AMAvanderKnaap
  5. AMAvanderKnaap

AMAvanderKnaap

Lid sinds 2024 / Bunde, België

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Franscz Witte - Le sentiment doré kopen? Bied vanaf 450!
Franscz Witte (1935) Nederlands Het gouden gevoel
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Franscz Witte - Fille Morgane kopen? Bied vanaf 250!
Franscz Witte (1935) Nederlands Fata Morgana
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450