3. Specials
  5. ZERO, Op-Art & Minimalisme Special

ZERO, Op-Art & Minimalisme Special

Geometrische vormen, monochrome kleurvlakken en optische illusies: deze Special is gevuld met werken die passen binnen de kunststromingen ZERO, Op-Art en Minimalisme!

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kan zowel origineel werk (schilderijen, tekeningen) als grafiek en driedimensionaal werk worden aangeboden binnen, mits ze binnen het thema van deze Special passen.

Er worden 205 kunstwerken aangeboden binnen deze special
Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1968
Afmetingen68 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Hans Köhler - Computer Art, zeefdrukPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorRosser
Jaartal1972
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Hussem - zeefdruk: Geometrisch abstracte compositie (groot, oplage slechts 10 stuks) kopen? Bied vanaf 175!
Willem Hussem - zeefdruk: Geometrisch abstracte compositie (groot, oplage slechts 10 stuks)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1969
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Josef Linschinger - Transformatie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Josef Linschinger - Transformatie, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal2000
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorRosser
Jaartal1968
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1995
Afmetingen41 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Sam Middleton - Zeefdruk: Drum sticks - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Sam Middleton - Zeefdruk: Drum sticks - 1995Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
Dick Cassee - zeer grote linosnede: Compositie - 1988 (200 cm, uniek item !) kopen? Bied vanaf 250!
Dick Cassee - zeer grote linosnede: Compositie - 1988 (200 cm, uniek item !)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen200 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Xavier Puigmarti - Gemengde techniek op papier, Espiritu Critico - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Xavier Puigmarti - Gemengde techniek op papier, Espiritu Critico - IngelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1990
Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pim Lenos - Olieverf op papier, Compositie in rood en zwart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Pim Lenos - Olieverf op papier, Compositie in rood en zwart - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2009
Afmetingen74 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst