Birdovintage
  5. Birdovintage

Birdovintage

Lid sinds 2024 / Amsterdam, Nederland

4 aangeboden items / 2 verkochte items

Willem van der Colk - Rode en witte amaryllis kopen? Bied vanaf 250!
Willem van der Colk (1889-1982) Nederlands Rode en witte amaryllis
Afmetingen109 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Johan Spaling - Appels kopen? Bied vanaf 35!
Johan Spaling (1891-1974) Nederlands Appels
TechniekAquarel
Afmetingen47 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Johan Spaling - Boom in weiland kopen? Bied vanaf 35!
Johan Spaling (1891-1974) Nederlands Boom in weiland
TechniekAquarel
Afmetingen57 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Johan Spaling - Kerk interieur kopen? Bied vanaf 35!
Johan Spaling (1891-1974) Nederlands Kerk interieur
TechniekAquarel
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35