Alpay1968
  5. Alpay1968

Alpay1968

Lid sinds 2023 / Kontich, België

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Randell Davey - Stadsgezicht parijs kopen? Bied vanaf 275!
Randell Davey (1887-1964) Amerikaans Stadsgezicht parijs
Afmetingen59 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Heinen Delfts Blauw - 1960/1970 kopen? Bied vanaf 50!
Heinen Delfts Blauw (1975) Nederlands 1960/1970
Afmetingen30 x 17 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht3000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Henri van de Velde - Portret van een dame mythologie kopen? Bied vanaf 220!
Henri van de Velde (1896-1969) Nederlands Portret van een dame mythologie
Afmetingen55 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 220