Lid sinds 2020 / Geel, België
3 aangeboden items / 6 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 32 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 27 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |