1e keer aangeboden

Arty Grimm - Untitled kopen? Bied vanaf 300!
Arty Grimm (1950) Nederlands Untitled
Afmetingen 95 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Cees van der Veer - Zoeken naar de aarde . kopen? Bied vanaf 65!
Cees van der Veer (1943-2000) Nederlands Zoeken naar de aarde .
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Kees Salentijn - Mujer y toro viejo (Glasobject) kopen? Bied vanaf 300!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Mujer y toro viejo (Glasobject)
Techniek Glas
Afmetingen 35 x 33 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht 6234 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Dominic Rouse - 'Fish Can & Fish Can't' (2011) - Twee prints kopen? Bied vanaf 140!
Dominic Rouse (1959) Engels 'Fish Can & Fish Can't' (2011) - Twee prints
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Anton Heyboer - Man en Hond kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Man en Hond
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Johannes Tavenraat - Jachtstilleven kopen? Bied vanaf 450!
Johannes Tavenraat (1809-1881) Nederlands Jachtstilleven
Afmetingen 31 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Fon Klement - Boardsnede op papier, Icarus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede op papier, Icarus - Ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 71 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Wim Izaks - ‘Lino’s’ boekwerk met 25 linosneden kopen? Bied vanaf 75!
Wim Izaks (1950-1989) Nederlands ‘Lino’s’ boekwerk met 25 linosneden
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Antonio Saura - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan Snoeck - Zeehond kopen? Bied vanaf 100!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Zeehond
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Miriam Slaats - Acryl op doek, Appeltje ....... 't is voor de dorst! - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 400!
Miriam Slaats (1958) Nederlands Acryl op doek, Appeltje ....... 't is voor de dorst! - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 135 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 400
1 bieding
Anton Martineau - Litho op papier, Stilleven met kan en schoen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho op papier, Stilleven met kan en schoen - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Anton Martineau - Litho op papier, Tango II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho op papier, Tango II - Ingelijst
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
René Daniëls - Rene Daniels , Marlene Dumas , ea (9x) gesigneerd - Reykjavik-Amsterdam kopen? Bied vanaf 325!
René Daniëls (1950) Nederlands Rene Daniels , Marlene Dumas , ea (9x) gesigneerd - Reykjavik-Amsterdam
Techniek Serie/Box
Afmetingen 22 x 15 cm (h x b)
Huidig bod
€ 325
1 bieding
Yke Schotten - Zeefdruk op papier, Ijdel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Yke Schotten (1972) Nederlands Zeefdruk op papier, Ijdel - Ingelijst
Afmetingen 58 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Marco Muusse - Olieverf op doek, Keep Walking - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Marco Muusse (1964) Nederlands Olieverf op doek, Keep Walking - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 132 x 132 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Yke Schotten - Zeefdruk op papier, Hand in hand - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Yke Schotten (1972) Nederlands Zeefdruk op papier, Hand in hand - Ingelijst
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Henk van der Vet - Bananenbar. Prachtig van kleur!! kopen? Bied vanaf 75!
Henk van der Vet (1939) Nederlands Bananenbar. Prachtig van kleur!!
Techniek Varia
Afmetingen 46 x 67 cm (h x b)
€ 75
Onbekend - Waterpartij met eenden kopen? Bied vanaf 50!
Onbekend Waterpartij met eenden
Afmetingen 30 x 35 cm (h x b)
Drager Paneel
€ 50
Jose Calsina - Pen/ Aquarel op papier, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jose Calsina (1936) Nederlands Pen/ Aquarel op papier, Landschap - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Georges Lemmen - Georges Limmen, 1865 - 1916 kopen? Bied vanaf 45!
Georges Lemmen (1865-1916) Belgisch Georges Limmen, 1865 - 1916
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 45
Jean Ruiter - Foto - Stokkenspel in paars II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto - Stokkenspel in paars II - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ineke Calis - Prachtige, kleurrijke zeefdruk. kopen? Bied vanaf 75!
Ineke Calis (1946-2014) Nederlands Prachtige, kleurrijke zeefdruk.
Afmetingen 30 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Herman Brood - Zeefdruk, Psycho - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk, Psycho - Ingelijst (groot)
Afmetingen 110 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Paul Citroen - Collage op board, Visitez acedemie revue - Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Collage op board, Visitez acedemie revue - Ingelijst
Techniek Collage
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Anton Henning - Antonym kopen? Bied vanaf 60!
Anton Henning (1964) Duits Antonym
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 29.5 cm (h x b)
€ 60
Ilona Schmit - Prachtig, groot winterlandschap.Schaatsen in de avond. kopen? Bied vanaf 75!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Prachtig, groot winterlandschap.Schaatsen in de avond.
Afmetingen 59 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Rien Scholten - Olieverf op paneel, Luchtspiegeling - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Rien Scholten (1947-1993) Nederlands Olieverf op paneel, Luchtspiegeling - Ingelijst
Afmetingen 50.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Henri Titselaar - Henri Titselaar kopen? Bied vanaf 40!
Henri Titselaar (1917-2013) Nederlands Henri Titselaar
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 24.8 cm (h x b)
€ 40
Joze Ciuha - Zeefdruk op papier, Ur 16 praolica v1 e.d. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Joze Ciuha (1924) Sloveens Zeefdruk op papier, Ur 16 praolica v1 e.d. - Ingelijst
Afmetingen 67 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Techniek Softcover
Afmetingen 24 x 16.5 cm (h x b)
€ 25
Ilona Schmit - Prachtig, groot landschap met meisje met rood hoedje. kopen? Bied vanaf 75!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Prachtig, groot landschap met meisje met rood hoedje.
Afmetingen 59 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Herman van den Boom - Collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Herman van den Boom (1950) Nederlands Belgisch Collage, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Collage
Afmetingen 95 x 75 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Kees van Dongen - Oriëntaals naakt, originele litho (1947) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Oriëntaals naakt, originele litho (1947)
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Gerrit Neven - Aquarel op papier, Courthezon - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Gerrit Neven (1939) Nederlands Aquarel op papier, Courthezon - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Eva Roovers - Foto, Interior 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Eva Roovers Nederlands Foto, Interior 2 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Peter Breevoort - Linosnede op papier, Er op uit ! - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Peter Breevoort (1965) Nederlands Linosnede op papier, Er op uit ! - Ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Henk van Vessem - Set van vier litho's, Huisjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Henk van Vessem (1939-2026) Nederlands Set van vier litho's, Huisjes - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Veerle Rooms - Gemengde druktechnieken op papier, Straatengeltje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Veerle Rooms (1947) Belgisch Gemengde druktechnieken op papier, Straatengeltje - Ingelijst
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Gert Engels - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Gert Engels (1952) Nederlands Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Aris Knikker - Wilgen bij het kanaal kopen? Bied vanaf 800!
Aris Knikker (1887-1962) Nederlands Wilgen bij het kanaal
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Veerle Rooms - Ets (staal diepdruk) op papier, Tekens in het zand - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Veerle Rooms (1947) Belgisch Ets (staal diepdruk) op papier, Tekens in het zand - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35