Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Emil Rizek - "Dorf am Hafen um Hoorn". 1962 kopen? Bied vanaf 1250!
Emil Rizek (1901-1988) Indonesisch Oostenrijks "Dorf am Hafen um Hoorn". 1962
Techniek Tempera
Afmetingen 63 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Emil Rizek - "Evang.Ref.Kirche in Greetsiel, Ostfr."1963 kopen? Bied vanaf 1500!
Emil Rizek (1901-1988) Indonesisch Oostenrijks "Evang.Ref.Kirche in Greetsiel, Ostfr."1963
Techniek Tempera
Afmetingen 68 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen