BMBaarns
  5. BMBaarns

BMBaarns

Lid sinds 2023 / Nijmegen, Nederland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Simone Lipschitz - Always look at the bright side kopen? Bied vanaf 50!
Simone Lipschitz (1958) Nederlands Always look at the bright side
TechniekEts
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jurjen Fontein - Dansende paren kopen? Bied vanaf 75!
Jurjen Fontein (1949) Nederlands Dansende paren
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Stefano Cavallo - Invocazione kopen? Bied vanaf 25!
Stefano Cavallo (1913-1997) Italiaans Invocazione
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25