Erich Wichmann (1890-1929)
Totale abstractie
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 26 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |