Vanaf 1 euro

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van items in de veiling die met een openingsbod van 1 euro worden aangeboden. Via de handige zoekfilters kunt u de resultaten verder specificeren.

filters 1
Er worden 325 kunstwerken aangeboden
Niet of onleesbaar gesigneerd - kruik van keramiek kopen? Bied vanaf 3!

Niet of onleesbaar gesigneerd - kruik van keramiek

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMakx

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen38 cm x 18 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker

Janneke Tangelder - Ontbijtstilleven - originele gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMakx

Jaartal1999
TechniekGouache
Afmetingen113 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Henk van Leeuwen - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 1!

Henk van Leeuwen - Naakt. Staande vrouw.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekPotlood
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Rene Brone - Bjorn Borg. Tennis. 1983 kopen? Bied vanaf 1!

Rene Brone - Bjorn Borg. Tennis. 1983

Geplaatst doorAkke

Jaartal1983
TechniekComputerprint
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Piet Mulder - Bergdorp. 1981. kopen? Bied vanaf 1!

Piet Mulder - Bergdorp. 1981.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Jaartal1981
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Pijlman - Staande vrouw in nachtjapon. kopen? Bied vanaf 1!

Klaas Pijlman - Staande vrouw in nachtjapon.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekPotlood
Afmetingen47 cm x 23 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ursula Neubauer - Schelp kopen? Bied vanaf 1!

Ursula Neubauer - Schelp

Geplaatst doorAkke

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Petrus Johannes Arendzen - Koeien in de wei. kopen? Bied vanaf 3!

Petrus Johannes Arendzen - Koeien in de wei.

Geplaatst doorAkke

TechniekEts
Afmetingen17 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Janos Kass - Figuur in werkkamer. kopen? Bied vanaf 3!

Janos Kass - Figuur in werkkamer.

Geplaatst doorAkke

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Antoinette Gispen - Portret. kopen? Bied vanaf 1!

Antoinette Gispen - Portret.

Geplaatst doorAkke

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corrie Bos - Zandafgraving. kopen? Bied vanaf 1!

Corrie Bos - Zandafgraving.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekAquarel
Afmetingen52 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan te Wierik - Litho, Moeder en Kind, druk gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Jan te Wierik - Litho, Moeder en Kind, druk gesigneerd

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKkw

Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen42 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een man kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret van een man

Geplaatst doorenos

Afmetingen46 cm x 39 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Sierhuis - Hommage aan Max Ernst - gesigneerde grafiek -- 1977 kopen? Bied vanaf 30!

Jan Sierhuis - Hommage aan Max Ernst - gesigneerde grafiek -- 1977

Geplaatst doorMakx

Jaartal1977
TechniekOffset
Afmetingen79 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marinus Boezem - In het teken van Venus kopen? Bied vanaf 1!

Marinus Boezem - In het teken van Venus

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorbewe

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen33.2 cm x 24.8 cm (h x b)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraans wandobject kopen? Bied vanaf 20!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraans wandobject

Beeld / Object

Geplaatst dooraartsen

Jaartal2020
TechniekHout
Afmetingen53 cm x 20 cm x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Johannes Maria Berends - groot doek: Bosgezicht met Vijver, Herfstkleuren kopen? Bied vanaf 1!

Johannes Maria Berends - groot doek: Bosgezicht met Vijver, Herfstkleuren

Geplaatst doorDIES1

Jaartal1944
Afmetingen87 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste gemengde techniek , Fotografie & collage , Portret - 1997 kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste gemengde techniek , Fotografie & collage , Portret - 1997

Fotografie

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1997
TechniekGemengde techniek
Afmetingen25.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Initialen BL 132 - Aboriginal Kunst - Jurkurrpa - 58 x 40 cm kopen? Bied vanaf 45!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Initialen BL 132 - Aboriginal Kunst - Jurkurrpa - 58 x 40 cm

Geplaatst doorSmoke

Afmetingen58 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ditmar Urbach - vanaf 1 euro : zeer fraaie schaal , gemerkt handpainted ditmar urbach kopen? Bied vanaf 1!

Ditmar Urbach - vanaf 1 euro : zeer fraaie schaal , gemerkt handpainted ditmar urbach

Glas / Keramiek

Geplaatst doorJohudales

Afmetingen7 cm x 17 cm x 17 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Linosnede op Japans papier, Tonaal kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Linosnede op Japans papier, Tonaal

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1977
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Borden, Legend of Tutankhamun (8) - .916 (22 kt) goud, kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Borden, Legend of Tutankhamun (8) - .916 (22 kt) goud,

Glas / Keramiek

Geplaatst doorJohudales

Jaartal1991
Afmetingen22 cm x 22 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Krijt en Gouache, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 3!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Krijt en Gouache, Bloemstilleven

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen27 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marinus Boezem - Peinture Baroque kopen? Bied vanaf 1!

Marinus Boezem - Peinture Baroque

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorbewe

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen23.3 cm x 31.8 cm (h x b)
Antonie Eikemans - Houtskool, Spanner 4 kopen? Bied vanaf 3!

Antonie Eikemans - Houtskool, Spanner 4

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Dalem kopen? Bied vanaf 15!

Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Dalem

Afmetingen67 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Litho, Flamenco kopen? Bied vanaf 19!

Jan Sierhuis - Litho, Flamenco

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - kleurrijke voorstelling van dorp in de natuur kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - kleurrijke voorstelling van dorp in de natuur

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen95 cm x 81 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Antonie Eikemans - Houtskool, Die dier kopen? Bied vanaf 1!

Antonie Eikemans - Houtskool, Die dier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Antonie Eikemans - Houtskool, Zonder titel kopen? Bied vanaf 3!

Antonie Eikemans - Houtskool, Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Jef Diederen - Litho, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Visch - Ets, In een onbewaakt zwijgen kopen? Bied vanaf 10!

Henk Visch - Ets, In een onbewaakt zwijgen

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van der Vet - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 5!

Henk van der Vet - Zeefdruk, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1985
Afmetingen60 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - Litho, King and castle VIII kopen? Bied vanaf 5!

Marianne Aulman - Litho, King and castle VIII

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen94 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Huf - Klassieke Foto, Josephine van Gasteren kopen? Bied vanaf 3!

Paul Huf - Klassieke Foto, Josephine van Gasteren

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1962
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen26.5 cm x 21.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Henk Visch - Handgekleurde ets, Over de herkenbaarheid kopen? Bied vanaf 30!

Henk Visch - Handgekleurde ets, Over de herkenbaarheid

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Spittende boer - Houtsnede kopen? Bied vanaf 3!

Kees Andrea - Spittende boer - Houtsnede

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1939
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen11.2 cm x 8.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Visch - Handgekleurde ets, In eigen zichtbaarheid verborgen kopen? Bied vanaf 35!

Henk Visch - Handgekleurde ets, In eigen zichtbaarheid verborgen

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - Litho, Misterio del Mar IV kopen? Bied vanaf 5!

Marianne Aulman - Litho, Misterio del Mar IV

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Huf - Klassieke Foto, Sieto & Marijke Hoving kopen? Bied vanaf 20!

Paul Huf - Klassieke Foto, Sieto & Marijke Hoving

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1960
IngelijstIngelijst
Gineke Zikken - Zeefdruk, Bollenschuur kopen? Bied vanaf 3!

Gineke Zikken - Zeefdruk, Bollenschuur

Afmetingen67 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel van Hoef - Zeefdruk, Fernweh kopen? Bied vanaf 10!

Marcel van Hoef - Zeefdruk, Fernweh

Jaartal2015
Afmetingen76 cm x 89.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bob Negryn - Zeefdruk, 2 Kommetjes kopen? Bied vanaf 1!

Bob Negryn - Zeefdruk, 2 Kommetjes

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen77 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joost Minnigh - Litho, Jardin Majorelle kopen? Bied vanaf 15!

Joost Minnigh - Litho, Jardin Majorelle

Jaartal2005
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Visch - Handgekleurde ets, Plaats bepalen kopen? Bied vanaf 40!

Henk Visch - Handgekleurde ets, Plaats bepalen

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm von Wright - Litho, Rallus Aquaticus, uit Svenska foglar (...) kopen? Bied vanaf 5!

Wilhelm von Wright - Litho, Rallus Aquaticus, uit Svenska foglar (...)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen37.5 cm x 27.5 cm (h x b)
Hans Heijman - Kleurenets, Mesa Verde kopen? Bied vanaf 5!

Hans Heijman - Kleurenets, Mesa Verde

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met bloemen | Gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met bloemen | Gemengde techniek (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Afmetingen60 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Siep van den Berg - Inkttekening, Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 6!

Siep van den Berg - Inkttekening, Abstracte voorstelling

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen24 cm x 15.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst