Maurice de Vlaminck (1876-1958) (1876-1958)
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 53 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 4.500