Volledig aanbod

Herman Brood - groot beeld: “De Huzaar…” + certificaat (oplage 100 stuks) kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands groot beeld: “De Huzaar…” + certificaat (oplage 100 stuks)
Techniek Kunsthars
Afmetingen 24 x 13 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 1496 g
€ 299
Direct kopen
Jose van Gool - Wandeling kopen? Bied vanaf 150!
Jose van Gool (1945) Nederlands Wandeling
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Marc Chagall - Der umgestürzte Mann (Tod durch "Stecken Sie Ihren Fuß hinein") kopen? Bied vanaf 50!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans De gevallen man (Dood door "Put Your Foot In")
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Wassily Kandinsky - La Forme Rouge Farb-Serigraphie kopen? Bied vanaf 290!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans De rode vorm Farb-serigrafie
Afmetingen 68 x 49 cm (h x b)
€ 290
Direct kopen
Luuk Scholten - Dubbel bloemen & Three bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Luuk Scholten (1933-2017) Nederlands Dubbel bloemen & Three bloemen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Inez Bulthuis - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 1000!
Inez Bulthuis (1947) Nederlands Titel onbekend
Afmetingen 104 x 104 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Michael Challenger - Achtundzwanzig und geradeaus kopen? Bied vanaf 500!
Michael Challenger (1939) Engels Achtentwintig en rechtdoor
Techniek Acryl
Afmetingen 78 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Jan de Beus - Grote kerk Naarden kopen? Bied vanaf 410!
Jan de Beus (1958) Nederlands Grote kerk Naarden
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 410
Direct kopen
Christie van der Haak - Forma Natura I kopen? Bied vanaf 200!
Christie van der Haak (1950) Nederlands Forma Natura I
Techniek Acryl
Afmetingen 180 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Aart Roelandt - Memme kopen? Bied vanaf 30!
Aart Roelandt (1954) Nederlands Memme
Afmetingen 13 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Christie van der Haak - Forma Natura IV kopen? Bied vanaf 200!
Christie van der Haak (1950) Nederlands Forma Natura IV
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
N.V. Plateelbakkerij Delft - Handgeschilderd bord kopen? Bied vanaf 45!
N.V. Plateelbakkerij Delft (1897-1928) Nederlands Handgeschilderd bord
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Koninklijke Tichelaar Makkum - Bord Makkum kopen? Bied vanaf 45!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Bord Makkum
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 45
Direct kopen
Peter Schenk - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Peter Schenk (1944-2011) Nederlands zonder titel
Afmetingen 44 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Maximiliaan Leonard Kitzinger - Stad aan het water kopen? Bied vanaf 550!
Maximiliaan Leonard Kitzinger (1811-1882) Duits Stad aan het water
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Potterie Oud Delft - bord, handgeschilderd kopen? Bied vanaf 30!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands bord, handgeschilderd
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Willem Kroon - geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Willem Kroon (1946-2001) Nederlands geen titel
Afmetingen 61 x 815 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Albert Niemeyer - handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1991 kopen? Bied vanaf 50!
Albert Niemeyer (1951) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1991
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Henk Kastelijn - Middagrust, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Henk Kastelijn (1954-2005) Nederlands Middagrust, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Els Bannenberg - Bijzondere gemengde techniek op (vloei)papier "Giotto XIV" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
Els Bannenberg (1948) Nederlands Bijzondere gemengde techniek op (vloei)papier "Giotto XIV" gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 48
Direct kopen
Hans van Zummeren - Unbekannt kopen? Bied vanaf 399!
Hans van Zummeren (1927-1999) Nederlands Onbekend
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 142 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Itzchak Tarkay - Quiet afternoon, zeefdruk (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Itzchak Tarkay (1935-2012) Israëlisch Hongaars Quiet afternoon, zeefdruk (prachtig ingelijst)
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Oldrich Kulhanek - Milenci, ets kopen? Bied vanaf 175!
Oldrich Kulhanek (1940-2013) Tsjechisch Milenci, ets
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jörg Remé - Figuur, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Figuur, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Rob Scholte - De Dame en de Eenhoorn (het Gehoor) kopen? Bied vanaf 550!
Rob Scholte (1958) Nederlands De Dame en de Eenhoorn (het Gehoor)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 103.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Rob Scholte - Slipjacht kopen? Bied vanaf 550!
Rob Scholte (1958) Nederlands Slipjacht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 109.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Rob Scholte - Olympisch vuur, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 85!
Rob Scholte (1958) Nederlands Olympisch vuur, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ad Verstijnen - set van 2 zeefdrukken Motorrijder en Bankstelletje kopen? Bied vanaf 135!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands set van 2 zeefdrukken Motorrijder en Bankstelletje
Afmetingen 41 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Herman Brood - Johnny Meijer kopen? Bied vanaf 293!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Johnny Meijer
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 293
Direct kopen
Alexander Calder - Stabile, originele litho (1963) kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Stabile, originele litho (1963)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Paul Van Hoeydonck - Retrospectief kopen? Bied vanaf 40!
Paul Van Hoeydonck (1925-2025) Belgisch Retrospectief
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Cor Keus - Landschaft kopen? Bied vanaf 50!
Cor Keus (1887-1968) Nederlands landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Kuno Gonschior - Komposition kopen? Bied vanaf 470!
Kuno Gonschior (1935-2010) Duits samenstelling
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 470
Direct kopen
Bernd Völkle - Original Farbserigrafie o.T., 1968 kopen? Bied vanaf 150!
Bernd Völkle (1940) Duits Original Farbserigrafie o.T., 1968
Afmetingen 56.2 x 45.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Dik Bruynesteyn - Strand en stad kopen? Bied vanaf 100!
Dik Bruynesteyn (1927-2012) Nederlands Strand en stad
Afmetingen 50 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Cees Kortlang - Portret kopen? Bied vanaf 300!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Portret
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Anneke van der Mandele - polychrome Ets en Aquatint - beperkte oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Anneke van der Mandele (1938) Nederlands polychrome Ets en Aquatint - beperkte oplage - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Jo Heijnen - grote kleuren lithografie - beperkte oplage (30) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Jo Heijnen (1954) Nederlands grote kleuren lithografie - beperkte oplage (30) - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Gabriel Pfeiffer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Gabriel Pfeiffer (1920-1991) Nederlands Amerikaans Zwitsers Zonder titel
Afmetingen 82.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Pavel Husa - Abstracte compositie, linosnede (zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 45!
Pavel Husa (1945) Tsjechisch Abstracte compositie, linosnede (zeer kleine oplage)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 51 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Georg Baselitz - For Elke: Tribute to Women (Jaffa) kopen? Bied vanaf 180!
Georg Baselitz (1938) Duits For Elke: Tribute to Women (Jaffa)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 55 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Herman Brood - Cellospeler plus Johnny Meijer kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Cellospeler plus Johnny Meijer
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Klaas Gubbels - zeefdruk + tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 90!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk + tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Horst Antes - Litho kopen? Bied vanaf 195!
Horst Antes (1936) Duits Litho
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Pit van Loo - Ingelijste olieverf op doek: koe op dijk op Terschelling - 1972 kopen? Bied vanaf 1199!
Pit van Loo (1905-1991) Ingelijste olieverf op doek: koe op dijk op Terschelling - 1972
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.199
Direct kopen
Leon Spierenburg - Ingelijste acrylverf op doek: Vrouw met affiche I - 1983 kopen? Bied vanaf 350!
Leon Spierenburg (1952) Nederlands Ingelijste acrylverf op doek: Vrouw met affiche I - 1983
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Armando - Giclee op linnen: Gestalt (groot werk) kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Gestalt (groot werk)
Techniek Giclée
Afmetingen 127 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Direct kopen