1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van items die voor de eerste keer zijn aangeboden (dus geen heraanbiedingen). Wilt u alle items actief in de veiling bekijken? Kijk dan bij Volledig Aanbod.

Klaas van den Berg - “ Leren is leven “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 175!
Klaas van den Berg (1941) Nederlands “ Leren is leven “ zeldzaam
Techniek Brons
Afmetingen 30 x 8 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Wim Zurne - Zeefdruk op doek, in houten baklijst, 26/30 kopen? Bied vanaf 40!
Wim Zurne (1953) Nederlands Zeefdruk op doek, in houten baklijst, 26/30
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Bruno CANTAIS - MAGIC NEW-YORK kopen? Bied vanaf 85!
Bruno CANTAIS (1966) Frans MAGISCH NEW-YORK
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 85
Hannes Postma - "Hors series" handgekleurde Ets -1966 - "twee armlengten" kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands "Hors series" handgekleurde Ets -1966 - "twee armlengten"
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Hannes Postma - grote in 1966 gemaakte pastel/aquarel/potlood "hommage a albert Einstein" kopen? Bied vanaf 76!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote in 1966 gemaakte pastel/aquarel/potlood "hommage a albert Einstein"
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 76
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands villa in berglandschap van Veneto
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Jan Schoonhoven - Titel T87-15, 1987 kopen? Bied vanaf 2850!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands  Titel T87-15, 1987
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 77 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.850
Anton Pieck - Man met lamp in de sneeuw kopen? Bied vanaf 950!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands Man met lamp in de sneeuw
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 950
1 bieding
Lou Thissen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Lou Thissen (1950) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 66 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Herman Brood - Hermannetje kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Hermannetje
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Wem van Loon - Wem van Loon | Olieverf op doek | Uniek werk (GROOT) kopen? Bied vanaf 20!
Wem van Loon (1962) Nederlands Wem van Loon | Olieverf op doek | Uniek werk (GROOT)
Afmetingen 120 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Afmetingen 120 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Hannes Postma - grote in 1965 gemaakte Aquarel "geboorte van Venus" gesigneerd kopen? Bied vanaf 76!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote in 1965 gemaakte Aquarel "geboorte van Venus" gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 76
Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 20!
Jac Gijzen (1956) Nederlands Olieverf op doek | 'zonder titel' | 1993
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Techniek Acryl
Afmetingen 84 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 675
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Paul Whistler - verdediging van de toekomst kopen? Bied vanaf 30!
Paul Whistler (1938-1974) Nederlands verdediging van de toekomst
Techniek Aquarel
Afmetingen 27 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 30
Hasim - Balinese schone. kopen? Bied vanaf 100!
Hasim (1921-1982) Balinese schone.
Afmetingen 52 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan Korthals - olie op doek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 475!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands olie op doek, gesigneerd r.o.
Afmetingen 51 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Desmond Morris - Analytical catalogue raisonné - Silvano Levy - Pandora kopen? Bied vanaf 55!
Desmond Morris (1928) Brits Analytical catalogue raisonné - Silvano Levy - Pandora
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 55
Jan Mankes - Twee jonge eksters kopen? Bied vanaf 185!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Twee jonge eksters
Techniek Heliogravure
Afmetingen 30.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978 kopen? Bied vanaf 80!
Peter Wilhelm Millenaar (1887-1978) Nederlands Kleef 1887 - Den Haag 1978
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25 kopen? Bied vanaf 150!
Piet Lont (1947) Nederlands 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 81 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Saskia Bremer - Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Saskia Bremer (1964) Nederlands Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst
Afmetingen 40 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Antoon Markus - en anderen. Diverse tekeningen wo ingekleurd. kopen? Bied vanaf 20!
Antoon Markus (1870-1955) Nederlands en anderen. Diverse tekeningen wo ingekleurd.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Gerard Strik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 620!
Gerard Strik (1960) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 140 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 620
Philip Zilcken - Landschap met herder en schapen kopen? Bied vanaf 45!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Landschap met herder en schapen
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Paul Whistler - godenwereld van morgen kopen? Bied vanaf 20!
Paul Whistler (1938-1974) Nederlands godenwereld van morgen
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 20
Erwin van der Worp - Acryl Kunstwerk op Papier / Abstract kopen? Bied vanaf 50!
Erwin van der Worp (1968) Nederlands Acryl Kunstwerk op Papier / Abstract
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jan Montyn - Ets: Premier jour – Confusion - 1975 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Premier jour – Confusion - 1975
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Bob Brobbel - Kerkbrink, Oude Raadhuis, Hilversum kopen? Bied vanaf 50!
Bob Brobbel (1907-1971) Nederlands Kerkbrink, Oude Raadhuis, Hilversum
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 60!
Johan Faber (1902-1979) Nederlands Johan Faber: boerderij in landschap
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Frits van den Berghe - Emiel Langui - Mercatorfonds kopen? Bied vanaf 35!
Frits van den Berghe (1883-1939) Belgisch Emiel Langui - Mercatorfonds
Techniek Hardcover
Afmetingen 35.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 35
Onbekend - Rustende man kopen? Bied vanaf 50!
Onbekend Rustende man
Afmetingen 56 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Hans Vanhorck - Labyrint / Zeefdruk Oplage 7/99 kopen? Bied vanaf 50!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Labyrint / Zeefdruk Oplage 7/99
Afmetingen 83 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Christo - The Umbrella's in Ibarak --Japan kopen? Bied vanaf 135!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Umbrella's in Ibarak --Japan
Techniek C-Print
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
€ 135
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Corneille - Litho: le chat qui danse - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: le chat qui danse - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Litho: oiseau bleu avec chat jaune - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: oiseau bleu avec chat jaune - 2000
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Litho: le chat - 2003 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: le chat - 2003
Techniek Litho
Afmetingen 21.5 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 39.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225