3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 8681 kunstwerken aangeboden
Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorStationsider

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen23 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
DragerChine collé
IngelijstIngelijst
Frans Simons - Olieverf op doek, Zicht op Kortehoef - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Frans Simons - Olieverf op doek, Zicht op Kortehoef - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen34.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Trees Suringh - Olieverf op doek, Bergmeer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Trees Suringh - Olieverf op doek, Bergmeer - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen46 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Kloppers - Zeefdruk op plexiglas en papier, Quadratus no. II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Willem Kloppers - Zeefdruk op plexiglas en papier, Quadratus no. II - Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen50.5 cm x 50.5 cm (h x b)
Max Nordt - Olieverf op doek, Korenschoven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Max Nordt - Olieverf op doek, Korenschoven - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Ovink - Wandobject van MDF en kunststof, Z.T. Bloemvorm kopen? Bied vanaf 100!
Henk Ovink - Wandobject van MDF en kunststof, Z.T. Bloemvorm

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1995
Afmetingen44.5 cm x 44.5 cm x 15.5 cm (h x b x d)
Gewicht1864 g
Franscz Witte - Gemengde techniek op papier, Voorovergebogen naakt kopen? Bied vanaf 1!
Franscz Witte - Gemengde techniek op papier, Voorovergebogen naakt

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elmar Gille - Aquatint, Picos d'Europa kopen? Bied vanaf 100!
Elmar Gille - Aquatint, Picos d'Europa

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Geerlings - Aquarel, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Anton Geerlings - Aquarel, Abstracte compositie - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen40.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!
Kurt Lob - Onleesbare titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1987
TechniekPotlood
Afmetingen21 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Henri Matisse - Portraits par Henri Matisse - Inclusief originele litho! kopen? Bied vanaf 800!
Henri Matisse - Portraits par Henri Matisse - Inclusief originele litho!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1954
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen31.5 cm x 24.5 cm (h x b)
Harmen Klaas Post - Olieverf op board, Dorpsgezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Harmen Klaas Post - Olieverf op board, Dorpsgezicht - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1974
Afmetingen44.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Antoon Markus - Potloodtekening, Landschap bij Oosterbeek- Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Antoon Markus - Potloodtekening, Landschap bij Oosterbeek- Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1918
TechniekPotlood
Afmetingen37.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel van Seben - Tekeningen van dieren (12 stuks) kopen? Bied vanaf 30!
Karel van Seben - Tekeningen van dieren (12 stuks)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJansonius

TechniekPotlood
Afmetingen20 cm x 13.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Villon - Laus Veneris - portret kopen? Bied vanaf 45!
Jacques Villon - Laus Veneris - portret

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1956
TechniekVaria
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
Eugene Rensburg - Molen De Hoop, Coolvest Rotterdam kopen? Bied vanaf 38!
Eugene Rensburg - Molen De Hoop, Coolvest Rotterdam

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJansonius

Jaartal1921
TechniekPotlood
Afmetingen64.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cornelis Doolaard - Olieverf op paneel, Twee-luik met vrouwen en apen kopen? Bied vanaf 600!
Cornelis Doolaard - Olieverf op paneel, Twee-luik met vrouwen en apen

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen19.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Peter Otto - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Peter Otto - Litho, Zonder titel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Fruitschaal kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Fruitschaal

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Reisberg - Zonsondergang kopen? Bied vanaf 39!
Martin Reisberg - Zonsondergang

Geplaatst doorJansonius

Afmetingen24.7 cm x 36.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Willem Kloppers - Zeefdruk op plexiglas en papier, Quadratus no. I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Willem Kloppers - Zeefdruk op plexiglas en papier, Quadratus no. I - Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Tijmen Moll - Portret van een visser kopen? Bied vanaf 90!
Tijmen Moll - Portret van een visser

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJansonius

Jaartal1926
TechniekPotlood
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Verstijnen - Jongen met de verrekijker kopen? Bied vanaf 100!
Ad Verstijnen - Jongen met de verrekijker

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alexander Segboer - Zeefdruk, Blauwe sliert - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Alexander Segboer - Zeefdruk, Blauwe sliert - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
Afmetingen56.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Bernard Goetz - Olieverf op doek (op paneel), Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Henri Bernard Goetz - Olieverf op doek (op paneel), Abstracte compositie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1956
Afmetingen61.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Roger Hebbelinck - bodemprijs + laatste kans prachtige zeefdruk - een oude stadspoort kopen? Bied vanaf 19!
Roger Hebbelinck - bodemprijs + laatste kans prachtige zeefdruk - een oude stadspoort

Geplaatst doorJohudales

Afmetingen35.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niel Steenbergen - Zware bronzen penning: Driekoningen penning, 1965 kopen? Bied vanaf 125!
Niel Steenbergen - Zware bronzen penning: Driekoningen penning, 1965

Beeld / Object

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1965
TechniekBrons
Afmetingen8 cm x 8 cm x 1.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Martin Reisberg - Havengezicht kopen? Bied vanaf 49!
Martin Reisberg - Havengezicht

Geplaatst doorJansonius

Afmetingen24.5 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Sharon Amir - A love story I kopen? Bied vanaf 100!
Sharon Amir - A love story I

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2001
Afmetingen36 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wijnand van Schothorst - Groot schilderij - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Wijnand van Schothorst - Groot schilderij - Ingelijst

Geplaatst doorStationsider

Afmetingen102 cm x 67.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Sharon Amir - Listen baby! kopen? Bied vanaf 100!
Sharon Amir - Listen baby!

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2001
Afmetingen35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rins Heidema - Zomer kopen? Bied vanaf 25!
Rins Heidema - Zomer

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorISJ

Jaartal1970
TechniekAquarel
Afmetingen37.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Evelien Scheffer - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Evelien Scheffer - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
Afmetingen91 cm x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans van Vuuren - Zicht op Soest kopen? Bied vanaf 105!
Hans van Vuuren - Zicht op Soest

Geplaatst doorISJ

Jaartal2019
Afmetingen53.5 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Leon Savelsberg - Abstract popetje kopen? Bied vanaf 50!
Leon Savelsberg - Abstract popetje

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1973
TechniekGouache
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Mensinga - Clown en ander figuur kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga - Clown en ander figuur

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1961
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leon Savelsberg - Abstracte figuren kopen? Bied vanaf 50!
Leon Savelsberg - Abstracte figuren

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1963
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Viktor IV - Streven naar Beter . kopen? Bied vanaf 140!
Viktor IV - Streven naar Beter .

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1970
TechniekCollage
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Henri Plaat - Collage op papier, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Henri Plaat - Collage op papier, Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1986
TechniekCollage
Afmetingen21 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jilles Waagmeester - Portret kopen? Bied vanaf 275!
Jilles Waagmeester - Portret

Beeld / Object

Geplaatst doorroscinante

Jaartal2020
TechniekKeramiek
Afmetingen38 cm x 20 cm x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Leon Savelsberg - Abstract kopen? Bied vanaf 50!
Leon Savelsberg - Abstract

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1972
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jozef van der Horst - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Jozef van der Horst - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAcryl
Afmetingen110.5 cm x 101 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Harrie Gerritz - Zeefdruk, Kapel in gekleurde achtergrond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Harrie Gerritz - Zeefdruk, Kapel in gekleurde achtergrond - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1995
Afmetingen81 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
John Foppen - Yell. - Green -Symphony .......... # K07 . XL. GROOT. kopen? Bied vanaf 195!
John Foppen - Yell. - Green -Symphony .......... # K07 . XL. GROOT.

Geplaatst doormiatzen

Jaartal2022
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Phil Grisel - Abstract werk in rood. kopen? Bied vanaf 175!
Phil Grisel - Abstract werk in rood.

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1986
Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Salentijn - Lot van vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - Lot van vier zeefdrukken

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Innemee - Liggend naakt II kopen? Bied vanaf 100!
Hans Innemee - Liggend naakt II

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1998
Afmetingen25 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Evelien Scheffer - Acryl op doek, Berglandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Evelien Scheffer - Acryl op doek, Berglandschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1980
TechniekAcryl
Afmetingen97 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charlotte Molenkamp - Face kopen? Bied vanaf 100!
Charlotte Molenkamp - Face

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen63 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst