Axel
  5. Axel

Axel

Lid sinds 2013 / Den Haag, Nederland

1 aangeboden items / 144 verkochte items

Corneille - '64 - '88 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch '64 - '88
Afmetingen 85 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300