3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Gerda Boersma - lot van drie kleine etsen kopen? Bied vanaf 30!
Gerda Boersma (1955) Nederlands lot van drie kleine etsen
TechniekEts
Afmetingen13 x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Panamarenko - bing 2 kopen? Bied vanaf 300!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch bing 2
TechniekOffset
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 440
8 biedingen
Tjarko ten Have - Tjarko ten Have (1947-2003) kopen? Bied vanaf 25!
Tjarko ten Have (1947-2003) Nederlands Tjarko ten Have (1947-2003)
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Lucio Fontana - Lucio Fontana graphics, multiples and more kopen? Bied vanaf 1!
Lucio Fontana (1899-1968) Argentijns Italiaans Lucio Fontana graphics, multiples and more
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
Huidig bod
€ 10
4 biedingen
Shoichi Hasegawa - le sacre du printemps kopen? Bied vanaf 250!
Shoichi Hasegawa (1929) Japans le sacre du printemps
TechniekLitho
Afmetingen98 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 250
Arnoud de Blauw - Het cliche 2 kopen? Bied vanaf 30!
Arnoud de Blauw (1954) Het cliche 2
TechniekLitho
Afmetingen53 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Richard Artschwager - Faces kopen? Bied vanaf 100!
Richard Artschwager (1924-2013) Amerikaans Faces
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Yoshi Takahashi - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 180!
Yoshi Takahashi (1943-1998) Japans Ongetiteld
TechniekEts
Afmetingen72 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Renee Lubarow - frühe Arbeit aus dem Jahr 1965 kopen? Bied vanaf 60!
Renee Lubarow (1923) Frans vroeg werk uit 1965
TechniekEts
Afmetingen40 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Plateelbakkerij Schoonhoven - TWEE BORDEN PROEVEN VAN KUNST kopen? Bied vanaf 50!
Plateelbakkerij Schoonhoven (1920) Nederlands TWEE BORDEN PROEVEN VAN KUNST
Afmetingen3.5 x 31 x 31 cm (h x b x d)
Gewicht963 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Renee Lubarow - seltene Arbeit aus dem Jahr 1966 kopen? Bied vanaf 60!
Renee Lubarow (1923) Frans Rene Lubarow zeldzaam werk uit 1966
TechniekEts
Afmetingen30 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jozef Israëls - In 't veld kopen? Bied vanaf 80!
Jozef Israëls (1824-1911) Nederlands In 't veld
TechniekLitho
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Renee Lubarow - Arbeit aus dem Jahr 1971 kopen? Bied vanaf 60!
Renee Lubarow (1923) Frans Werk uit 1971
TechniekEts
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Rob Scholte - Echte meesters signeren hun werk altijd kopen? Bied vanaf 100!
Rob Scholte (1958) Nederlands Echte meesters signeren hun werk altijd
Afmetingen32 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 100
Josef Werner - "Der ewige Wanderer" kopen? Bied vanaf 120!
Josef Werner (1945) Tsjechisch "De Eeuwige Zwerver"
TechniekEts
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Robert Longo - Three Strikes You Are Out kopen? Bied vanaf 550!
Robert Longo (1953) Amerikaans Three Strikes You Are Out
TechniekAluminium
Afmetingen25 x 59 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Josef Werner - bet. "nicht auflösbar" kopen? Bied vanaf 120!
Josef Werner (1945) Tsjechisch inzet. "niet oplosbaar"
TechniekEts
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Joan Miro - «La Lune verte» 1972, Lithographie originale V, jeune lune , mourlot 861 kopen? Bied vanaf 159!
Joan Miro (1893-1983) Spaans «La Lune verte» 1972, Lithographie originale V, jeune lune , mourlot 861
TechniekLitho
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
€ 159
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee LENTEBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee LENTEBOEKET Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Michel Rabanelly - Gemälde 2005 - handsigniert kopen? Bied vanaf 700!
Michel Rabanelly (1957) Frans "Delta" 2005 - handgesigneerd
Afmetingen73 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 700
Hilo Chen - "Beach 37" 1975 - Auflage 250 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 700!
Hilo Chen (1942) Amerikaans Taiwanees "Sunbathers on the Roof" 1981 - Editie 30 AP - met de hand gesigneerd en genummerd
TechniekLitho
Afmetingen80 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 700
Hedi Slimane - „Gisele Unzipped“ für V-Magazine 2011 kopen? Bied vanaf 200!
Hedi Slimane (1968) Frans “Gisele Unzipped” voor V-Magazine
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 200
Terry O'Neill - Naomi Campbell, New York, August 1991 kopen? Bied vanaf 200!
Terry O'Neill (1938-2019) Engels Naomi Campbell
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 200
Guðmundur Erro - "Moonwalker" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt kopen? Bied vanaf 200!
Guðmundur Erro (1932) IJslander Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Harry Langdon - "Angelina Jolie" kopen? Bied vanaf 350!
TechniekDigitale Print
Afmetingen35.5 x 28 cm (h x b)
€ 350
Patrick Demarchelier - Naomi Campbell, 2006 kopen? Bied vanaf 200!
Patrick Demarchelier (1943) Frans Naomi Campbell, 2006
TechniekC-Print
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 200
Bettina Rheims - "Gina Gerschon + Elisabeth Berkley" 1995 kopen? Bied vanaf 180!
Bettina Rheims (1952) Frans Chambre Close, 26 augustus, Parijs
Afmetingen20 x 30 cm (h x b)
€ 180
Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976 kopen? Bied vanaf 200!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
Afmetingen29.3 x 20.2 cm (h x b)
€ 200
Bettina Rheims - Karen Elson Vetue d'Une Couronne de Fleurs, 2000 kopen? Bied vanaf 300!
Bettina Rheims (1952) Frans Karen Elson gekleed in een kroon van bloemen, 2000
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 300
Robert Crumb - "The family that lays together stays together" 1969 Limited Edition-nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Robert Crumb (1943) Amerikaans "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
TechniekOffset
Afmetingen43 x 61 cm (h x b)
€ 200
Annie Leibovitz - „Rihanna – Fotoshooting für VOGUE“ 2011 kopen? Bied vanaf 200!
Annie Leibovitz (1949) Amerikaans "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
TechniekDigitale Print
Afmetingen25 x 35.5 cm (h x b)
€ 200
Herb Ritts - "Stephanie, Cindy, Christy, Tatjana, Naomi, HOLLYWOOD" 1989 - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Herb Ritts (1952-2002) Amerikaans "FRED, BANDEN, HOLLYWOOD" 1984
Afmetingen20.2 x 24 cm (h x b)
€ 200
Bettina Rheims - Weiblicher Akt, 5 Mai, Paris kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen30.5 x 30.5 cm (h x b)
€ 200
Michel Comte - SOFIA COPPOLA 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Michel Comte (1954) Frans Zwitsers SOFIA COPPOLA
TechniekC-Print
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 200
Walter Darby Bannard - "Sommer Joys" 1976 - Auflage 160 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 280!
Walter Darby Bannard (1934) Amerikaans "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Afmetingen75 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Bettina Rheims - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 200
David Roth - Farbsiebdruck - Auflage 150 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 230!
David Roth (1942) Amerikaans Abstracte compositie, 1980 - gelimiteerde oplage van 150 - genummerd
Afmetingen75 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 230
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Auflage 160 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 280!
Afmetingen75 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Harry Langdon - "Angelina Jolie" kopen? Bied vanaf 300!
TechniekDigitale Print
Afmetingen35 x 27.7 cm (h x b)
€ 300
Afmetingen75 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 230
Els Devrieze - Wervelede dreiging kopen? Bied vanaf 1!
Els Devrieze (1986) Belgisch Wervelede dreiging
TechniekAquarel
Afmetingen15 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Hanny Ramaer - De droom van de koning & De dans van de vogel kopen? Bied vanaf 50!
Hanny Ramaer (1941) Nederlands De droom van de koning & De dans van de vogel
Afmetingen98 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50