Lid sinds 2024 / Antwerpen, België
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 98 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 99 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |