3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8053 kunstwerken aangeboden
Daniel Humair - Litho - abstract kopen? Bied vanaf 45!

Daniel Humair - Litho - abstract

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen75.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Martin van Waning - ets kopen? Bied vanaf 55!

Martin van Waning - ets

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Adolfs - Inkt op papier: oosterse stad kopen? Bied vanaf 75!

Gerard Adolfs - Inkt op papier: oosterse stad

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - Litho kopen? Bied vanaf 55!

Wim Motz - Litho

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!

Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990 kopen? Bied vanaf 49!

Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Kleuren litho: Dimension in Landschaft - 1967 kopen? Bied vanaf 45!

Hannes Postma - Kleuren litho: Dimension in Landschaft - 1967

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Paul Hans Ohmert - Ets: Hollands landschap

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dominique Chan - Zeefdruk: Naakten kopen? Bied vanaf 49!

Dominique Chan - Zeefdruk: Naakten

Afmetingen61 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Arja van den Berg - Ets - 1982 kopen? Bied vanaf 49!

Arja van den Berg - Ets - 1982

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen53.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alighiero Boetti - Litho - 1993 kopen? Bied vanaf 399!

Alighiero Boetti - Litho - 1993

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emil Rizek - ingelijste krijttekening (West Java, Indonesië) - 1933 kopen? Bied vanaf 125!

Emil Rizek - ingelijste krijttekening (West Java, Indonesië) - 1933

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1933
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans

Martin van Waning - ets

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Landsaat - Complete map met 19 zeefdrukken - Franz K. - 1975 kopen? Bied vanaf 750!

Hans Landsaat - Complete map met 19 zeefdrukken - Franz K. - 1975

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1975
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van den Thillart - Litho: Herfstbos - 1957 kopen? Bied vanaf 85!

Jan van den Thillart - Litho: Herfstbos - 1957

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Joost Baljeu - Zeefdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 595!

Joost Baljeu - Zeefdruk: Geometrische compositie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen42 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ernst Vijlbrief - pentekening op karton kopen? Bied vanaf 50!

Ernst Vijlbrief - pentekening op karton

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen11.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999 kopen? Bied vanaf 595!

Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen29.4 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Denmark - ART CRITICISM kopen? Bied vanaf 150!

Denmark - ART CRITICISM

Fotografie

Geplaatst dooruser

Jaartal1994
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen55 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Michael Jepkes - Ets/aquatint kopen? Bied vanaf 50!

Michael Jepkes - Ets/aquatint

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Norbert Prangenberg - Linosnede: "Besuch in Urach" kopen? Bied vanaf 80!

Norbert Prangenberg - Linosnede: "Besuch in Urach"

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Toon van Driel - Pentekening: "Hullie" kopen? Bied vanaf 40!

Toon van Driel - Pentekening: "Hullie"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen12.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jasper Pasman - Frans straatje kopen? Bied vanaf 120!

Jasper Pasman - Frans straatje

Geplaatst doorBerting22

Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ronald Tolman - kleurenets - Ikaros - 1992 kopen? Bied vanaf 110!

Ronald Tolman - kleurenets - Ikaros - 1992

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Geem - Berusting | Kleurenlino uit 1971 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 29!

Jan van Geem - Berusting | Kleurenlino uit 1971 (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1971
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen79.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Rensburg - Grote potloodtekening: Rotterdam kopen? Bied vanaf 99!

Eugene Rensburg - Grote potloodtekening: Rotterdam

Tekening / Aquarel

TechniekPotlood
Afmetingen70.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lukie de Bree - 2 zeldzame grote kleuren etsen (ingelijst) | in zeer mooie staat! kopen? Bied vanaf 145!

Lukie de Bree - 2 zeldzame grote kleuren etsen (ingelijst) | in zeer mooie staat!

Geplaatst doortakamine

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66.5 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Edmond von Sijben de Maroije - portret van een jongen. kopen? Bied vanaf 59!

Edmond von Sijben de Maroije - portret van een jongen.

Geplaatst doorNjoyart

Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Andre van der Vossen - paysage kopen? Bied vanaf 550!

Andre van der Vossen - paysage

Geplaatst doorKlasemaArt

Jaartal1956
TechniekCollage
Afmetingen77 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Charles J. Kemper - Pen tekening: Stavenisse kopen? Bied vanaf 59!

Charles J. Kemper - Pen tekening: Stavenisse

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Theo Wolvecamp - Pentekening kopen? Bied vanaf 895!

Theo Wolvecamp - Pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen58 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Grote kleurenzeefdruk: Floating flower passion - 1978 kopen? Bied vanaf 695!

Karel Appel - Grote kleurenzeefdruk: Floating flower passion - 1978

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1978
Afmetingen76 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Edmond von Sijben de Maroije - Portret van een meisje. kopen? Bied vanaf 59!

Edmond von Sijben de Maroije - Portret van een meisje.

Geplaatst doorNjoyart

GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Luuk Scholten - Olieverf op doek: De horizon kopen? Bied vanaf 235!

Luuk Scholten - Olieverf op doek: De horizon

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen86 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Rensburg - Potloodtekening: Rotterdam Kralingen - 1958 kopen? Bied vanaf 99!

Eugene Rensburg - Potloodtekening: Rotterdam Kralingen - 1958

Tekening / Aquarel

Jaartal1958
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Hellingwerf - gemengde techniek: Johan Cruijff arena, Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!

Hans Hellingwerf - gemengde techniek: Johan Cruijff arena, Amsterdam

Jaartal1995
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
H. Gooyer - Dorpsgezicht met korenschoven kopen? Bied vanaf 95!

H. Gooyer - Dorpsgezicht met korenschoven

Geplaatst doorBerting22

Afmetingen31 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rinne Mervel - Ets - 1985 kopen? Bied vanaf 45!

Rinne Mervel - Ets - 1985

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen36.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Guido de Waart - Litho - 1967 kopen? Bied vanaf 35!

Guido de Waart - Litho - 1967

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dodog Soeseno - 2 Zwart wit etsen: Animal-Men-City kopen? Bied vanaf 70!

Dodog Soeseno - 2 Zwart wit etsen: Animal-Men-City

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rien Goene - VouwVorm kopen? Bied vanaf 950!

Rien Goene - VouwVorm

Beeld / Object

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekBrons
Afmetingen43 cm x 23 cm x 10 cm (h x b x d)
Guus van Eck - Ingelijste aquarel: Mauritshuis den Haag kopen? Bied vanaf 250!

Guus van Eck - Ingelijste aquarel: Mauritshuis den Haag

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen46 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirkje Kuik - Litho met tekst: "Moll Magee - 1968 kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho met tekst: "Moll Magee - 1968

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Marius Bauer - ets: Markt in Stamboul kopen? Bied vanaf 99!

Marius Bauer - ets: Markt in Stamboul

TechniekEts
Afmetingen6.5 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dirkje Kuik - Litho: "Amazone" kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho: "Amazone"

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho: "Sneeuwvrouw" kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho: "Sneeuwvrouw"

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: boerderij langs beek in LImburg kopen? Bied vanaf 99!

Jacques Mels - Ingelijste aquarel: boerderij langs beek in LImburg

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAquarel
Afmetingen35.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ciano Siewert - Litho kopen? Bied vanaf 50!

Ciano Siewert - Litho

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst