Cecpet
  5. Cecpet

Cecpet

Lid sinds 2023 / Amsterdam , Nederland

5 aangeboden items / 2 verkochte items

Frans Everbag - Stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 100!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Stilleven met rozen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Frans Everbag - Polderhuisje Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Polderhuisje Amsterdam
TechniekEts
Afmetingen53 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Frans Everbag - Portret van Fransiscus Everbag kopen? Bied vanaf 190!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Fransiscus Everbag
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 190
Frans Everbag - Portret van Maria Christina Everbag. kopen? Bied vanaf 275!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Maria Christina Everbag.
Afmetingen43 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Frans Everbag - Brouwersgracht hoek Prinsengracht kopen? Bied vanaf 35!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Brouwersgracht hoek Prinsengracht
TechniekEts
Afmetingen50 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35