AMAvanderKnaap
  5. AMAvanderKnaap

AMAvanderKnaap

Lid sinds 2024 / Bunde, België

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Franscz Witte - Le sentiment doré kopen? Bied vanaf 450!
Franscz Witte (1935) Nederlands Het gouden gevoel
TechniekAcryl
Afmetingen140 x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Franscz Witte - Fille Morgane kopen? Bied vanaf 250!
Franscz Witte (1935) Nederlands Fata Morgana
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450