Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8221 kunstwerken aangeboden
Marie Charlot - wandeling door de bloementuin kopen? Bied vanaf 55!
Marie Charlot - wandeling door de bloementuin

Geplaatst doorJohudales

Afmetingen39 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 52x71cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Hans Vanhorck - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 52x71cm / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Caroline Gresnigt - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!
Caroline Gresnigt - zonder titel

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dordevic Miodrag - origineel werk op papier kopen? Bied vanaf 45!
Dordevic Miodrag - origineel werk op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAlfredskull

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen34 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Shinkichi Tajiri - Mayday kopen? Bied vanaf 85!
Shinkichi Tajiri - Mayday

Geplaatst doorAlfredskull

Jaartal1969
Afmetingen61 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Zurne - SNEEUW / NAAKTE FIGUREN / KLEURETS / 56x76cm / SIG / 1999 kopen? Bied vanaf 25!
Wim Zurne - SNEEUW / NAAKTE FIGUREN / KLEURETS / 56x76cm / SIG / 1999

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - On the Way to the planet Mars kopen? Bied vanaf 75!
Mr. Strange - On the Way to the planet Mars

Fotografie

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2021
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 25!
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen

Geplaatst dooradvanriel

TechniekLitho
Afmetingen40.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - Seen over the City kopen? Bied vanaf 75!
Mr. Strange - Seen over the City

Fotografie

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2021
TechniekDigitale Print
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Raffaele de Rosa - RIDDER TE PAARD 2-SPAN / KLEURLITHO / 50x69cm / SIG / LIVORNO kopen? Bied vanaf 25!
Raffaele de Rosa - RIDDER TE PAARD 2-SPAN / KLEURLITHO / 50x69cm / SIG / LIVORNO

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - Earth Invasion kopen? Bied vanaf 75!
Mr. Strange - Earth Invasion

Fotografie

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2021
TechniekDigitale Print
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - The Japanese bath kopen? Bied vanaf 75!
Mr. Strange - The Japanese bath

Fotografie

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2021
TechniekDigitale Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Riel - The Human Nature (24) kopen? Bied vanaf 40!
Ad van Riel - The Human Nature (24)

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal1997
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - Swimming Lesson kopen? Bied vanaf 75!
Mr. Strange - Swimming Lesson

Fotografie

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2022
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Smeets - ABSTRACTE FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1987 / VENCE kopen? Bied vanaf 25!
Richard Smeets - ABSTRACTE FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1987 / VENCE

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Hulsbergen - Onbekend kopen? Bied vanaf 400!
Han Hulsbergen - Onbekend

Geplaatst doorhavertje

Jaartal1970
Afmetingen80.5 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - Gloire d’Hollande II kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer - Gloire d’Hollande II

Geplaatst doorbreekbaar

Jaartal2009
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Hulsbergen - Woestijn kopen? Bied vanaf 500!
Han Hulsbergen - Woestijn

Geplaatst doorhavertje

Jaartal1962
Afmetingen100 cm x 129.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piotr Konkel - Zeefdruk op papier (bevestigd op board), ZT R8 kopen? Bied vanaf 70!
Piotr Konkel - Zeefdruk op papier (bevestigd op board), ZT R8

Geplaatst doorduif

Jaartal2005
Afmetingen40 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
IngelijstNiet Ingelijst
Leo Musch - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 70x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Leo Musch - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 70x50cm / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin van Waning - Ets, titel, de Muzikanten. kopen? Bied vanaf 30!
Martin van Waning - Ets, titel, de Muzikanten.

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen44 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Worst - "The Rich Hours" kopen? Bied vanaf 150!
Jan Worst - "The Rich Hours"

Geplaatst doorgerenmir

Jaartal2004
Afmetingen135 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!
Sharon Amir - Immortal IV

Jaartal2001
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hanny Ramaer - NAAKT KOPPEL / KLEURZEEFDRUK / 50x65cm / SIG / 1987 kopen? Bied vanaf 25!
Hanny Ramaer - NAAKT KOPPEL / KLEURZEEFDRUK / 50x65cm / SIG / 1987

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andries Dirk Copier - Unica vaasje met Irise glazuur nr. N147 uit 1932 kopen? Bied vanaf 320!
Andries Dirk Copier - Unica vaasje met Irise glazuur nr. N147 uit 1932

Glas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Jaartal1932
Afmetingen14 cm x 11.5 cm x 11.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Pieter Vermeulen - z.t. | Gemengde techniek - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Pieter Vermeulen - z.t. | Gemengde techniek - Ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1995
Afmetingen73 cm x 86.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jos van den Heuvel - landschap met paaseieren kopen? Bied vanaf 100!
Jos van den Heuvel - landschap met paaseieren

Geplaatst doorgerenmir

Jaartal2004
Afmetingen52 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin van Wordragen - No title kopen? Bied vanaf 190!
Martin van Wordragen - No title

Geplaatst doorAqualord

Jaartal2009
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1915
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Porceleyne Fles - kaarsenstandaard kopen? Bied vanaf 50!
Porceleyne Fles - kaarsenstandaard

Glas / Keramiek

Geplaatst doorgerenmir

Jaartal1917
Afmetingen32 cm x 13 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Vic Gentils - Apostolorum Limina Brons kopen? Bied vanaf 50!
Vic Gentils - Apostolorum Limina Brons

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1975
TechniekVaria
Afmetingen45 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Dominique Chan - San-Pu kopen? Bied vanaf 50!
Dominique Chan - San-Pu

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor de Ree - anoniem kopen? Bied vanaf 750!
Cor de Ree - anoniem

Beeld / Object

Geplaatst doorOUzo1000

Jaartal2002
Afmetingen80 cm x 160 cm x 80 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Lon Buttstedt - Peace offer kopen? Bied vanaf 50!
Lon Buttstedt - Peace offer

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!
Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Berglandschap.

Geplaatst doorDeHem

Jaartal1969
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfred Jirasek - Botter langs het Jaagpad. kopen? Bied vanaf 500!
Alfred Jirasek - Botter langs het Jaagpad.

Geplaatst doorverve

Jaartal1905
Afmetingen62.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bruno Bruni - Kleurenzeefdruk FUMATORE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 125!
Bruno Bruni - Kleurenzeefdruk FUMATORE Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen100 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOLFER Handgesigneerd INGELIJST. kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOLFER Handgesigneerd INGELIJST.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
John van 't Slot - en Arie van Geest - Prooi’ - 1982 kopen? Bied vanaf 225!
John van 't Slot - en Arie van Geest - Prooi’ - 1982

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1982
TechniekVaria
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Brood - Kleurenzeefdruk HEARTBREAK-HOTEL /COLONEL PARKER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk HEARTBREAK-HOTEL /COLONEL PARKER Handgesigneerd

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen112 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee keramische abstracte figuren gemaakt voor Mappa Mondo / Rode Kruis kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee keramische abstracte figuren gemaakt voor Mappa Mondo / Rode Kruis

Glas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen14 cm x 10 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Friedrich Geiler - Farbgiclee GEOMETRISCHE KOMPOSITION Handsigniert. kopen? Bied vanaf 145!
Friedrich Geiler - Farbgiclee GEOMETRISCHE KOMPOSITION Handsigniert.

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2021
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - litho ‘Der Kopf Rot’ - 1991 - oplage 50 kopen? Bied vanaf 425!
Armando - litho ‘Der Kopf Rot’ - 1991 - oplage 50

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen160 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Turk - Mick Jagger kopen? Bied vanaf 100!
Jacques Turk - Mick Jagger

Geplaatst doorPeterlouwerse_1

Jaartal2007
Afmetingen72 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN met HOND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN met HOND Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jesus Rafael Soto - 3x Carré virtuel rouge, blue en grisse. kopen? Bied vanaf 1770!
Jesus Rafael Soto - 3x Carré virtuel rouge, blue en grisse.

Geplaatst doorbrugtever

Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Willem Versteeg - Rue de Village kopen? Bied vanaf 90!
Jan Willem Versteeg - Rue de Village

Geplaatst doorWever

Afmetingen56 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Bragg - ETS FORE Handgesigneerd uit 1975 kopen? Bied vanaf 125!
Charles Bragg - ETS FORE Handgesigneerd uit 1975

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst