Belucky
  5. Belucky

Belucky

Lid sinds 2023 / Bree, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Marie van Waning-Stevels - vissen kopen? Bied vanaf 180!
Marie van Waning-Stevels (1874-1943) Nederlands vissen
TechniekAquarel
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180