Arrt
  5. Arrt

Arrt

Lid sinds 2018 / Diepenheim, Nederland

2 aangeboden items / 255 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Rik van Iersel - Beestachtig - Originele litho in Cobra- stijl - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 29!
Rik van Iersel - Beestachtig - Originele litho in Cobra- stijl - Nieuwstaat

Geplaatst doorArrt

Eindtijd15-05-2022 om 20:24

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kai Kristiansen - Set van 2 "Fire" chairs - Scandinavië 50-er jaren - In top conditie kopen? Bied vanaf 499!
Kai Kristiansen - Set van 2 "Fire" chairs - Scandinavië 50-er jaren - In top conditie

Design

Geplaatst doorArrt

Eindtijd15-05-2022 om 20:27

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen77 cm x 53 cm x 52 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt