Corry Ammerlaan (1947)
Happy together
Bied mee
Techniek | Brons |
Afmetingen | 15 x 14 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1630 g |
€ 59
Lid sinds 2015 / Amstelveen, Nederland
7 aangeboden items / 907 verkochte items
Techniek | Brons |
Gewicht | 1630 g |
Afmetingen | 8 x 29 x 29 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 12 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2250 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 63 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 14 x 11 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 725 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 36 x 19 x 19 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |