Ami
  5. Ami

Ami

Lid sinds 2015 / Amstelveen, Nederland

7 aangeboden items / 907 verkochte items

Corry Ammerlaan - Happy together kopen? Bied vanaf 59!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Happy together
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 14 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1630 g
€ 59
Tauno Wirkkala - Noorderlicht 3 schalen kopen? Bied vanaf 60!
Tauno Wirkkala Fins Noorderlicht 3 schalen
Afmetingen 8 x 29 x 29 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 60
Sjer Jacobs - Monotype II kopen? Bied vanaf 69!
Sjer Jacobs (1963) Nederlands Monotype II
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Kosta Boda - Kandelaar Ice Age kopen? Bied vanaf 79!
Kosta Boda (1742) Zweeds Kandelaar Ice Age
Afmetingen 27 x 12 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 2250 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 79
Ronald Boonacker - Gemsbokvlakte kopen? Bied vanaf 119!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Gemsbokvlakte
Afmetingen 63 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 119
Corry Ammerlaan - Bloemen koper bij de veiling kopen? Bied vanaf 59!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Bloemen koper bij de veiling
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 11 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 725 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Ioan Nemtoi - Grote vaas kopen? Bied vanaf 179!
Ioan Nemtoi (1964) Roemeens Grote vaas
Afmetingen 36 x 19 x 19 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 179