3. Specials
  5. Beelden & Objecten Special

Beelden & Objecten Special

De Beelden & Objecten Special, een special gevuld met allerlei beelden en objecten: van brons tot glas en van porselein tot kunststof.

__U kunt alleen items in de Special plaatsen indien er een verwachte opbrengst is van 100 euro of hoger. __

Let op: Alleen vrij gevormde objecten of collectibles zijn toegestaan, dus geen toegepaste kunst, gebruiksobjecten etc.

Marianne Houtkamp - Elegante, jonge dame.Prachtig patina! kopen? Bied vanaf 525!
Marianne Houtkamp (1948) Nederlands Elegante, jonge dame.Prachtig patina!
Techniek Brons
Afmetingen 31 x 11 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 525
1 bieding
Evert den Hartog - SATER kopen? Bied vanaf 600!
Evert den Hartog (1949) Nederlands SATER
Techniek Brons
Afmetingen 32 x 25 x 27 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 600
Lin de Mol - Groot wandobject - Fotografie / lichtbak, 7 P.M. kopen? Bied vanaf 600!
Lin de Mol (1966) Nederlands Groot wandobject - Fotografie / lichtbak, 7 P.M.
Techniek C-Print
Afmetingen 71.5 x 108.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Novy Bor - Gert Bullée - Solid kopen? Bied vanaf 100!
Novy Bor Tsjechisch Gert Bullée - Solid
Afmetingen 7 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 100