteld: gun kopen? Bied vanaf 525!
Nicola Rozemeijer (1955) Nederlands Kleurrijk schilderij getiteld: gun
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
France Hilon - Landschappen kopen? Bied vanaf 50!
France Hilon (1942) Frans Landschappen
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Onno de Graaf - Zonder titel kopen? Bied vanaf 105!
Onno de Graaf (1956) Nederlands Zonder titel
Techniek Monotype
Afmetingen 119.5 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 105
Direct kopen
Onno de Graaf - Viskar kopen? Bied vanaf 60!
Onno de Graaf (1956) Nederlands Viskar
Techniek Monotype
Afmetingen 80.5 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Onno de Graaf - Vuurpot kopen? Bied vanaf 60!
Onno de Graaf (1956) Nederlands Vuurpot
Techniek Monotype
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Elisabeth van Strien-Verkerke - Blad-en bloem kopen? Bied vanaf 25!
Elisabeth van Strien-Verkerke (1914-2010) Nederlands Blad-en bloem
Techniek Aquarel
Afmetingen 50.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen