Volledig aanbod

filters 1
Gabriele Mierzwa - Neue Kleider kopen? Bied vanaf 375!
Gabriele Mierzwa (1958) Duits Neue Kleider
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Peter Louman - Ibn Toeloen Luchtkasteel III Litho kopen? Bied vanaf 75!
Peter Louman (1940-2010) Nederlands Ibn Toeloen Luchtkasteel III Litho
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Sjoerdtje Mulder-Hak - 1970 - grote impressionistische aquarel - st Helens isle of Wight - gesigneerd kopen? Bied vanaf 43!
Sjoerdtje Mulder-Hak (1945) Nederlands 1970 - grote impressionistische aquarel - st Helens isle of Wight - gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 43
Direct kopen
Stefan Moses - Otto Dix - im Gespräch kopen? Bied vanaf 150!
Stefan Moses (1928-2018) Duits Otto Dix - in gesprek
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 27.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Gerd Danigel - Heimweh nach '89 - NUOVA BERLIN signiert AluDibond kopen? Bied vanaf 325!
Gerd Danigel (1959) Duits Heimweh nach '89 - NUOVA BERLIN signiert AluDibond
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
€ 325
Direct kopen
Jaap Nefkens - St. Paul de Vence ( Alpes Maritime) kopen? Bied vanaf 250!
Jaap Nefkens (1926-1999) Nederlands St. Paul de Vence ( Alpes Maritime)
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Johannes Theodorus Wagner - Zomer aan het Gardameer. kopen? Bied vanaf 100!
Johannes Theodorus Wagner (1903-1963) Nederlands Zomer aan het Gardameer.
Afmetingen 78 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jo Drinkwaard - 'Michael'. kopen? Bied vanaf 58!
Jo Drinkwaard (1920) Nederlands 'Michael'.
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 58
Direct kopen
Wim Worm - Het maal kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm (1939) Nederlands Het maal
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Asger Jorn - Stedelijk Museum Amsterdam kopen? Bied vanaf 40!
Asger Jorn (1914-1973) Deens Stedelijk Museum Amsterdam
Techniek Offset
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Ap Sok - Village kopen? Bied vanaf 45!
Ap Sok (1917-2004) Nederlands Village
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Direct kopen
Mathieu Knippenbergh - Warm bekken (ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!
Mathieu Knippenbergh (1950) Nederlands Warm bekken (ingelijst)
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Cor van der Woerd - Oud Twentse boerderij kopen? Bied vanaf 50!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Oud Twentse boerderij
Techniek Ets
Afmetingen 58 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Pol Mara - gesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch gesigneerde lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Roger Raveel - Onweder kopen? Bied vanaf 1150!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Onweder
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.150
Direct kopen
Nuria Quevedo - Ereignis - Erschlossene Formen - rare Orig Lithographie handsigniert kopen? Bied vanaf 190!
Nuria Quevedo (1938) Duits Spaans Ontwikkelde vormen - zeldzame originele lithografie, handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Eberhard Havekost - Superstar 2 kopen? Bied vanaf 225!
Eberhard Havekost (1967) Duits Superstar 2
Techniek Offset
Afmetingen 38 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Herman Denkens - Geen titel bekend kopen? Bied vanaf 150!
Herman Denkens (1926) Belgisch Geen titel bekend
Techniek Potlood
Afmetingen 77.5 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk: Metro kopen? Bied vanaf 550!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Metro
Afmetingen 68 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Horst Antes - Litho: Amsterdammer kopen? Bied vanaf 299!
Horst Antes (1936) Duits Litho: Amsterdammer
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Daniel Richter - litho: portret of Jeff Koons - 2006 kopen? Bied vanaf 495!
Daniel Richter (1962) Duits litho: portret of Jeff Koons - 2006
Techniek Litho
Afmetingen 106 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk: Goof balls kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Goof balls
Afmetingen 85 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Günther Förg - Composition (zonder titel) kopen? Bied vanaf 675!
Günther Förg (1952-2013) Duits Composition (zonder titel)
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 675
Direct kopen
Joost Baljeu - Zeefdruk: "Structuur" - 1986 kopen? Bied vanaf 350!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Zeefdruk: "Structuur" - 1986
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Peter Donkersloot - Offset litho: Koe kopen? Bied vanaf 59!
Peter Donkersloot (1959) Nederlands Offset litho: Koe
Techniek Offset
Afmetingen 22 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Fred de Heij - Giclee: naakt kopen? Bied vanaf 75!
Fred de Heij (1960) Nederlands Giclee: naakt
Techniek Giclée
Afmetingen 89 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Anton Heyboer - Ets in bruin/rood kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets in bruin/rood
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Death NYC - Zeefdruk: Mona Gun, Glock and Napoleon - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Mona Gun, Glock and Napoleon - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Carel Willink - Ingelijste litho: 'Evenwicht der krachten' kopen? Bied vanaf 625!
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 625
Direct kopen
Peter Donkersloot - Offset litho: Varken kopen? Bied vanaf 59!
Peter Donkersloot (1959) Nederlands Offset litho: Varken
Techniek Offset
Afmetingen 27.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Mark Eyskens - Eenzaamheid kopen? Bied vanaf 450!
Mark Eyskens (1933) Belgisch Eenzaamheid
Techniek Acryl
Afmetingen 66 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Jörg Remé - Originele 1973 kleuren Lithografie "Holland" - oplage 190 - ZGAN kopen? Bied vanaf 42!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Originele 1973 kleuren Lithografie "Holland" - oplage 190 - ZGAN
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Direct kopen
Cor de Jong - Krijger met paard kopen? Bied vanaf 55!
Cor de Jong (1950) Nederlands Krijger met paard
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Rudolf Hoflehner - KONTRASTE I kopen? Bied vanaf 110!
Rudolf Hoflehner (1916-1995) Duits KONTRASTE I
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Leroy Neiman - Absolut Vodka kopen? Bied vanaf 200!
Leroy Neiman (1921-2012) Amerikaans Absolut Vodka
Techniek Litho
Afmetingen 124 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Philips - Berio oval Design van Philips Massive Tafellamp in RVS aluminium kopen? Bied vanaf 100!
Philips (1891) Nederlands Berio oval Design van Philips Massive Tafellamp in RVS aluminium
Afmetingen 20 x 30 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1300 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 100
Direct kopen
David Leviathan - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
David Leviathan (1950) Israëlisch zonder titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Rob Scholte - Libido, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands Libido, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Rob Scholte - Après nous le déluge, piëzografie (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Rob Scholte (1958) Nederlands Après nous le déluge, piëzografie (groot)
Techniek Giclée
Afmetingen 28 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jord van Calker - Boerenschuur kopen? Bied vanaf 65!
Jord van Calker (1919-1987) Nederlands Boerenschuur
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Han Molenaar - Bij het haardvuur kopen? Bied vanaf 75!
Han Molenaar (1914-1989) Nederlands Bij het haardvuur
Afmetingen 51 x 91.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Peter Schenk - Zeefdruk, in mooie lijst, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Peter Schenk (1944-2011) Nederlands Zeefdruk, in mooie lijst, handgesigneerd
Afmetingen 72.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Richard Hutten - Cupplate kopen? Bied vanaf 45!
Richard Hutten (1967) Nederlands Cupplate
Afmetingen 22 x 36 cm (h x b)
Gewicht 2040 g
€ 45
Direct kopen
Tilly Wils - Papavers kopen? Bied vanaf 25!
Tilly Wils (1949) Nederlands Papavers
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jan van Delft - Minotaunus met lijst! ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 75!
Jan van Delft (1950) Nederlands Minotaunus met lijst! ( opslag extern)
Afmetingen 97 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Anneke Peereboom - Zonder titel maar met lijst! ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 75!
Anneke Peereboom (1950) Nederlands Zonder titel maar met lijst! ( opslag extern)
Afmetingen 72 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Patty Harpenau - 8-7-1996 (met lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Patty Harpenau (1959) Nederlands 8-7-1996 (met lijst!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen