3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8137 kunstwerken aangeboden
Wim Sterrenburg - monumentaal gebouw | fraaie aquarel - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Wim Sterrenburg - monumentaal gebouw | fraaie aquarel - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen78 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
14k geel gouden collier en hanger met saffier en briljant geslepen diamant kopen? Bied vanaf 340!
14k geel gouden collier en hanger met saffier en briljant geslepen diamant

Sieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen2.3 cm x 0.5 cm (h x b)
Gewicht2.6 g
GesigneerdNederlands keur
Kees Oosterbaan - Boerenschuur | aquarel (1981) - ingelijst kopen? Bied vanaf 17!
Kees Oosterbaan - Boerenschuur | aquarel (1981) - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Jaartal1981
TechniekAquarel
Afmetingen45.5 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton van Kesteren - prachtige grote kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Ton van Kesteren - prachtige grote kleurrijke zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Brussee - Lino "boerderij" kopen? Bied vanaf 25!
Gerard Brussee - Lino "boerderij"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1959
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Vanhorck - Zeer mooi werk top kopen? Bied vanaf 80!
Hans Vanhorck - Zeer mooi werk top

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Afmetingen81 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirk Bakker - Lot van 2 olieverf schilderijen kopen? Bied vanaf 49!
Dirk Bakker - Lot van 2 olieverf schilderijen

Geplaatst doortakamine

Afmetingen62 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
14k gouden collier met een hanger met briljant geslepen diamanten tot. 0.10ct kopen? Bied vanaf 190!
14k gouden collier met een hanger met briljant geslepen diamanten tot. 0.10ct

Sieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen1.6 cm x 0.72 cm (h x b)
Gewicht1.9 g
GesigneerdNederlands keur
Jose Pedro Croft - Zonder titel kopen? Bied vanaf 450!
Jose Pedro Croft - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorserARTE

TechniekGravure
Afmetingen64 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Vanhorck - "the light within" kopen? Bied vanaf 75!
Hans Vanhorck - "the light within"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, vrolijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, vrolijke zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal1988
Afmetingen16 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Janny Tollenaar - Aquarel pompoenen kopen? Bied vanaf 25!
Janny Tollenaar - Aquarel pompoenen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekAquarel
Afmetingen45.5 cm x 66.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arty Grimm - Mooie grote abstracte zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Arty Grimm - Mooie grote abstracte zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Jaartal1990
Afmetingen70 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, zomerse zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, zomerse zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal1988
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 350!
Gena - Flowers

Geplaatst doorGena

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
18k gouden bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.25ct - F/G - VS/SI kopen? Bied vanaf 500!
18k gouden bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.25ct - F/G - VS/SI

Sieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.65 cm x 1.3 cm (h x b)
Gewicht6.2 g
GesigneerdZonder keur
Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!
Gena - Tree of Life

Geplaatst doorGena

Jaartal2022
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leonor Fini - Ets 1976 kopen? Bied vanaf 65!
Leonor Fini - Ets 1976

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anke Peddemors - WC Z 02 kopen? Bied vanaf 19!
Anke Peddemors - WC Z 02

Geplaatst doorsinceira

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Bert Grotjohann - Ets 1962 kopen? Bied vanaf 20!
Bert Grotjohann - Ets 1962

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1962
TechniekEts
Afmetingen31.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Madeleine Leddy - "Kali" 2 | kleurets (mezzotint) - ingelijst kopen? Bied vanaf 39!
Madeleine Leddy - "Kali" 2 | kleurets (mezzotint) - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerti Bierenbroodspot - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Gerti Bierenbroodspot - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsinceira

Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Angelique van den Born - Zeilsport | aquarel - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!
Angelique van den Born - Zeilsport | aquarel - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Jaartal1995
TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bart Filet - Het gebaar, litho kopen? Bied vanaf 40!
Bart Filet - Het gebaar, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Ingelijste Ets/Aquatint Amsterdam Binnenkant met sneeuw kopen? Bied vanaf 150!
Willem Witsen - Ingelijste Ets/Aquatint Amsterdam Binnenkant met sneeuw

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorCello1

Jaartal1903
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aart van Dobbenburgh - 34e Portret van Marthy kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh - 34e Portret van Marthy

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 25!
Toon Wegner - Lino "Herfst"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Deodatus - De graveur - Litho kopen? Bied vanaf 35!
Jan Deodatus - De graveur - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991 kopen? Bied vanaf 150!
Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1991
TechniekGouache
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gert Taken - Ingelijste Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 80!
Gert Taken - Ingelijste Gemengde techniek

Geplaatst doorCello1

Jaartal1983
Afmetingen100.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dominique-Pierrette Martin - kleurenets - 1985 - oplage 25 kopen? Bied vanaf 45!
Dominique-Pierrette Martin - kleurenets - 1985 - oplage 25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jasper Banen - Acrylverf op doek , ingelijst , Ons huisdier – 2010 kopen? Bied vanaf 325!
Jasper Banen - Acrylverf op doek , ingelijst , Ons huisdier – 2010

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal2010
TechniekAcryl
Afmetingen53 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Blokhuis - Lino "Helgenes 4" kopen? Bied vanaf 40!
Henk Blokhuis - Lino "Helgenes 4"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1978
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen55.6 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Anton Heyboer - Pastel & acryl , 5 Vrouwen – met veel tekst..... - Ingelijst

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rik van Iersel - houtskooltekening ‘Figuur’ - 1989 kopen? Bied vanaf 100!
Rik van Iersel - houtskooltekening ‘Figuur’ - 1989

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1989
TechniekHoutskool
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Max Alexander Alandt - Dordrecht kopen? Bied vanaf 45!
Max Alexander Alandt - Dordrecht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

TechniekEts
Afmetingen57 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorCello1

Jaartal1987
Afmetingen70.5 cm x 100.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Het dier . kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer - Het dier .

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen62.5 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rien Poortvliet - Zestal boeken + aardewerk en tekeningen, oudste item 1975 kopen? Bied vanaf 1!
Rien Poortvliet - Zestal boeken + aardewerk en tekeningen, oudste item 1975

Kunstboeken

Geplaatst doorlink1986

TechniekOverig
Jeroen Hermkens - - Luik - kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens - - Luik -

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorTon_Bastein

Jaartal2008
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willy Belinfante - Pentekening kopen? Bied vanaf 70!
Willy Belinfante - Pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1941
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23.5 cm x 31.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ada Breedveld - Litho ,Smikkelzuchtig uit 2001, met gedicht van Jan Petrie kopen? Bied vanaf 30!
Ada Breedveld - Litho ,Smikkelzuchtig uit 2001, met gedicht van Jan Petrie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2001
Afmetingen33.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Waldy Vastrick - zonder titel olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 175!
Waldy Vastrick - zonder titel olieverf op linnen

Geplaatst dooriledere

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Andre van der Vossen - Houtsnede: Sluis Monnikendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Houtsnede: Sluis Monnikendam - 1928

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!
Jos Verwiel - Zeefdruk, Blue print ll - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKees58

Jaartal2007
Afmetingen58 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bram van Velde - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Bram van Velde - litho - 1975

Prenten & Uitgaves

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 55.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!
Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32.7 cm x 42.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Aquatint: Waterburcht kopen? Bied vanaf 49!
Frederika Broeksmit - Aquatint: Waterburcht

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!
Olivier Beijn - Kleurenets - Burg - Abstract - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKees58

Jaartal2004
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst