Volledig aanbod

Guy Olivier - 'Femme qui fume' UNIEK werk kopen? Bied vanaf 325!
Guy Olivier (1963) Nederlands 'Femme qui fume' UNIEK werk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Huub Slijper - Gemengde techniek: "Argema Maenas" - 1998 kopen? Bied vanaf 99!
Huub Slijper (1949) Nederlands Gemengde techniek: "Argema Maenas" - 1998
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 69 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Willem van Veldhuizen - De Wassily in het Kröller-Müller kopen? Bied vanaf 60!
Willem van Veldhuizen (1954) Nederlands De Wassily in het Kröller-Müller
Techniek Litho
Afmetingen 66.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Jaap ter Haar - olieverf op doek: gezicht op Eikenlaan 40, Hilversum kopen? Bied vanaf 1995!
Jaap ter Haar (1923-1998) Nederlands olieverf op doek: gezicht op Eikenlaan 40, Hilversum
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.995
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Thomas Austen Brown - Schilderij vrouwen in landschap kopen? Bied vanaf 1795!
Thomas Austen Brown (1859-1924) Brits Schilderij vrouwen in landschap
Afmetingen 85 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.795
Direct kopen
Roos Schuring - Olieverf op doek: duinlandschap (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 795!
Roos Schuring (1974) Nederlands Olieverf op doek: duinlandschap (nette lijst!)
Afmetingen 33 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Jan Korthals - Stadspoort kopen? Bied vanaf 210!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Stadspoort
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 210
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Wilhelm Sasnal - Zeefdruk: zonder titel - 2007 kopen? Bied vanaf 250!
Wilhelm Sasnal (1972) Pools Duits Zeefdruk: zonder titel - 2007
Afmetingen 95 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Peter Meijer - Acrylverf op doek: Ontmoeting - 2014 kopen? Bied vanaf 395!
Peter Meijer (1953) Nederlands Acrylverf op doek: Ontmoeting - 2014
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Mariusz Krawczyk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 500!
Mariusz Krawczyk (1967) Pools Zonder titel
Afmetingen 140 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Paul de Lussanet - Zeefdruk: liggend naakt - 1994 kopen? Bied vanaf 65!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Zeefdruk: liggend naakt - 1994
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Jean Ruiter - C print: le dialoque des femmes sur la photographie - 1986 kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print: le dialoque des femmes sur la photographie - 1986
Techniek C-Print
Afmetingen 40 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Harold Linker - Acrylverf op doek - 1995 kopen? Bied vanaf 249!
Harold Linker (1969) Nederlands Acrylverf op doek - 1995
Techniek Acryl
Afmetingen 50.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Carel Willink - Naar de toekomst, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 395!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Naar de toekomst, zeefdruk (groot)
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Lambertus Zijl - penning: Juliana - 1936 kopen? Bied vanaf 199!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands penning: Juliana - 1936
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 5.5 x 0.4 cm (h x b x d)
Gewicht 153 g
€ 199
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 4.750
Direct kopen
Suzan Visser - Ingelijste olieverf op paneel: 'de wachter' - 1999 kopen? Bied vanaf 799!
Suzan Visser (1967) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'de wachter' - 1999
Afmetingen 39 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Clemens Briels - Gemengde techniek op board: Ts surmounting certain French obstacles - 2001 kopen? Bied vanaf 999!
Clemens Briels (1946) Nederlands Gemengde techniek op board: Ts surmounting certain French obstacles - 2001
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Abraham Hulk (jr.) - 1851-1922 kopen? Bied vanaf 400!
Abraham Hulk (jr.) (1843-1919) Nederlands Engels 1851-1922
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Auke de Vries - Beeld van verzinkte plaat - 2005 kopen? Bied vanaf 375!
Auke de Vries (1937) Nederlands Beeld van verzinkte plaat - 2005
Techniek IJzer
Afmetingen 21 x 27 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Fon Klement - Ingelijste olieverf op doek: Bloemen - 1989 kopen? Bied vanaf 699!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Bloemen - 1989
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Selwyn Senatori - Il Primo kopen? Bied vanaf 85!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands Il Primo
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk ‘Volksbond’ - 2010 kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk ‘Volksbond’ - 2010
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Fons Bemelmans - Bronzen relief: 'Ruiters te paard' kopen? Bied vanaf 999!
Fons Bemelmans (1938) Nederlands Bronzen relief: 'Ruiters te paard'
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 24 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 999
Direct kopen
Harry Kramer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Harry Kramer (1925-1997) Duits Zonder titel
Afmetingen 18 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Dirk Meesters - Rivierlandschap kopen? Bied vanaf 190!
Dirk Meesters (1899-1950) Nederlands Rivierlandschap
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Arie Berkulin - IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland' kopen? Bied vanaf 500!
Arie Berkulin (1939) Nederlands IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland'
Techniek IJzer
Afmetingen 55 x 60 x 1.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 700!
Techniek Gouache
Afmetingen 80.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Henri Matisse - the sculpture of Matisse kopen? Bied vanaf 21!
Henri Matisse (1869-1954) Frans the sculpture of Matisse
Techniek Softcover
Afmetingen 23.5 x 22 cm (h x b)
€ 21
Direct kopen
Jan Willem Hament - 2 Koeien kopen? Bied vanaf 400!
Jan Willem Hament (1967) Nederlands 2 Koeien
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Jac Gijzen - Heartbet City 1, 1985 kopen? Bied vanaf 25!
Jac Gijzen (1956) Nederlands Heartbet City 1, 1985
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Teun van der Veen - Boerderij, werk van de bekende Zwolse schilder. Medeoprichter van Palet. kopen? Bied vanaf 170!
Teun van der Veen (1902-1991) Nederlands Boerderij, werk van de bekende Zwolse schilder. Medeoprichter van Palet.
Afmetingen 66 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 170
Direct kopen
Krien Bos - bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Krien Bos Nederlands bloemen
Techniek Aquarel
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Lucien Delarue - Stadje aan zee kopen? Bied vanaf 125!
Lucien Delarue (1925-2011) Frans Stadje aan zee
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Dana Andreev - handgesigneerde kleurenets | 'Stranger' | 1983 (ZEER KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 100!
Dana Andreev (1951) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Stranger' | 1983 (ZEER KLEINE OPLAGE)
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Lucien Delarue - Parijs van aan het water kopen? Bied vanaf 125!
Lucien Delarue (1925-2011) Frans Parijs van aan het water
Techniek Aquarel
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan Peter Tripp - Der wahre Jakob kopen? Bied vanaf 190!
Jan Peter Tripp (1945) Duits De echte Jacob
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Etienne Mathieu Berenos - geometrische stapeling kopen? Bied vanaf 55!
Etienne Mathieu Berenos (1945) Nederlands geometrische stapeling
Techniek Droge Naald
Afmetingen 56 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Andreas Felger - Kaiserstuhl- handsigniert, nummeriert, datiert kopen? Bied vanaf 350!
Andreas Felger (1935) Duits Kaiserstuhl-handgesigneerd, genummerd, gedateerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Joseph Cals - Grote kleuren lithografie - Hommage aan Graham Sutherland - oplage 190 kopen? Bied vanaf 34!
Joseph Cals (1949) Nederlands Grote kleuren lithografie - Hommage aan Graham Sutherland - oplage 190
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de sneeuw kopen? Bied vanaf 175!
Valerius De Saedeleer (1867-1941) Belgisch Het kleine Dorp in de sneeuw
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Rosenthal - vaas en schaal “Flash One” kopen? Bied vanaf 125!
Rosenthal (1879-2009) Duits vaas en schaal “Flash One”
Afmetingen 19.5 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 125
Direct kopen