Laatste 24u geplaatst

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die vandaag in de veiling zijn geplaatst. Gebruik de handige zoekfilters aan de linkerkant van deze pagina om de zoekresultaten verder naar uw wensen aan te passen.

Robert Glenn Ketchum - Kadashaw II (Blackwater) - 1986 - Auflage von 100 - signiert kopen? Bied vanaf 300!
Robert Glenn Ketchum (1947) Amerikaans Kadashaw II (Zwartwater) - 1986
Techniek C-Print
Afmetingen 58 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Corneille - Twee koffiekoppen - 2006 kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Twee koffiekoppen - 2006
Afmetingen 7.5 x 7 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Joop Moesman - Windkracht Acht - Litho kopen? Bied vanaf 120!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Windkracht Acht - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Porceleyne Fles - Zeldzame Sandelfo vaas Hans Sanders 1965 kopen? Bied vanaf 125!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Zeldzame Sandelfo vaas Hans Sanders 1965
Afmetingen 14 x 10 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Jörg Döring - New York kopen? Bied vanaf 20!
Jörg Döring (1965) New York
Afmetingen 130 x 170 cm (h x b)
€ 20
Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Solar car
Techniek Offset
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Hendrik Hondius - Groot lot van 27 gravures, Bijbelse rebus puzzels kopen? Bied vanaf 65!
Hendrik Hondius (1597-1651) Nederlands Groot lot van 27 gravures, Bijbelse rebus puzzels
Techniek Gravure
Afmetingen 15 x 9 cm (h x b)
€ 65
Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Bing II
Techniek Offset
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Jan Pzn Franken - Lot van 5 houtsneden, krachtige afdrukken kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands Lot van 5 houtsneden, krachtige afdrukken
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 13 x 8 cm (h x b)
€ 40
Joan Blaeu - Meenen, Menina, met Nederlandstalige toelichting! kopen? Bied vanaf 35!
Joan Blaeu (1596-1673) Nederlands Meenen, Menina, met Nederlandstalige toelichting!
Techniek Gravure
Afmetingen 54 x 64 cm (h x b)
€ 35
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk HERSTBOEKET Handgesign, kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk HERSTBOEKET Handgesign,
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Piet Bouter - Schapen schilderije. kopen? Bied vanaf 175!
Piet Bouter (1887-1968) Nederlands Schapen schilderije.
Afmetingen 42 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk ROYAL PALM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Kleurenzeefdruk ROYAL PALM Handgesigneerd
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Gerardus Johannes Ernens - Hollands Polder Landschap kopen? Bied vanaf 75!
Gerardus Johannes Ernens (1935) Nederlands Hollands Polder Landschap
Afmetingen 41 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Peter Diem - gemengde techniek - table&chairs kopen? Bied vanaf 99!
Peter Diem (1945) Nederlands gemengde techniek - table&chairs
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk VROUW met ZONNEBLOEMEN --Handgesign. kopen? Bied vanaf 129!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk VROUW met ZONNEBLOEMEN --Handgesign.
Afmetingen 96 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Kees Salentijn - zonder titel - 500 ex. kopen? Bied vanaf 30!
Kees Salentijn (1947) Nederlands zonder titel - 500 ex.
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Jacqueline Schäfer - Cow Blue op linnen - 99 ex. kopen? Bied vanaf 49!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Cow Blue op linnen - 99 ex.
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 49
Gena - Abstract Twee Luik kopen? Bied vanaf 250!
Gena (1982) Nederlands Abstract Twee Luik
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jacqueline Schäfer - Cow Green op linnen - 99 ex. kopen? Bied vanaf 49!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Cow Green op linnen - 99 ex.
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 49
Ad van Hassel - Tulpen - EA kopen? Bied vanaf 60!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Tulpen - EA
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Ad Pieters - Landarbeid kopen? Bied vanaf 25!
Ad Pieters (1916-1979) Nederlands Landarbeid
Techniek Aquarel
Afmetingen 28 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Jan Coenraad Nachenius - Landschap in Ierland kopen? Bied vanaf 40!
Jan Coenraad Nachenius (1890-1987) Nederlands Landschap in Ierland
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Ad van Hassel - Tulpen - 100 ex. kopen? Bied vanaf 60!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Tulpen - 100 ex.
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Pol Dom - Kleintjes kopen? Bied vanaf 70!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Kleintjes
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Felicien Bobeldijk - Oudekerksplein met Engekerksteeg (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 325!
Felicien Bobeldijk (1876-1964) Nederlands Oudekerksplein met Engekerksteeg (Amsterdam)
Techniek Houtskool
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 49
Nikolaas Eekman - Kluizenaar kopen? Bied vanaf 80!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands Kluizenaar
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Onbekend - Lithografie Voorhout paardenmarkt kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Lithografie Voorhout paardenmarkt
Techniek Litho
Afmetingen 10 x 40 cm (h x b)
€ 20
Ru van Rossem - Sahet kopen? Bied vanaf 75!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Sahet
Techniek Ets
Afmetingen 55.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Ru van Rossem - Tombe van de eeuwige stilte (dal der koningen) kopen? Bied vanaf 75!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Tombe van de eeuwige stilte (dal der koningen)
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Louis Legrand - Au bar kopen? Bied vanaf 65!
Louis Legrand (1863-1951) Frans Au bar
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 25.4 x 19.2 cm (h x b)
€ 65
Louis Legrand - Devant la glace kopen? Bied vanaf 170!
Louis Legrand (1863-1951) Frans Devant la glace
Techniek Droge Naald
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Edmond Wingen - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Onbekend
Afmetingen 48 x 176 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 75
Thei Storcken - Industriëel kopen? Bied vanaf 130!
Thei Storcken (1917-1997) Nederlands Industriëel
Afmetingen 81 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Edmond Wingen - Te Kanne België kopen? Bied vanaf 135!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Te Kanne België
Afmetingen 45 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Huib de Ru - Zich wassend naakt kopen? Bied vanaf 120!
Huib de Ru (1902-1980) Nederlands Zich wassend naakt
Techniek Potlood
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 120
Anton Heyboer - Confrontatie tussen het symbool van de onschuld met het dier. kopen? Bied vanaf 150!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Willem Witsen - Binnenkant met sneeuw (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 685!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Binnenkant met sneeuw (Amsterdam)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 685
Jeanne Bieruma Oosting - Chairs (10 litho' s) kopen? Bied vanaf 1200!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Chairs (10 litho' s)
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
Theo Poel - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!
Theo Poel (1951) Nederlands Bloemen in vaas
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Maurice Langaskens - La fuite des heures kopen? Bied vanaf 70!
Maurice Langaskens (1884-1946) Belgisch La fuite des heures
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70