Volledig aanbod

Dirk Harting - Prinsengracht Amsterdam, Epreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 40!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Prinsengracht Amsterdam, Epreuve d'Artiste
Techniek Ets
Afmetingen 45.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Paul Stap - Gombatik II kopen? Bied vanaf 95!
Paul Stap (1952) Nederlands Gombatik II
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Antonio Segui - zonder titel - met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Afmetingen 74 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Roel van Daal - 'Happy familie' met lijst! kopen? Bied vanaf 65!
Roel van Daal (1963) Nederlands 'Happy familie' met lijst!
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Nico Vrielink - zonder titel maar met lijst! JA-08 ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 75!
Nico Vrielink (1958) Nederlands zonder titel maar met lijst! JA-08 ( opslag extern)
Afmetingen 79 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Peer Veneman - zonder titel maar met lijst! JA-10 ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 65!
Peer Veneman (1952) Nederlands zonder titel maar met lijst! JA-10 ( opslag extern)
Afmetingen 50 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Kees Slegt - K - 18 - kopen? Bied vanaf 45!
Kees Slegt (1946) Nederlands K - 18 -
Techniek Ets
Afmetingen 98 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Sam Middleton - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 53 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Richard Smeets - zonder titel maar met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 65!
Richard Smeets (1955) Nederlands zonder titel maar met lijst! (opslag extern)
Afmetingen 104 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Piotr Konkel - Origin met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Origin met lijst! (opslag extern)
Afmetingen 100 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Piotr Konkel - The gatekeeper met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools The gatekeeper met lijst! (opslag extern)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Jan Bollaert - C-print, Newton Girl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Bollaert (1958) Belgisch C-print, Newton Girl - Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 62 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Bernardina Midderigh-Bokhorst - Mijmerend meisje -Art Deco kopen? Bied vanaf 125!
Bernardina Midderigh-Bokhorst (1880-1972) Nederlands Mijmerend meisje -Art Deco
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Ron van den Bosch - Bloem met goud kopen? Bied vanaf 300!
Ron van den Bosch Nederlands Bloem met goud
Afmetingen 73 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
ALGT-gecertificeerde diamant van 0,63 karaat kopen? Bied vanaf 1100!
ALGT-gecertificeerde diamant van 0,63 karaat
Techniek Diamant
Afmetingen 0.55 x 0.56 x 0.32 cm (h x b x d)
Gewicht 0.63 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 1.100
Direct kopen
Piet Wiegman (II) - landschap Belgische kust kopen? Bied vanaf 120!
Piet Wiegman (II) (1930-2008) Nederlands landschap Belgische kust
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jeroen Henneman (1943) zeefdruk - 'De aquarel' - 1990
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Van Imschoot - UNKNOWN TIMELESS CHILD kopen? Bied vanaf 125!
Jan Van Imschoot (1963) Belgisch UNKNOWN TIMELESS CHILD
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 31 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Piet Bulthuis - Stilleven kopen? Bied vanaf 200!
Piet Bulthuis (1898-1988) Nederlands Stilleven
Afmetingen 74 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jeroen Henneman (1943) kleurenzeefdruk | 'Langs de Rijn' | 1995
Afmetingen 68 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 180
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 79 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
ALGT-gecertificeerde 1,51 karaat natuurlijke Zambia smaragd steen kopen? Bied vanaf 300!
ALGT-gecertificeerde 1,51 karaat natuurlijke Zambia smaragd steen
Techniek Edelsteen
Afmetingen 0.1 x 0.61 x 0.34 cm (h x b x d)
Gewicht 1.52 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 300
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Pasquale Di Fazio - Respiri Cromatici kopen? Bied vanaf 250!
Pasquale Di Fazio (1960) Italiaans Respiri Cromatici
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Het Oude Pakhuis bij de Amsterdamse gracht
Afmetingen 58 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Direct kopen
Erica Stulp - Visualisatie kopen? Bied vanaf 125!
Erica Stulp (1945) Nederlands Visualisatie
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jacques Doucet - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Doucet (1924-1994) Frans Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie
Afmetingen 51 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Rodney Haker - De Legende III van de woestijn kopen? Bied vanaf 400!
Rodney Haker (1971) Amerikaans De Legende III van de woestijn
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Rodney Haker - Desert Legend X kopen? Bied vanaf 400!
Rodney Haker (1971) Amerikaans Desert Legend X
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Liesbeth Rahder - Geen titel kopen? Bied vanaf 74!
Liesbeth Rahder (1955) Nederlands Geen titel
Afmetingen 103 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 74
Direct kopen
Rodney Haker - Desert Legend VI kopen? Bied vanaf 400!
Rodney Haker (1971) Amerikaans Desert Legend VI
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Hans Truijen - handgesigneerde zeefdruk | 'Happy day' | 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Happy day' | 1993
Afmetingen 63 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Astrid Engels - handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 50!
Astrid Engels (1941) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1993
Afmetingen 93 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Carel Blazer - 4 foto's: ontwerp Stationspostgebouw aan het Oosterdok te Amsterdam kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 17 x 21.5 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Jeanine Behaeghel - lot van 3 dubbelzijdige tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Jeanine Behaeghel (1940-1993) Belgisch lot van 3 dubbelzijdige tekeningen
Techniek Stift
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Marc Chagall - Litho: Derriere le Miroir - 1969 kopen? Bied vanaf 135!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Litho: Derriere le Miroir - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 135
Direct kopen
Cor Jaring - Foto : nationaal monument op de dam kopen? Bied vanaf 75!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto : nationaal monument op de dam
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Ronald Tolman (1948) Nederlands Kleuren ets/aquatint - 1980
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Stift
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 75 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen