Ivo Sneeuw
Fotografie, Blue Christ Church (Groot)
Bied mee
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 80 x 120 cm (h x b) |
€ 200
Deze Special staat volledig in het teken van fotografie, een veelzijdige en toegankelijke kunstvorm die sinds het midden van de twintigste eeuw steeds populairder is geworden onder kunstliefhebbers en verzamelaars.
Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In de Special mogen uitsluitend werken in de categorie Fotografie worden geplaatst.
Techniek | Digitale Print |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 76.5 x 128.5 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 120 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 127 x 185 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 73 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |