Marianne Houtkamp (1948)
Elegante, jonge dame.Prachtig patina!
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 31 x 11 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
De Beelden & Objecten Special, een special gevuld met allerlei beelden en objecten: van brons tot glas en van porselein tot kunststof.
__U kunt alleen items in de Special plaatsen indien er een verwachte opbrengst is van 100 euro of hoger. __
Let op: Alleen vrij gevormde objecten of collectibles zijn toegestaan, dus geen toegepaste kunst, gebruiksobjecten etc.
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 46 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 114000 g |
| Techniek | Brons |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 25 x 27 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 71.5 x 108.5 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 98 x 24 x 22 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 7 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |