Axel
  5. Axel

Axel

Lid sinds 2013 / Den Haag, Nederland

2 aangeboden items / 127 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper
Jan Cremer - " Tulips 06 - 98" kopen? Bied vanaf 245!
Jan Cremer - " Tulips 06 - 98"Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAxel
Eindtijd 12-02-2023 om 20:00
Jaartal1998
Afmetingen87 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Corneille - Laatste keer - " '64 - '95 " - Grote zeefdruk naar een schilderij uit 1965. kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Laatste keer - " '64 - '95 " - Grote zeefdruk naar een schilderij uit 1965.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAxel
Eindtijd 11-01-2023 om 20:00
Jaartal1995
Afmetingen88 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst