Niet of onleesbaar gesigneerd Nederlandse Onafhankelijkheid in 1913 in zilver !
Bied mee
Techniek | Zilver |
Afmetingen | 2.9 x 2.9 cm (h x b) |
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Lid sinds 2014 / waalwijk, Nederland
13 aangeboden items / 593 verkochte items
Techniek | Zilver |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 4.1 x 4.1 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 6.5 x 6.5 cm (h x b) |
Techniek | Brons |
Techniek | Brons |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 5 x 5 cm (h x b) |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 6 x 6 cm (h x b) |
Techniek | Brons |
Techniek | Brons |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 29 x 24 cm (h x b) |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 30 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 32 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |