1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2678 kunstwerken aangeboden
Siebrand Weitenberg - Tafa kopen? Bied vanaf 50!

Siebrand Weitenberg - Tafa

Geplaatst doorRubbe

Jaartal1991
Afmetingen92.5 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Dijker - aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Jan Dijker - aquarel

Geplaatst doorteunvanliebergen

TechniekGouache
Afmetingen71 cm x 81 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Albert Saverys - Stilleven kopen? Bied vanaf 2000!

Albert Saverys - Stilleven

Geplaatst dooraz1000

Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - kruik van keramiek kopen? Bied vanaf 3!

Niet of onleesbaar gesigneerd - kruik van keramiek

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMakx

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen38 cm x 18 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Charles J. Kemper - Pen tekening kopen? Bied vanaf 50!

Charles J. Kemper - Pen tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Anton Heyboer - vier vrouwen kopen? Bied vanaf 400!

Anton Heyboer - vier vrouwen

Geplaatst doorMakx

Afmetingen115 cm x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - Monotype kopen? Bied vanaf 50!

Wim Motz - Monotype

Bijzondere Uitgaves

TechniekVaria
Afmetingen48.8 cm x 41.5 cm (h x b)
Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 49!

Kees Salentijn - zeefdruk -1997

Jaartal1997
Afmetingen49 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Worst - Grote zeefdruk - 2002 kopen? Bied vanaf 250!

Jan Worst - Grote zeefdruk - 2002

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2002
Afmetingen120 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen78 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Drie gesigneerde boeken kopen? Bied vanaf 50!

Ger Lataster - Drie gesigneerde boeken

Bijzondere Uitgaves

TechniekGesigneerd boek
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jef Diederen - Houtsnede - 1991 kopen? Bied vanaf 50!

Jef Diederen - Houtsnede - 1991

Jaartal1991
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Jochum Bakker - All over anything kopen? Bied vanaf 225!

Hans Jochum Bakker - All over anything

Geplaatst doorUsKinge

Jaartal1992
Afmetingen97 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Martineau - Twee gedichten en map(gesigneerd): Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 50!

Anton Martineau - Twee gedichten en map(gesigneerd): Tango - 1998

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen66.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 450!

Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers

Geplaatst doorReginald

Afmetingen45 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 30!

Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers

Fotografie

Jaartal1995
TechniekPortfolio
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Altmann - Polderlandschap 'Stier staand in het water aan de oever' kopen? Bied vanaf 45!

Gerard Altmann - Polderlandschap 'Stier staand in het water aan de oever'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZeepaard

TechniekAquarel
Afmetingen52 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 25!

Fotografie

Jaartal1995
TechniekPortfolio
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Ernst van Boven - De Haan 1969 kopen? Bied vanaf 90!

Willem Ernst van Boven - De Haan 1969

Geplaatst doorReginald

Jaartal1969
Afmetingen87 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Janneke Tangelder - Ontbijtstilleven - originele gouache kopen? Bied vanaf 1!

Janneke Tangelder - Ontbijtstilleven - originele gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMakx

Jaartal1999
TechniekGouache
Afmetingen113 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Fotografie

Jaartal1995
TechniekPortfolio
IngelijstNiet Ingelijst
Antonia Elisabeth ter Meulen - "Moppel" kopen? Bied vanaf 225!

Antonia Elisabeth ter Meulen - "Moppel"

Geplaatst doorCenterfo

Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld kopen? Bied vanaf 150!

Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld

Geplaatst doorUsKinge

TechniekEts
Afmetingen33.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel’ kopen? Bied vanaf 245!

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel’

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Fotografie

Jaartal1995
TechniekPortfolio
IngelijstNiet Ingelijst
John Raedecker - litho: balletdanseres kopen? Bied vanaf 50!

John Raedecker - litho: balletdanseres

Bijzondere Uitgaves

TechniekProefdruk
Afmetingen63 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Andre van der Vossen - Landschap Boerderij met Hooiwagen kopen? Bied vanaf 55!

Andre van der Vossen - Landschap Boerderij met Hooiwagen

Geplaatst doorReginald

Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aat Veldhoen - Rotaprint - Netty Davegos met nonnekap, naakt - 1964

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen47 cm x 34 cm (h x b)
Rien van den Brink - Ets en aquatint , Drie-Kwart - 1976 kopen? Bied vanaf 25!

Rien van den Brink - Ets en aquatint , Drie-Kwart - 1976

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!

Anton Martineau - Litho: Tango - 1998

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Romke faber - Bosgezicht bij vijver - Pastel kopen? Bied vanaf 150!

Romke faber - Bosgezicht bij vijver - Pastel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1934
Afmetingen46 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Hidde Nijland - Café-tje - Litho kopen? Bied vanaf 75!

Dirk Hidde Nijland - Café-tje - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekLitho
Afmetingen15.6 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Verwey - Foto van Nico Koster kopen? Bied vanaf 75!

Kees Verwey - Foto van Nico Koster

Fotografie

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen82 cm x 79 cm (h x b)
IngelijstIngelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ciano Siewert - Litho: Hollands landschap

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint - Portret van Gerrit Lakmaaker, de ethersnuiver - 1964 kopen? Bied vanaf 55!

Aat Veldhoen - Rotaprint - Portret van Gerrit Lakmaaker, de ethersnuiver - 1964

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
Arthur Bernard - Onbekend kopen? Bied vanaf 500!

Arthur Bernard - Onbekend

Geplaatst doorFleur1977

TechniekAcryl
Afmetingen105 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maria de Vries - Onbekend kopen? Bied vanaf 1000!

Maria de Vries - Onbekend

Geplaatst doorFleur1977

TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lou Strik - Een man kopen? Bied vanaf 34!

Lou Strik - Een man

Geplaatst doorZeepaard

TechniekGravure
Afmetingen53 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Salentijn - De vlucht. kopen? Bied vanaf 45!

Kees Salentijn - De vlucht.

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
Afmetingen22 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ko Prange - De Gier - Litho kopen? Bied vanaf 55!

Ko Prange - De Gier - Litho

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Lauter - Gestreepte kater kopen? Bied vanaf 65!

Franz Lauter - Gestreepte kater

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
Afmetingen34 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Remy Cornelissen - ----- kopen? Bied vanaf 50!

Remy Cornelissen - -----

Geplaatst dooralainbertin

Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg kopen? Bied vanaf 500!

Eugene Lucker - Abdijtoren De Lange Jan, Middelburg

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNellyN

Jaartal1928
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen66 cm x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Antoon Kruysen - De zigeuner kopen? Bied vanaf 800!

Antoon Kruysen - De zigeuner

Geplaatst doorNellyN

Jaartal1955
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erasmus van Dulmen Krumpelman - Stilleven met een witte en rode kool kopen? Bied vanaf 480!

Erasmus van Dulmen Krumpelman - Stilleven met een witte en rode kool

Geplaatst doorNellyN

Afmetingen42 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!

Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst