Lid sinds 2023 / Diemen, Nederland
8 aangeboden items / 9 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 101 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 121 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 49 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Giclée |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 112 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Giclée |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 120 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 91 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |