Centerfo
  5. Centerfo

Centerfo

Lid sinds 2014 / waalwijk, Nederland

6 aangeboden items / 586 verkochte items

Jan Asselbergs - Stel, zittend. kopen? Bied vanaf 75!
Jan Asselbergs (1937-2015) Nederlands Stel, zittend.
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Hillebrand Wijsmuller - Landschap; huizen aan de rivier. kopen? Bied vanaf 120!
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) Nederlands Landschap; huizen aan de rivier.
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Dick Bruna - rommelaartje kopen? Bied vanaf 150!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands rommelaartje
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Jan Schoonhoven Jr. - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Jan Schoonhoven Jr. (1975) Nederlands Zonder titel
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Jan Mankes - Jan Mankes kopen? Bied vanaf 500!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Jan Mankes
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 500
Christa van Santen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Christa van Santen (1932) Nederlands Zonder titel
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50