Barrabas369
  5. Barrabas369

Barrabas369

Lid sinds 2022 / Leeuwarden , Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Pieter d' Hont - Michel Simon kopen? Bied vanaf 500!
Pieter d' Hont (1917-1997) Nederlands Michel Simon
TechniekBrons
Afmetingen15 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht538 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500