3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7829 kunstwerken aangeboden
Frits Droog - Prelude IV kopen? Bied vanaf 25!
Frits Droog - Prelude IVGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPrivateartcollector
Afmetingen36 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Vegter - Kom met ei - mezzotint - kopen? Bied vanaf 100!
Joop Vegter - Kom met ei - mezzotint -Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMiles
Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Mutsers - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Hans Mutsers - zonder titelTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Radersma - Monotype kopen? Bied vanaf 50!
Jan Radersma - MonotypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekMonotype
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Camille Hilaire - Côte d'Azur kopen? Bied vanaf 28!
Camille Hilaire - Côte d'AzurGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Milvia Maglione - Gesigneerde zeefdruk - 90/190 kopen? Bied vanaf 115!
Milvia Maglione - Gesigneerde zeefdruk - 90/190Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Buddy Holly - The complete Buddy Holly (6 record-set) kopen? Bied vanaf 35!
Buddy Holly - The complete Buddy Holly (6 record-set)Vinyl
Geplaatst doorkeuning
Jaartal1978
TypeBox
Anton Heyboer - De oer vogel . Kleurige krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 430!
Anton Heyboer - De oer vogel . Kleurige krachtige sierlijke schildering .Schilderij
Geplaatst doorGesta
Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen68.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Toebosch - Ambeli kopen? Bied vanaf 70!
Eric Toebosch - AmbeliGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 430!
Anton Heyboer - Danseres .Schilderij
Geplaatst doorknubben
Jaartal1992
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Engels - 'Sky Event' (1972) - Prent 190 kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Engels - 'Sky Event' (1972) - Prent 190Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen98 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Petra Dolleman - Dubbelzinnig kopen? Bied vanaf 35!
Petra Dolleman - DubbelzinnigGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piotr Konkel - The tree kopen? Bied vanaf 50!
Piotr Konkel - The treeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
Afmetingen50 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Droog - Inside out kopen? Bied vanaf 23!
Frits Droog - Inside outGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen73 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ine van der Sluis - Designum kopen? Bied vanaf 125!
Ine van der Sluis - DesignumBeeld / Object
Geplaatst doorliesko
Jaartal1985
TechniekKeramiek
Afmetingen25.2 cm x 22.1 cm x 22.2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Paddy Summerfield - 'Twee met bloemen' - gemengde techniek - uniek kleurrijk werk kopen? Bied vanaf 150!
Paddy Summerfield - 'Twee met bloemen' - gemengde techniek - uniek kleurrijk werkTekening / Aquarel
Geplaatst doorin2art
Afmetingen74.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alberto Fremura - e.a: Drie lithografieën: Romantische voorstelling, Blossoms, Lily kopen? Bied vanaf 28!
Alberto Fremura - e.a: Drie lithografieën: Romantische voorstelling, Blossoms, LilyGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsvalbardart
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bobo - 230117 - African Bozo fish marionet - Mali kopen? Bied vanaf 95!
Bobo - 230117 - African Bozo fish marionet - MaliEtnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen16 cm x 47 cm x 12 cm (h x b x d)
Gena - Abstract Bloemen kopen? Bied vanaf 250!
Gena - Abstract BloemenSchilderij
Geplaatst doorGena
Jaartal2023
TechniekAcryl
Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Bes - Peter Bes - Zeefdruk (x4), titel onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Peter Bes - Peter Bes - Zeefdruk (x4), titel onbekendGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMAMS
Jaartal1996
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!
Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm.Tekening / Aquarel
Geplaatst doorkunst_ikhebje
Jaartal1977
TechniekAquarel
Afmetingen54 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Raffaele de Rosa - e.a: Collectie van vier lithografieën (o.a. in passepartout) kopen? Bied vanaf 25!
Raffaele de Rosa - e.a: Collectie van vier lithografieën (o.a. in passepartout)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsvalbardart
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mambila - 230116 - African Mangbetu terracotta Pot - 26 cm - Congo. kopen? Bied vanaf 125!
Mambila - 230116 - African Mangbetu terracotta Pot - 26 cm - Congo.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekKeramiek
Afmetingen26 cm x 16 cm x 14 cm (h x b x d)
Pierre Garnier - e.a: Collectie van vier kunstwerken: diverse composities kopen? Bied vanaf 18!
Pierre Garnier - e.a: Collectie van vier kunstwerken: diverse compositiesGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsvalbardart
TechniekComputerprint
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier: Drachen kopen? Bied vanaf 18!
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier: DrachenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsvalbardart
Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen30.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
14k gouden collier met hanger bezet met briljant geslepen diamant tot.0.13ct kopen? Bied vanaf 250!
14k gouden collier met hanger bezet met briljant geslepen diamant tot.0.13ctSieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen1.5 cm x 0.75 cm (h x b)
Gewicht2.6 g
GesigneerdNederlands keur
Ekoi - 200921- Antique Tribal used Ekoi janiform head mask covered with hide - Nigeria. kopen? Bied vanaf 650!
Ekoi - 200921- Antique Tribal used Ekoi janiform head mask covered with hide - Nigeria.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
Periode1800 t/m 1899
TechniekHout
Afmetingen36 cm x 31 cm x 32 cm (h x b x d)
Remo Martini - ets 1971 kopen? Bied vanaf 75!
Remo Martini - ets 1971Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorthelau
Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
14k witgouden ring met lapis lazuli en single cut geslepen diamanten tot.0.22ct kopen? Bied vanaf 270!
14k witgouden ring met lapis lazuli en single cut geslepen diamanten tot.0.22ctSieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen0.52 cm x 1.5 cm (h x b)
Gewicht3.9 g
GesigneerdBuitenlands keur
Karel De Posson - Vlaams landschap kopen? Bied vanaf 45!
Karel De Posson - Vlaams landschapTekening / Aquarel
Geplaatst doorMira
Jaartal1930
TechniekAquarel
Afmetingen59 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armando - Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier: Benen kopen? Bied vanaf 65!
Armando - Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier: BenenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsvalbardart
Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Baule - 211208 - African Baule figure - Iv. Coast. kopen? Bied vanaf 65!
Baule - 211208 - African Baule figure - Iv. Coast.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen40 cm x 16 cm x 12 cm (h x b x d)
Renato Natali - vijf handgesigneerde lithografieën op handgeschept papier: Vrouwen kopen? Bied vanaf 24!
Renato Natali - vijf handgesigneerde lithografieën op handgeschept papier: VrouwenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsvalbardart
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
14k gouden collier met entourage hanger met briljant geslepen diamant tot0.31ct kopen? Bied vanaf 340!
14k gouden collier met entourage hanger met briljant geslepen diamant tot0.31ctSieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen1.6 cm x 0.84 cm (h x b)
Gewicht2.3 g
GesigneerdNederlands keur
Natacha Pirnay - Prachtig abstract werk en puntgaaf kopen? Bied vanaf 60!
Natacha Pirnay - Prachtig abstract werk en puntgaafGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorhans44
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rosenthal - Johan van Loon kopen? Bied vanaf 50!
Rosenthal - Johan van LoonGlas / Keramiek
Geplaatst doorJohannes48
Afmetingen5 cm x 5 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Geplaatst doorhans44
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
BWG rood kleurige ring bezet met granaat - ringmaat 17(53) kopen? Bied vanaf 110!
BWG rood kleurige ring bezet met granaat - ringmaat 17(53)Sieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekOverig
Afmetingen0.67 cm x 1.2 cm (h x b)
Gewicht2.4 g
GesigneerdBuitenlands keur
Roger Hebbelinck - Ets, Vrouw met kind kopen? Bied vanaf 20!
Roger Hebbelinck - Ets, Vrouw met kindGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
TechniekEts
Afmetingen33 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Frans Hens - Ets, landschap met boerderij. kopen? Bied vanaf 30!
Frans Hens - Ets, landschap met boerderij.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armen Eloyan - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 150!
Armen Eloyan - Zonder TitelSchilderij
Geplaatst doorEscaper
Jaartal1994
Afmetingen33.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
Bengt Bockman - Twee handgesigneerde lithografieën: Happy Donuts, Sweet and Honey's kopen? Bied vanaf 24!
Bengt Bockman - Twee handgesigneerde lithografieën: Happy Donuts, Sweet and Honey'sGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsvalbardart
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bernard Buffet - Kleurenlitho LES TULIPES JAUNE uit 1967 kopen? Bied vanaf 50!
Bernard Buffet - Kleurenlitho LES TULIPES JAUNE uit 1967Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998Affiches
Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst