KVcollecties
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

418 aangeboden items / 32164 verkochte items

Mohammed Quraish - Zeefdruk, 123456789 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Zeefdruk, 123456789 - Ingelijst
Afmetingen83 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Abdol Motavassel - Potlood, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Abdol Motavassel (1957) Nederlands Iraans Potlood, Zonder titel - Ingelijst
TechniekPotlood
Afmetingen31 x 22.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 40
Helen Nieuwendijk - Gemengde techniek (acrylverf en collage), My heart is my friend kopen? Bied vanaf 30!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Gemengde techniek (acrylverf en collage), My heart is my friend
Afmetingen26.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Frits Hesseling - Zeefdruk, Gaashek - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Frits Hesseling (1951) Nederlands Zeefdruk, Gaashek - Ingelijst
Afmetingen55.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Philip Vencken - Acryl op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Philip Vencken (1950) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel
TechniekAcryl
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Theo Koster - Zeefdruk, Liggend rood - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk, Liggend rood - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen68 x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek, Dalem kopen? Bied vanaf 150!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Olieverf op doek, Dalem
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Jan Hendrik Stuiver - Olieverf op doek, Strandgezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Hendrik Stuiver (1912-2007) Nederlands Olieverf op doek, Strandgezicht - Ingelijst
Afmetingen41 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Casper C Bosveld - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Casper C Bosveld (1941-2012) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen71 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Misja Sirag - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Misja Sirag (1970) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen52 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Derk Kruize - Gouache, Witte vogel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Derk Kruize (1952) Nederlands Gouache, Witte vogel - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen54 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Derk Kruize - Gemengde techniek, De koordanser - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Derk Kruize (1952) Nederlands Gemengde techniek, De koordanser - Ingelijst
Afmetingen54 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Mongezi Ncaphayi - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!
Mongezi Ncaphayi (1983) Zuid-Afrikaans Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Afmetingen112 x 102.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Eveline Mooibroek - Fotografie, Tuin 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Eveline Mooibroek (1970) Nederlands Fotografie, Tuin 2 - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen52 x 57 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Meta Joanknecht - Grote schaal in gemengde techniek, o.a. koper. kopen? Bied vanaf 70!
Meta Joanknecht (1957) Nederlands Grote schaal in gemengde techniek, o.a. koper.
Afmetingen14 x 53 x 55 cm (h x b x d)
€ 70
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Helen Nieuwendijk - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen52.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Helen Nieuwendijk - Acryl op doek, Twee violisten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Acryl op doek, Twee violisten - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen77 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Jan Holleman - Olieverf op papier, Masker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Holleman (1944) Nederlands Olieverf op papier, Masker - Ingelijst
Afmetingen116.5 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Mel Westenburg - Olieverf op doek, Schepen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Mel Westenburg (1922-2004) Nederlands Olieverf op doek, Schepen - Ingelijst
Afmetingen56 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Theo Koster - Zeefdruk op paneel, Traces 5 kopen? Bied vanaf 100!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk op paneel, Traces 5
Afmetingen104 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 100
Teun Voeten - Fotografie, Stadhuis Brussel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Teun Voeten (1961) Nederlands Fotografie, Stadhuis Brussel - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen77 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Will Landman - Olieverf op doek, Een mogelijke staat - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Will Landman (1948) Nederlands Olieverf op doek, Een mogelijke staat - Ingelijst
Afmetingen112.5 x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Schoorel - Gouache, Gouache III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Schoorel (1928) Nederlands Gouache, Gouache III - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen75 x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Corry van Hoof - Olieverf op doek, Binnenpret 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Corry van Hoof Nederlands Olieverf op doek, Binnenpret 2 - Ingelijst
Afmetingen102 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Roel Achterberg - Zeefdruk op doek, ... It's boring kopen? Bied vanaf 40!
Roel Achterberg (1951) Nederlands Zeefdruk op doek, ... It's boring
Afmetingen39.5 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 40
Karel de Groot - Aquarel, Vegetatie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Karel de Groot (1948-1993) Nederlands Aquarel, Vegetatie - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen64.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen73 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Pietro Poletti - Olieverf op doek, Un uovo nuovo - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Pietro Poletti (1941) Italiaans Olieverf op doek, Un uovo nuovo - Ingelijst
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Afmetingen74 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Dalia Wolff - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Dalia Wolff (1954) Israëlisch Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen57.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Wim Zurne - Kleurenets, Pendanten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Wim Zurne (1953) Nederlands Kleurenets, Pendanten - Ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Ronald Medema - Ets, Figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Ronald Medema (1956) Nederlands Ets, Figuren - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen66.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Mariette Linders - Gemengde techniek, Recoridos Moradas Puertas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Mariette Linders (1952) Nederlands Gemengde techniek, Recoridos Moradas Puertas - Ingelijst
Afmetingen51.5 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Gevarieerd boeket met liggende amoortje - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!
TechniekAcryl
Afmetingen116 x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Klaprozen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Klaprozen - Ingelijst (Groot)
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 520
2 biedingen
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Dolfijnen (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Dolfijnen (Groot)
TechniekAcryl
Afmetingen150 x 250 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 320
2 biedingen
Teis Albers - Zeefdruk, Polka Polka - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Teis Albers Nederlands Zeefdruk, Polka Polka - Ingelijst
Afmetingen93 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35