Lid sinds 2019 / Maasmechelen, België
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 29 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 20 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |