Bernard de Hoog (1866-1943) Moeder met kinderen
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 63 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.250