Centerfo
  5. Centerfo

Centerfo

Lid sinds 2014 / waalwijk, Nederland

5 aangeboden items / 526 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)
5 aangeboden items door deze verkoper
H.D. Schrader - 'Relief in plexiglas' Zonder titel kopen? Bied vanaf 2250!
H.D. Schrader - 'Relief in plexiglas' Zonder titelBeeld / Object
Geplaatst doorCenterfo
Jaartal1972
TechniekOverig
Afmetingen70 cm x 70 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Nico Visscher - Honger kopen? kopen? Bied vanaf 35!
Nico Visscher - Honger kopen?Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorCenterfo
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Dongen - Hendrik de Montherlant, auteur: "Les Lépreuses " kopen? Bied vanaf 850!
Kees van Dongen - Hendrik de Montherlant, auteur: "Les Lépreuses "Kunstboeken
Geplaatst doorCenterfo
Jaartal1947
TechniekHardcover
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
Jan Sierhuis - Portret kopen? Bied vanaf 250!
Jan Sierhuis - PortretSchilderij
Geplaatst doorCenterfo
Jaartal1954
Afmetingen69 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Wim Suermondt - Waalwijk, Ned. Herv. kerk. [1954] kopen? Bied vanaf 35!
Wim Suermondt - Waalwijk, Ned. Herv. kerk. [1954]Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorCenterfo
Jaartal1954
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout