Volledig aanbod

Robert Detheux - Schöner weiblicher Akt - 1951 kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Murk van Stralen - De toekomst? kopen? Bied vanaf 80!
Murk van Stralen (1935-2013) Nederlands De toekomst?
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Jan van der Star - Witte rozen kopen? Bied vanaf 50!
Jan van der Star (1918-1993) Nederlands Witte rozen
Afmetingen 43 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan den Hengst - Saint Tropez kopen? Bied vanaf 75!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Saint Tropez
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Klaas Gubbels - Koffiekan kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Koffiekan
Techniek Acryl
Afmetingen 4 x 4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
€ 1.250
Direct kopen
Reiner Schwarz - Zelfportret, lithografie kopen? Bied vanaf 20!
Reiner Schwarz (1940) Duits Zelfportret, lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Ortho Owen - 'Hane Goshi' Judo zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Ortho Owen (1953-1992) Canadees 'Hane Goshi' Judo zeefdruk
Afmetingen 84.5 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Joan Miro - Twee tentoonstellingsaffiches voor Juan MIRO (1982 en 1983) kopen? Bied vanaf 20!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Twee tentoonstellingsaffiches voor Juan MIRO (1982 en 1983)
Techniek Offset
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Nico Onkenhout - De Roep kopen? Bied vanaf 1900!
Nico Onkenhout (1918-1989) Nederlands De Roep
Techniek Brons
Afmetingen 52 x 19 x 15 cm (h x b x d)
€ 1.900
Direct kopen
Hans Coumans - Landschap, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Hans Coumans (1945) Nederlands Landschap, zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Hubert Malfait - Veldwerk met paard en kar kopen? Bied vanaf 3000!
Hubert Malfait (1898-1971) Belgisch Veldwerk met paard en kar
Afmetingen 85 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen
Kees de Waal - Reiger kopen? Bied vanaf 100!
Kees de Waal (1922) Nederlands Reiger
Techniek Aquarel
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Kees de Waal - Figuren kopen? Bied vanaf 100!
Kees de Waal (1922) Nederlands Figuren
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Vanriet - En de broden kopen? Bied vanaf 120!
Jan Vanriet (1948) Belgisch En de broden
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Jan Mensinga - Portret Lithografie kopen? Bied vanaf 75!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Portret Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Alexander van Noort - Bollenveld Heemstede kopen? Bied vanaf 295!
Alexander van Noort (1953) Nederlands Bollenveld Heemstede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Peter Louman - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
Peter Louman (1940-2010) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Cornelis Groeneveld - Landschap kopen? Bied vanaf 449!
Cornelis Groeneveld (1882-1952) Nederlands Landschap
Afmetingen 110 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 449
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Johan Tahon - Mohawk kopen? Bied vanaf 500!
Johan Tahon (1965) Belgisch Mohawk
Techniek Ets
Afmetingen 120 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Edward Lear - Osprey kopen? Bied vanaf 22!
Edward Lear (1812-1888) Engels Osprey
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 16 x 10 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 22
Direct kopen
Joop van Egmond - De Weerribben, omgeving Giethoorn kopen? Bied vanaf 325!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands De Weerribben, omgeving Giethoorn
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Joop van Egmond - Driehuizen, De Beemster kopen? Bied vanaf 275!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands Driehuizen, De Beemster
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Caja Wong Chung - 2 Vogels geel kopen? Bied vanaf 100!
Caja Wong Chung (1972) Nederlands 2 Vogels geel
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Alida Sophia Hendriks - potloodtekening - ca. 1935 kopen? Bied vanaf 60!
Alida Sophia Hendriks (1901-1984) Nederlands potloodtekening - ca. 1935
Techniek Potlood
Afmetingen 31 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 48 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Willem Frederik Noordijk ets kopen? Bied vanaf 30!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Willem Frederik Noordijk ets
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Claes Oldenburg - Drawings&Prints kopen? Bied vanaf 25!
Claes Oldenburg (1929-2022) Amerikaans Zweeds Drawings&Prints
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 26 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
C.L. Dake - Poortje van het Metselaarsgilde in de Waag, ets kopen? Bied vanaf 40!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Poortje van het Metselaarsgilde in de Waag, ets
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Otto Bachmann - Galante Szene , handsigniert, mit Widmung kopen? Bied vanaf 75!
Otto Bachmann (1915) Zwitsers Gallant tafereel, handgesigneerd, met opdracht
Techniek Litho
Afmetingen 57.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Annie van de Ruit - Overwerk kopen? Bied vanaf 25!
Annie van de Ruit (1904-1992) Nederlands Overwerk
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 45.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Onbekend - Koperen art nouveau schaaltje kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Koperen art nouveau schaaltje
Afmetingen 10 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 20
Direct kopen
Patrick Van Caekenbergh - Collage: ontwerp "Zodiac" - 1994 kopen? Bied vanaf 2000!
Patrick Van Caekenbergh (1960) Belgisch Collage: ontwerp "Zodiac" - 1994
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
France Hilon - 'Sérénité' kopen? Bied vanaf 25!
France Hilon (1942) Frans 'Sérénité'
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Günther Brockhoff - Mann und Frau, Paar, 2 Akte kopen? Bied vanaf 75!
Günther Brockhoff (1925-1996) Duits Man en vrouw naakt
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 49.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Richard Orlinski - PAC Men kopen? Bied vanaf 200!
Richard Orlinski (1966) Frans PAC Men
Techniek Kunststof
Afmetingen 18 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
€ 200
Direct kopen
Peter Ruting - Niet bekend kopen? Bied vanaf 35!
Peter Ruting (1938-2015) Nederlands Niet bekend
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Walt Disney - Steamboat Willie kopen? Bied vanaf 175!
Walt Disney (1901-1966) Amerikaans Steamboat Willie
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Richard Orlinski - Pacmen kopen? Bied vanaf 100!
Richard Orlinski (1966) Frans Pacmen
Techniek Kunststof
Gewicht 150 g
€ 100
Direct kopen
Corneille - Affiche , van Jaski Art Gallery kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Affiche , van Jaski Art Gallery
Techniek Offset
Afmetingen 55.5 x 50 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Porceleyne Fles - Vaas / buikvaas kopen? Bied vanaf 50!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Vaas / buikvaas
Afmetingen 25 x 21 cm (h x b)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Henri J. Zimmerman - Portret naar Anthony van Dijck kopen? Bied vanaf 129!
Henri J. Zimmerman (1825-1886) Nederlands Portret naar Anthony van Dijck
Techniek Potlood
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Karel Kok - Hoek Kleine en Grote berg Eindhoven ca 1900 kopen? Bied vanaf 35!
Karel Kok Nederlands Hoek Kleine en Grote berg Eindhoven ca 1900
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Koninklijke Tichelaar Makkum - Pauwenbord kopen? Bied vanaf 30!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Pauwenbord
Afmetingen 22 x 22 cm (h x b)
Gewicht 361 g
€ 30
Direct kopen
Nelleke Zandwijk - Leuke ets uit de serie "bij Jules & Alice IV" - zeer kleine oplage (20) - gesign kopen? Bied vanaf 36!
Nelleke Zandwijk (1961) Nederlands Leuke ets uit de serie "bij Jules & Alice IV" - zeer kleine oplage (20) - gesign
Techniek Droge Naald
Afmetingen 29 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Eugène Ionesco - tentoonstellingsaffiche voor Eugène Ionesco met originele lithografie kopen? Bied vanaf 20!
Eugène Ionesco (1909-1994) Frans Roemeens tentoonstellingsaffiche voor Eugène Ionesco met originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen