Bayel Cristal (1666)
TWEE SCHAALTJES
| Afmetingen | 26 x 40 x 28 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1240 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 26 x 40 x 28 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1240 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Afmetingen | 8 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1690 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.54 x 0.67 cm (h x b) |
| Gewicht | 1.6 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Computerprint |
| Afmetingen | 27.5 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.1 x 2.8 x 4.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7.25 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 43 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 73 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 14.8 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 1 x 2.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.84 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 27 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 14.8 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 56 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 14.8 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 58 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 24.5 x 23 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 34 x 44.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 37 x 27 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 111 x 94 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.9 x 1.9 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8.25 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 19.5 x 15 cm (h x b) |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 3 x 3 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 11.72 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.5 x 22 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 22.2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.9 x 1.9 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7.26 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 3.5 x 4 x 3.4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 36.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 40 x 22 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 7 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 600 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 25 x 31 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 500 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 118 x 73 cm (h x b) |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 51 x 123 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 13 x 20 x 2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 58 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 17 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 350 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 5 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 300 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 165 x 50 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |