3. Specials
  5. Schilderijen Special > 350 euro

Schilderijen Special > 350 euro

In deze Special kunnen moderne, hedendaagse en klassieke schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf of gemengde techniek op board, paneel of doek met een minimaal openingsbod van 350 euro.

(Of vanaf 1 euro aangeboden met een getaxeerde waarde van minimaal 350 euro)

Er worden 43 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Conradijn Cunaeus - Olieverf op paneel, Cavaller King Charles Spaniël - Ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
Conradijn Cunaeus - Olieverf op paneel, Cavaller King Charles Spaniël - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - Maroufle (papier op doek) : Korenschoven - 2001 kopen? Bied vanaf 2750!
Jan Cremer - Maroufle (papier op doek) : Korenschoven - 2001Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
Afmetingen59.5 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Luis Filcer - Het Gerecht, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 750!
Luis Filcer - Het Gerecht, olieverf op doek (mooi ingelijst, groot)Schilderij

Geplaatst doorRosser

Afmetingen96 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry van der Wee - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Harry van der Wee - Olieverf op doek, Abstracte compositie - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen92.5 cm x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lita Cabellut - Olieverf op doek, Ezminia (Groot) kopen? Bied vanaf 3500!
Lita Cabellut - Olieverf op doek, Ezminia (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2008
Afmetingen130 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3000!
Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Walter Becker - Olieverf op doek, Interieur met liggend figuur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 3000!
Walter Becker - Olieverf op doek, Interieur met liggend figuur - Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1963
Afmetingen88 cm x 111.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan de Beus - Pasteus olieverf op doek, Landschap Muiderberg aan zee - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Jan de Beus - Pasteus olieverf op doek, Landschap Muiderberg aan zee - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
Afmetingen55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst)Schilderij

Geplaatst doorRosser

Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wijnand van Schothorst - Groot schilderij - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Wijnand van Schothorst - Groot schilderij - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorStationsider

Afmetingen102 cm x 67.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Milenko Prvacki - Olieverf op doek, Koża 6 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Milenko Prvacki - Olieverf op doek, Koża 6 - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
Afmetingen42 cm x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Thomas Ritter - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Thomas Ritter - Olieverf op doek, Abstracte compositie - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen55.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Gerritsen - GHOST WRITER kopen? Bied vanaf 495!
Ad Gerritsen - GHOST WRITERSchilderij

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal2006
Afmetingen103.5 cm x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerriet Postma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 475!
Gerriet Postma - Zonder titelSchilderij

Geplaatst doorkunstpeer

TechniekAcryl
Afmetingen98 cm x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jac Volbeda - BENNECULA kopen? Bied vanaf 395!
Jac Volbeda - BENNECULASchilderij

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal2000
TechniekAcryl
Afmetingen160 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in rood (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in rood (Zeer groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2012
Afmetingen122 cm x 122 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 500!
Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm.Schilderij

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Afmetingen102 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Moeder en kind -Madonna kopen? Bied vanaf 850!
Anton Heyboer - Moeder en kind -MadonnaSchilderij

Geplaatst doorMiloenmilos

Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek, Amaryllissen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek, Amaryllissen - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen73 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maya Wildevuur - Olieverf op doek: Splash - 1991(zeer groot werk!) kopen? Bied vanaf 999!
Maya Wildevuur - Olieverf op doek: Splash - 1991(zeer groot werk!)Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1991
Afmetingen1.20 cm x 2.00 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik van Iersel - Acryl op doek - 1990 kopen? Bied vanaf 1250!
Rik van Iersel - Acryl op doek - 1990Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
TechniekAcryl
Afmetingen79 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ahmad Baldin - De Denkbeeldige Stad kopen? Bied vanaf 500!
Ahmad Baldin - De Denkbeeldige StadSchilderij

Geplaatst doorKostwinder

Jaartal2003
Afmetingen98 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Remko Watjer - Kubisme, Portret kopen? Bied vanaf 450!
Remko Watjer - Kubisme, PortretSchilderij

Geplaatst doorMargie

Afmetingen54 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Rik van Iersel - "Het vertrek" - acryl op doek - groot kopen? Bied vanaf 1150!
Rik van Iersel - "Het vertrek" - acryl op doek - grootSchilderij

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1991
TechniekAcryl
Afmetingen113 cm x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rik van Iersel - olieverf op doek uit 1996 kopen? Bied vanaf 399!
Rik van Iersel - olieverf op doek uit 1996Schilderij

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1996
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981 kopen? Bied vanaf 475!
Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981Schilderij

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1981
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mariusz Krawczyk - Olieverf op doek, Rites - Place 1-217 kopen? Bied vanaf 350!
Mariusz Krawczyk - Olieverf op doek, Rites - Place 1-217Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2002
Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Olieverf op doek, Figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Anton Martineau - Olieverf op doek, Figuur - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen66 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leon Spierenburg - Stad ll kopen? Bied vanaf 600!
Leon Spierenburg - Stad llSchilderij

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1981
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1990 kopen? Bied vanaf 1295!
Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1990Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
Afmetingen112 cm x 131 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Kannen dans kopen? Bied vanaf 2100!
Klaas Gubbels - Kannen dansSchilderij

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2017
TechniekAcryl
Afmetingen33.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan de Beus - Olieverf op doek, Isabella and the pot of basil II - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 750!
Jan de Beus - Olieverf op doek, Isabella and the pot of basil II - Ingelijst (Zeer groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen120 cm x 145 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jansma - Olieverf op paneel, Duinen II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Jansma - Olieverf op paneel, Duinen II - Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen125 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Mariusz Krawczyk - Olieverf op doek, Rites - Place 1-209 (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Mariusz Krawczyk - Olieverf op doek, Rites - Place 1-209 (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2002
Afmetingen120 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Koosje van Keulen - Olieverf op paneel, Pioenroos (tweeluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Koosje van Keulen - Olieverf op paneel, Pioenroos (tweeluik) - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen127 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bruno Pedrosa - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Bruno Pedrosa - Acryl op doek, Zonder titel - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2001
TechniekAcryl
Afmetingen73.5 cm x 93.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan de Leeuw - Creatie No. 7 kopen? Bied vanaf 350!
Jan de Leeuw - Creatie No. 7Schilderij

Geplaatst doorMargie

Jaartal1962
Afmetingen89 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek: Amaryllis kopen? Bied vanaf 425!
Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek: AmaryllisSchilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen62 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan de Beus - Olieverf op doek: Studie V - 1990 kopen? Bied vanaf 399!
Jan de Beus - Olieverf op doek: Studie V - 1990Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adine Engelman - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 1963 kopen? Bied vanaf 450!
Adine Engelman - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 1963Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
Afmetingen92 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hugo Landheer - Kerkinterieur | olieverfschilderij (jaren '30) kopen? Bied vanaf 750!
Hugo Landheer - Kerkinterieur | olieverfschilderij (jaren '30)Schilderij

Geplaatst doortakamine

Afmetingen101 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre van Soest - Olieverf op doek, The saloon - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1000!
Pierre van Soest - Olieverf op doek, The saloon - Ingelijst (Zeer groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1972
Afmetingen170 cm x 192 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst