Frans Everbag (1877-1947) Stilleven met rozen
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 57 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100