Albertus Verhoesen (1806-1881) Kippenhok
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 47 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 2.750