3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Ludwig Wilding - Ingelijste zeefdruk: Multiple mit Scheinbewegung- 1988 kopen? Bied vanaf 795!
Ludwig Wilding (1927-2010) Duits Ingelijste zeefdruk: Multiple mit Scheinbewegung- 1988
Afmetingen32 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 795
Kenne Gregoire - l'autumno kopen? Bied vanaf 40!
Kenne Gregoire (1951) Nederlands l'autumno
Afmetingen76 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Herman Paradies - Blaak en Wolfshoek, van de Leuvehaven af gezien (Vooroorlogs Rotterdam) 092-HP kopen? Bied vanaf 30!
Herman Paradies (1883-1966) Nederlands Blaak en Wolfshoek, van de Leuvehaven af gezien (Vooroorlogs Rotterdam) 092-HP
TechniekLitho
Afmetingen22.5 x 37.7 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Michel van Overbeeke - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands Zeefdruk - 1988
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Corneille - Bord “ Vrolijke vogel” kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel”
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Ans Wortel - Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen kopen? Bied vanaf 250!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen
TechniekGouache
Afmetingen27.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
18k bicolour gouden oorbellen met briljant geslepen diamant 0.10 ct kopen? Bied vanaf 390!
18k bicolour gouden oorbellen met briljant geslepen diamant 0.10 ct
TechniekGoud
Afmetingen1.1 x 1.1 cm (h x b)
Gewicht4.2 g
GesigneerdNederlands keur
€ 390
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Peter Salentijn - AFRIKAN NIGHTS 1994 kopen? Bied vanaf 250!
Peter Salentijn (1951) Nederlands AFRIKAN NIGHTS 1994
Afmetingen130 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Cremer - Tulpen, litho kopen? Bied vanaf 90!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulpen, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 110
3 biedingen
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden IV - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands Zeefdruk: Winterbeelden IV - 1995
Afmetingen31 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Anton Martineau - Litho - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho - 1998
TechniekLitho
Afmetingen100 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Marli Hommel - Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 799!
Marli Hommel (1957) Nederlands Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst)
Afmetingen84 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 799
Anton Heyboer - Ets "Drie figuren en kruis" 1978 kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets "Drie figuren en kruis" 1978
TechniekEts
Afmetingen53 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Niet of onleesbaar gesigneerd - Windermere Regatta kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Windermere Regatta
TechniekGravure
Afmetingen44 x 54 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 10
Ada Breedveld - Zeefdruk: Blauwe dame - 1999 kopen? Bied vanaf 59!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Zeefdruk: Blauwe dame - 1999
Afmetingen54 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Lee Cole - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Lee Cole (1954) Nederlands Chinees zonder titel
TechniekAcryl
Afmetingen50 x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967 kopen? Bied vanaf 40!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Daan Wildschut - litho: Raad van Alfabet kopen? Bied vanaf 49!
Daan Wildschut (1913-1995) Nederlands litho: Raad van Alfabet
TechniekLitho
Afmetingen21 x 29.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Pjeroo Roobjee - litho: fantasie landschap kopen? Bied vanaf 69!
Pjeroo Roobjee (1945) Belgisch litho: fantasie landschap
TechniekLitho
Afmetingen74 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Franz Lauter - BLOEMEN kopen? Bied vanaf 40!
Franz Lauter (1947) Duits BLOEMEN
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint
TechniekEts
Afmetingen27 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Klaas Gubbels - zeefdruk: Stilleven - 1999 (groot!) kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk: Stilleven - 1999 (groot!)
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - houtdruk: Zilver grijze kan - 2014 kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: Zilver grijze kan - 2014
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen37 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Leon Adriaans - olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter) kopen? Bied vanaf 1750!
Leon Adriaans (1944-2004) Nederlands olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter)
Afmetingen67.5 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.750
Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 30/165 - zeer goede staat kopen? Bied vanaf 85!
Vic Gentils (1919-1997) Belgisch Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 30/165 - zeer goede staat
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Fred de Heij - Giclee kopen? Bied vanaf 75!
Fred de Heij (1960) Nederlands Giclee
TechniekGiclée
Afmetingen89 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Clemens Briels - Ingelijste zeefdruk - 1995 kopen? Bied vanaf 75!
Clemens Briels (1946) Nederlands Ingelijste zeefdruk - 1995
Afmetingen35.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Pablo Picasso - Carnaval kopen? Bied vanaf 250!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Carnaval
TechniekLitho
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 250
Klaas Gubbels - houtdruk: 6 pijpen - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: 6 pijpen - 2004
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen49 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Michel van Overbeeke - zeefdruk- 1988 kopen? Bied vanaf 49!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands zeefdruk- 1988
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Herman Brood - zeefdruk: Heart Break Hotel kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: Heart Break Hotel
Afmetingen112 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Walter Farndon - Herfst in berglandschap met rivier kopen? Bied vanaf 500!
Walter Farndon (1876-1964) Amerikaans Engels Herfst in berglandschap met rivier
Afmetingen46.5 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 500
TechniekLitho
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
TechniekLitho
Afmetingen60 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Sluijters (jr.) - Model kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sluijters (jr.) (1914-2005) Nederlands Model
TechniekHoutskool
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Gilbert Baibay - Acrylverf op board - 2005 kopen? Bied vanaf 150!
Gilbert Baibay (1922-2021) Belgisch Acrylverf op board - 2005
TechniekAcryl
Afmetingen41.5 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 150
Lucebert - en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Lucebert (1924-1994) Nederlands en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen24.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 65